mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:58:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mačkici - še Lin išče dom
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačkici - še Lin išče dom  (Prebrano 25194 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 02.02.2007 : 21:46:57 »

Stari 7 - 8 mesecev, cepljeni, testirani, sterilizirani, iščeta nov dom. Tokrat za zmeraj.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/sPme6nRxEFozDAfT.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : torek, 20.02.2007 : 22:02:24 »

Z obema se trudim...sta plašni, ampak ne divji. Ne praskata, ne grizeta, ni pa jima všeč biti po rokah in naročju. Je sicer bolje, kot je bilo - sploh z eno. Druga je malo trši oreh.
Logiran

mandril
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #2 : četrtek, 22.02.2007 : 13:30:48 »

Lahko sklepamo, da se ni za bati glede "trdote in orehov", saj je še vsako živo bitje pri Smetki doživelo razsvetljenje glede (boljšega) življenja, in da Smetka ni tako nevarna kot mogoče deluje na prvi pogled...?! Smiley
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #3 : sobota, 24.02.2007 : 00:04:26 »

Pol sta ti dve muci nekaj takega kot moja Zvezdica, ko sem jo pripeljala domov. Jaz verjamem, da se lahko vsaka muca navadi na svojega lastnika, čeprav traja malo dlje časa. Na koncu vse postanejo crkljive in se ne bojijo lastnikov, le do drugih ljudi so (lahko) še vedno zadržane. Če se že ne pustijo pestovati v naročju pa imajo gotovo druge G-točke, npr. da začnejo divje presti ko jih čohaš po vratu.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #4 : sobota, 24.02.2007 : 21:44:39 »

Te zadeve se (vsaj po mojih "mini izkušnjah") umirijo...moja Bindi je pihala, prskala, naročje je bila največja groza dooolgo časa. Zdaj pa spimo na povštru in se pestvamo v naročju, tudi lupčke si ponovem radi dajemo Wink

Vse kar rabi takšna muca je malo več pozornosti in navajanja na naše ljubezenske odvisnosti crkljanja in ročnega prežveokavnja Grin

Lp, Maja
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #5 : nedelja, 11.03.2007 : 21:56:57 »

Nežni mačkici, ki nista bili prav nič navdušeni nad eno teto, ki je bliskala tam okoli njiju  Grin

http://www.moj-album.com/slike/5819872/0X20JNwZMffy8KMP.jpg

http://www.moj-album.com/slike/5819872/f5PeRw8KZibvFrHl.jpg

http://www.moj-album.com/slike/5819872/F9mLEWSDtI87DkxS.jpg
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : nedelja, 18.03.2007 : 22:30:40 »

Obe mački sta plašni do tujih ljudi. Ena malo bolj kot druga. Nič ne bi bilo narobe, če bi v nov dom lahko odšli skupaj, ni pa nujno.
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #7 : nedelja, 18.03.2007 : 22:49:41 »

Pa poudarimo še, da se tudi plašne muce lahko krasno navežejo na svoje ljudi, da ne bo to kakšnega potencialnega posvojitelja odbilo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 18.03.2007 : 22:53:18 »

Res je, in z Zvezdico je bilo huje kot s tema dvema.
Logiran

pegica
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #9 : petek, 30.03.2007 : 13:25:27 »

Mogoče bo komu pomagala še moja izkušnja.Tudi naša muca Liza je bila zelo plašna. Bila je zapuščena muca in šele po 8 mesecih sem jo lahko prvič pobožala. Zdaj je že več kot pol leta pri meni in je postala prava scrklanka. No, v naročje še bolj poredko zleze, za za razliko od Trine  Wink. Zaenkrat najraje stisne rito h tebi, ali pa se vsaj s tačko dotika. Je pa postala zelo nežna in radovedna mucica. Nekaj dela naju še čaka, ampak tako lepo napreduje, da jo je veselje pogledat Smiley
Ni bila naša prva muca, ampak si je mačkona zelo hitro podredila, da jo ta zdaj čisto ponižno čaka, če še kaj v skledici ostane za njega. Glede na to, da je bila zelo plašna do ljudi pa se je na mačkona zelo hitro navezala.
Je pa čisto podobna Mačkicama, samo da ima bel trebušček in bele mini nogavičke na nogicah  Cheesy.

Skratka, tudi plašno muco se da z veliko mere ljubezeni in energije, predvsem pa potrpežljivosti spremenit v ljubečko scrklanko in navihanko. Vsaj moje izkušnje so take. Tudi jaz upam, da bost kmalu našli ljubeči domek.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : petek, 30.03.2007 : 13:48:42 »

V novem domu manj plašna od obeh. Torej še ena išče dom.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : nedelja, 08.04.2007 : 15:59:04 »

Še tale lepotica išče dom in nekoga, ki ima izkušnje, željo in voljo se ukvarjati z njo. Meni primanjkuje časa za uspešno socializacijo, muca se več ali manj skriva in se niti pokaže ne. Ko jo uspem ujeti, ne praska in ne grize, so ji pa dotiki zelo neprijetni. Žal mi je, ker takrat ni bila vrnjena v naravo oziroma je bila od najditeljice oddana tako, da so bili meseci, najbolj uspešni za socializacijo, zamujeni. Zdaj je ne morem vrnit....še vedno pa upam, da se bo našel kdo, ki bi jo imel.

Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #12 : petek, 20.04.2007 : 17:16:52 »

A te lepoticke pa nihce noce? Saj je cisto navadna muca, le "malo" vec ukvarjanja bo treba, da se bo navadila na ljudi.  Kiss Kje se skriva kaksen normalen posvojitelj? Roll Eyes
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : nedelja, 06.05.2007 : 09:20:18 »

Mačkica potrebuje nekoga čimprej. Nobenega smisla nima, da je v hiši nekje in se skriva. Ker nimam časa za socializacijo, po drugi strani pa nobene potrebe po tem, da bi nekje v hiši imela še eno muco, ki jo tu in tam vidim, bi bilo dobro, če bi jo kdo opazil. Muca je sicer res plašna, ampak ne grize, ne praska... samo nekaj časa bi si bilo potrebno vzeti. Nazaj v okolje je po vsem tem času ne morem spustiti, jaz je pa ne bom posvojila. Torej..
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : ponedeljek, 07.05.2007 : 10:15:21 »

Oj! Tale sivka je pa prava lepotička. Kako pa je združljiva s psmi? Zanima me zato, ker se je poklazala možnost posvojitve pri sorodnikih, ampak so psi v hiši. Seveda, mucica bi imela izhod ven.

Lp Polonak
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mačkici - še Lin išče dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines