mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:15:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mačkici - še Lin išče dom
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačkici - še Lin išče dom  (Prebrano 25184 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #75 : četrtek, 09.08.2007 : 09:38:23 »

Nisem se mogla upret in sem jo šla še malo mečkat... juhej, nisem staknila nobenih frišnih poškodb, se mi je čisto mirno, malo prestrašeno seveda, stiskala v naročju. Ugotovitev pa je... da je kakšen kilogramček ali dva pa vseeno izgubila.
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #76 : četrtek, 09.08.2007 : 10:10:28 »

Sem vesela za vaju!
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #77 : sobota, 11.08.2007 : 22:09:02 »

Hmm... jaz ne vem kaj se je s to mačko zgodilo  Shocked Odkar smo jo ujeli... je postala vokalna ko nora, dobesedno caplja za Zvezdico in stalno nekaj mrjavka in gode in se gledala in mrjulita ena z drugo. Se mi zdi da jo ma Zvezda že kr mal poln kufr... se hoče umaknit na svoje kotičke, pa pride Lin vehementno za njo in nadaljuje z klepetom... po nekaj časa jo Zvezdi že prav čudno gleda, kao zdej te mam pa dost, utihni in mi daj mir. Ujet je tudi ni več problem, se sicer ene 2x običajno malo umakne, ko pa jo dosežem z roko in pobožam na G-spotu... to bi bilo nad repkom je pa konc z njo, rit u luft, preval na glavo v desno, malo zakotalit se po hrbtu, nastavit trebuh, tapkat s tačkami, buc-buc z glavo v mojo roko, ponovno vstat, rit v luft kolikor se le da pa preval v levo itd.  Huh Zdaj jo lahko božam že stoje, se prestopam vmes, grem z drugo roko okoli nje, zakotalim kakšno žogico po tleh pa večinoma sploh ne trzne.  Shocked Pomoje je čisto happy da je nazaj na kraljevskih pojedinah, da spi na toplem in da ma družbo drugih mačk iz visoke družbe. Pod posteljo tudi preživi nenavadno malo časa... je dosti raje zunaj, hodi za drugimi mački in jim nekaj razlaga... isto z nama, jo začneš kaj ogovarjat in ona nazaj... in to presnetno na glas. Nič več mi ni jasno... o ja... iz te mačkice pa še bo ena maza.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #78 : sobota, 11.08.2007 : 22:14:10 »

 Grin Grin Grin
Ja seveda da je vokalna... mora vsem povedat kaj vse se ji je zgodilo zunaj, in če ji kar naprej vsi bežite... bo to še dolgo trajalo. Poslušte jo no malo, babo klepetavo, da pove kar ma za povedat  Tongue
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #79 : nedelja, 12.08.2007 : 12:35:12 »

Ena nova fotka:


Tako nekako nastavlja bušija za čohanje.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #80 : nedelja, 12.08.2007 : 17:14:24 »

Bravo Kaalen in Lin tudi seveda!!! Lin ti pa kar vse povej še ostalim, da bodo slišale kako "lepa" je "svoboda" Wink
lp
T.
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #81 : četrtek, 16.08.2007 : 12:04:26 »

Čestitke tudi iz moje strani!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #82 : sobota, 18.08.2007 : 16:56:25 »

Lin je nazaj v zavetišču in išče nov dom. Že precej več kot 30 dni. Ker je bila namenjena vrnitvi v okolje, zavetišče ni dobilo niti centa zanjo in njeno oskrbo. Bila je sterilizirana na občinske stroške in to je vse.

Jo misli kdo posvojiti? Očitno bi šlo... če bi se kdo imel voljo ukvarjati z njo.
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #83 : nedelja, 19.08.2007 : 10:09:55 »

Jaz sem pri tej muci prepričana, da bi šlo, samo bo trajalo nekaj mesecev. Pri meni je že prav lepo napredovala in je taka mečkabilna muca. Potrebuje samo nekoga, ki ne bo obupal takoj ko jo bo pripeljal domov in mu ne bo skočila v naročje in se crkljala iz prve. Nekoga takega, ki se bo torej zavedal, da se ji bo moral še nekaj časa prikupovati in ji pokazati, da ji noče nič hudega.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #84 : petek, 24.08.2007 : 00:49:45 »

Lin je muca meseca avgusta 2007 - http://www.zavetisce-horjul.net/mucam.php
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #85 : petek, 24.08.2007 : 08:54:45 »

O, hvala za tole in upam da bo res pomagalo da bo tale krasotica kmalu dobila nov dom. Jo lahko jaz za ta cas posvojim na daljavo?
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #86 : sreda, 12.09.2007 : 08:19:56 »

20 ojrotov bo nakazano za mackico, kako pa je kej drugace z njo. Midva bi jo posvojila na daljavo, a se da?

Lp,
Rudi
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #87 : sreda, 12.09.2007 : 21:36:52 »

Hoj vidva... z Lin je tako, kot je bilo. Strah jo je, vsak prihod človeka v prostor ji "naredi" velike okrogle oči in pospeši utrip srca do ne vem kam. Veliko časa zanjo in socializacijo nimam. Ne vem, kaj naj z njo, res.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #88 : torek, 25.09.2007 : 17:27:04 »

Lin na poti v nov dom. Upam, da bo šlo.
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #89 : torek, 25.09.2007 : 18:12:51 »

Upam, da bo šlo.

 Tudi jaz upam, da bo šlo, res iz srca.

Linči pridna bodi  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mačkici - še Lin išče dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines