mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:02:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: BI - BOM - PA NE BI
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: BI - BOM - PA NE BI  (Prebrano 14987 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« : sreda, 07.02.2007 : 13:19:26 »

Smetka, očitno sva si s Chanell usojeni. Sem šla posvojit Nerota z Gmajnic pa kuža ne prenese avta. Zanj sem se potem odločila, ker je bila Dakar oddana, že prej sem ga spoznala in je super kuža, ki se ga ljudje malo bojijo zaradi postave. Pa se nama ni izšlo. Jaz sem kar dosti na relaciji Ljubljana - Ljutomer in moj kosmatinec bo vedno z menoj. Zato me zanima, kako kaže s Chanell, oddana še ni kot vidim. Bi jo kar prišla iskat najkasneje v soboto. Te lahko pokličem? Ali pa ti mene saj cifro imaš, ne?
Lp
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #1 : sreda, 07.02.2007 : 13:27:07 »

Ufff... skoda za Nerota! Ampak drzim pesti za Chanell !!!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : sreda, 07.02.2007 : 13:34:32 »

Si ne morem pomagat - sem samo človek. Chanell najprej pravzaprav prva izbira, potem sploh ne izbira, zdaj pa usojena? Ne vem....Chanell je prijetna psička,; in morda še bolj kot marsikateri tukaj zasluži nekoga, ki jo bo imel res rad. Saj ne dvomim, da je ti ne bi imela, ampak bi rada, da je to res odločitev...takšna za zmeraj.
Nerota si želela posvojiti danes, zakaj Chanell šele v soboto? Kakorkoli, nimam tvojega telefona, boš morala poklicat ti. Prosim, ne zamerit, ampak vedno povem, kaj mislim. Če se boš odločila zanjo, pač želim, da je tokrat za zmeraj, da se zavedaš, da ima tudi ona že nekaj za sabo (nič hudega sicer, je pa bila brez vzgoje, ki jo rabi), da bo tudi z njo potrebno kar nekaj prilagajanja in šola. Če želiš, se lahko slišiva in debato nadaljujeva - ne v njeni temi.
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #3 : sreda, 07.02.2007 : 14:31:02 »

Zmenjeno. Chanell v soboto odhaja v nov dom. ZA ZMERAJ! Sem zvedela, da je prava pubertetnica ki rabi ogromno gibanja. Bova skupaj uživali po Rožniku, Mostecu in še kje. Zagotovo nama ne bo dolgčas!
lp
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #4 : sreda, 07.02.2007 : 14:34:10 »

takoda, priporočam šolo pri Xeni, za Chanell pa stiskam pesti (dokler ne bo v arhivu, še vedno držim sapo Wink)
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : sreda, 07.02.2007 : 14:37:52 »

Ok....Chanell in takoda dobivata priložnost za preživet skupaj en del življenja. Zamolčanega ni nič: Chanell je imela demodex, zadnji izvid negativen. Stara je leto dni, čisto brez kakršnihkoli težav je združljiva s psi, psicami in mladiči, je pa zelo aktivna in v puberteti - potrebuje šolo in doslednost pri vzgoji. V stanovanju je čista, v kolikor ima dovolj sprehodov. Ko ostane sama, protestira - zna biti vsaj nekaj minut tudi glasna.
V soboto torej odhaja od tu.
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #6 : sreda, 07.02.2007 : 14:47:37 »

TinkaraC, kje pa je ta šola? SEcer bova verjetno najprej poskusili kar sami ker imam izkušnje s šolanjem psov, ampak kak dober inštruktor na zalogi nikoli ni odveč.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #7 : sreda, 07.02.2007 : 14:50:59 »

KD Krim  Wink.
lp
T.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #8 : sreda, 07.02.2007 : 14:52:26 »

Supec Chanell in takoda.  Cheesy  Lepo se imejta in vso srečo vama želim.  Smiley
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #9 : sreda, 07.02.2007 : 15:11:56 »

Takoda
Sem prebrala o Nerotu iz Gmajnic. Chanell pa tudi spremljam. Upam in si želim, da je to tvoja končna odločitev in predvsem za ZMERAJ. Tako, kot ti je že tudi Polona napisala. Saj sama veš, kaj se zgodi, pa kaj je potem najslabše za pesjane...če pridejo nazaj. Drugič je hujše..kot prvič.

Pa srečno tebi in Chanell, ker si res zasluži dobrega človeka, ki jo bo imel rad in se 25 ur z njo ukvarjal.  Smiley

Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #10 : sreda, 07.02.2007 : 15:29:23 »

Šola poteka pri Xeni (pasja šola za azilaše), na vadišču KD Krim v Sneberjih (par minutk vožnje od BTC). V soboto smo imeli prvi sestanek, to soboto pa že začnemo zares s pesjančki. Je pa to prav za azilaše in morda ne bi bilo slabo, da se priključita, pa tudi cena je nadvse ugodna, tako da to ni kakšen velik strošek.

LP
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : sreda, 07.02.2007 : 15:33:52 »

No, saj sem napisala in povedala. Sem mislila, da sem dovolj jasna - Chanell kar MORA v šolo. Na pogodbi nam piše, katero priporočamo. Lahko si seveda izberete tudi drugo, če želite. Ampak konkretno Chanell bo pa kar morala v šolo - s tistim, ki jo bo posvojil. takoda...v šolo bo treba  Smiley.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #12 : sreda, 07.02.2007 : 16:08:28 »

O suuuuper! Ojej, kako sem vesela!!   Cheesy :Dtakoda, veliko veselja vama želim in vsega lepega!
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #13 : sreda, 07.02.2007 : 16:09:07 »

Oh, prehitro kliknila...vglavnem...sem res ful vesela.  Cheesy Cheesy Cheesy Sploh ne vem, kaj nej napišem...sem kar malo iz sebe  Grin Grin sram
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #14 : sreda, 07.02.2007 : 16:42:13 »

No super Cheesy takoda, sm vesela da ste našli še eno dušo za vas Cheesy
Ja v šolo pa je treba, je velika punca, zna bit veliko problemov, če ne bo pravilno vzgojena Wink je pa tudi zelo simpatična. Želim vama lepo skupno življenje, pa mogoče se srečamo kej na rožniku Wink
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: BI - BOM - PA NE BI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines