mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:03:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mačkici - še Lin išče dom
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačkici - še Lin išče dom  (Prebrano 25183 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #60 : sreda, 01.08.2007 : 09:32:18 »

 Cheesy Joj, da bi se pikica ujela! Vso srečo!

Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #61 : sreda, 01.08.2007 : 12:21:46 »

Danes ponoči se ni ujela... ampak vsaj malo mi je vzpodbudilo upanje, da je še v bljižini. Mislim pa da se je 1x že ujela v živolovko pa pobegnila... torej je verjetno že malo prebrisana in jo ne bo lahko zvabiti v živolovko.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #62 : sreda, 08.08.2007 : 22:34:13 »

Yes... ujela se je, pravkar!!!  Cheesy Sm kr vedela, da je ona... prebrisana kar se živolovke tiče do konca. Kar nekajkrat ji je uspelo pojesti vso hrano, ne da bi sprožila živolovko... na koncu sem že razmišljala da bi web kamero nastavila, da bi videla, kako ji to uspe... verjetno stegovanje vratu kot žirafa. Skoraj sem že zaspala, kar slišim žvenketanje... grem ven in evo jo ujetnico potepuhko Cool
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #63 : sreda, 08.08.2007 : 22:45:03 »

Cestitam!
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #64 : sreda, 08.08.2007 : 23:33:17 »

jao, jao, jao...  Cheesy
kako se kaj obnaša zdaj? je kaj bolj prijazna do ljudi? jih je morda celo vesela?  Smiley
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #65 : četrtek, 09.08.2007 : 04:59:40 »

Super! Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran

Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #66 : četrtek, 09.08.2007 : 06:14:04 »

O super, čestitke! Prebrisanka mala  Smiley
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #67 : četrtek, 09.08.2007 : 06:35:11 »

Super! Sem res vesela!!! Cheesy Cheesy Cheesy

LP
Logiran
ajka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


WWW
« Odgovor #68 : četrtek, 09.08.2007 : 07:33:00 »

Ne morem verjeti. Če ti povem po pravici sem že malo obupala, da jo boš ujela. No vidiš, si pa vsaj pridobila dragocene izkušnje lovljenja z živolovko Tongue. Ampak ta mačka je pa res prebrisana 100 na uro Grin Grin.
Moje sestra je imela prav tako nezaupljivko kot je Lin, se ni pustila dvignit za nič na svetu, kar panika pred nami, se je takoj skrila. No potem pa so jo sosedi po nesreči zaprli v njihovo garažo in je uboga reva preživela tam 2 dni, ker jih nismo nikakor mogli dobiti (sosedov), ki so drugače iz drugega konca Slovenije in imajo tam vikend, smo jo morali hraniti čez majhno luknjo pri tleh (smo že resno razmišljali, da bi kar vdrli noter Smiley). No po 2 dneh, ko smo jo končno rešili se je ta mačkica spremenila za 100 %. Se je pustila dvignit brez problema in celo crtat. In zdaj je največja crtljivka, ki kar sama pride v naročje in se vleže vodoravno in drgne, da potem pade največkrat tudi dol  Cheesy. Ampak takšen je bil v našem primeru splet okoliščin, sama tega nikdar ne bi mogla prakticirati, da se raumemo  Smiley
Sem tako vesela, da sem morala enostavno deliti to izkušnjo. Jana ti me pa kar pobriši, da ne bomo smetili teme. 
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #69 : četrtek, 09.08.2007 : 07:43:36 »

Linke 3 tedensko potepanje očitno ni čisto nič prizadelo... še vedno je taka mala bajska, dlako ima lepo in svetlečo, skratka kot da ji ne bi nič manjkalo.
Logiran
matejči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 124


« Odgovor #70 : četrtek, 09.08.2007 : 08:03:19 »

Res super!
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #71 : četrtek, 09.08.2007 : 08:18:59 »

kako pa se obnaša? enako kot prej ali kaj drugače?
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #72 : četrtek, 09.08.2007 : 08:29:03 »

hehe... glede na to, da je prebrisanka, se je zdej naučila kako prit ven, si dat duška in se naužit svobodnega življenja, in še kako potem prit nazaj domov in si malce odpočit.... hja kaalen mislim, da te tale mačkica malček uči kozjih molitvic  Tongue
Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #73 : četrtek, 09.08.2007 : 08:34:09 »

uuu Super!
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #74 : četrtek, 09.08.2007 : 08:36:25 »

kako pa se obnaša? enako kot prej ali kaj drugače?

Isto kot prej, no včeraj je bla seveda malo panična, ker se je ujela v živolovko in je tulila kot bi jo iz kože dajali, danes je že bolje. Včeraj sem jo kar z živolovko vred dala v kopalnico, odprla loputko, zraven postavila še mehko postlan transporter in 3 sklede hrane... kar je do jutra vse pojedla. Zdajle sem ji vzela živolovko in jo bom po možnosti že danes vrnila. Vračamo se na stare tire, obilice čohanja, prijaznega prigovarjanja, kraljevske hrane itd., da nadomestimo to kar smo v 3 tednih njenega potepanja zamudili. Pa še to... presneto, vsa okna sem HERMETIČNO ZAPRLA, ker mi še vedno ni jasno kako ji je sploh uspelo pobegnit!!! Ja, drugače se še vedno boji dotikov, ampak je trajalo ravno 5 sekund da sem jo iz krča pripravila da je začela presti, torej je nekaj socializacije še ostalo. Zdajle moram iti malo delat, popoldne nadaljujem z kognitivno-vedenjsko terapijo hehe, in če se mi mačica do večera ne meče na glavo in nastavlja trebuha bom razočarana nad sabo.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mačkici - še Lin išče dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines