mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:36:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Koker španjelka - Sinja Gorica
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Koker španjelka - Sinja Gorica  (Prebrano 4659 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : nedelja, 18.02.2007 : 21:13:07 »

Na nadvozu nad avtocesto v Sinji Gorici sem pravkar pobrala črno koker španjelko, mlajšo, netetovirano, postriženo, s črno ovratnico. Psička je prestrašena, smrček je evidentno ril po zemlji in iskal miške. Je prav lepo izpopolnjena in ima celo čip. Žal v registru ni podatkov o skrbniku. Če kdo posluša radio Orion in jo bo skrbnik iskal, naj me prosim obvesti. Bom dala oglas tudi jaz, upam, da bo čimprej našla domov. Slika sledi.
Logiran

AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #1 : ponedeljek, 19.02.2007 : 02:03:21 »

Zdej pa meni ni nekaj jasno - kako ima lahko kuža čip, brez podatkov o lastniku? A to je tudi mogoče, oz. se dogaja???
Mislim, zakaj ga pa potem sploh ima? Adijo pamet ( spet ) , pa saj to ni res! Kako sploh lahko daš psu čip brez podatkov o lastniku?
Ja, pol se pa sploh kaj pejt.........
Jaz sem bila vsa vesela, da so "vpeljali " čipe zato, če se moj kuža slučajno kdaj izgubi, da ga bodo lažje našli in me poklicali, ampak tole vse skupaj je pa res tu mač, če jaz zadevo prav razumem.
Saj nimam besed, res ne. Pa se probam vzdržat komentarjev, ampak vsake toliko časa mi pa dvigne plafon do konca, da ne morem biti tiho. Se oproščam, ker s tem res psički nič ne pomagam.
Upam, da bo našla lastnika, ki se bo vpisal v register.
Tebi Smetka pa, kje za vraga najdeš vso energijo, ko se moraš ubadati še s takimi absurdi?
Če sem pa narobe vse skupaj razumela, se tudi oproščam za moj izpad!
Alenka
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 19.02.2007 : 07:05:17 »

Dobro jutro  Wink. Čipirana je bila, vendar je potrebno za tem skrbnikove podatke še vpisati v računalnik. Tisti, ki jo je čipiral, tega ni storil. Najbrž je pozabil ali pa bo to narejeno enkrat v prihodnjih dneh...Ni skrbnik kriv, da ni podatkov na čipu. Bomo dali oglase danes, pa upam, da se bo javil.

Sem pozabila včeraj, psička nima kupiranega repa.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 19.02.2007 : 09:15:30 »

Odhaja domov, lp vsem.
Logiran

Drauca
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #4 : petek, 26.10.2007 : 11:34:07 »

kaj je s to kokrico, je našla svojega lastnika?
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #5 : petek, 26.10.2007 : 11:45:37 »

Citat
Odhaja domov, lp vsem.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Koker španjelka - Sinja Gorica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines