mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 07:48:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bili in Puma
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bili in Puma  (Prebrano 10170 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #15 : sobota, 03.02.2007 : 15:58:58 »

Hvala za info. Uboga drobcena mucica...no, ja, samo da je zdrava in da se s svojimi macjimi prijatelji dobro razume, hihi:) Pa upam, da kmalu dobi dom:)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : torek, 20.02.2007 : 22:28:51 »

Puma je že preseljena - v mojo spalnico  Smiley. Dela družbo Mucu in našim ptičkom, ki se jih je prva dva dneva zeeeeloooo bala. Sem že mislila, da ne bo šlo. No, zdaj se je toliko opogumila, da jih včasih celo za kakšno sekundo pogleda. Nežna muca, ki bo rabila potrpežljivega človeka...
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #17 : torek, 20.02.2007 : 23:47:04 »

Kako lepo je slisat novicke od moje posvojenke na daljavo;)
haha...vidim, da se ji godi:)...na nove prijateljcke pa se bo ze navadila...samo, da tebe Smetka tej tvoji cimri pocasi ne zrinejo iz lastne spalnice in ti dodelijo mesto v kaksnem pesjaku, hihi;)

Tako da res upam, da Muc in Puma dobita stalen dom se preden zacneta kovati kaksne tak nacrt!
LP
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bili in Puma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines