mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 06:36:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muc Keith
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muc Keith  (Prebrano 18108 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #60 : četrtek, 12.07.2007 : 10:17:57 »

Hehe, Gargamel, še tale en me zbuja ob dveh ponoči z mijavkanjem, si res ne morem predstavljat dueta trenutno...  Roll Eyes
Logiran
Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #61 : nedelja, 02.09.2007 : 18:04:42 »

Keith je danes dobil mačjo družbico  Smiley, posvojila sva Flo iz sosednje teme - Fračji dol, kjer si lahko preberete kaj več.

Ko pa se malo navadimo in ne bomo več bežali en pred drugim, bom dodala še kake slikic v album Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #62 : nedelja, 02.09.2007 : 18:12:51 »

Super, mu ne bo nikoli dolgčas Cheesy
Logiran
Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #63 : torek, 04.09.2007 : 22:16:10 »

Evo, prve obljubljene slikice našega parčka Smiley

http://sasenka.moj-album.com/album/7179688/?os=9233682
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #64 : sreda, 05.09.2007 : 07:49:40 »

Sta pa prav taka barvna kombinacija kot naši Vis in Nox.  Čestitam, dobra izbira!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #65 : sreda, 05.09.2007 : 09:43:16 »

Joj, kok sta pa luštna Cheesy Sem se pa ful nasmejala tam pri likalniškem demonu Grin Wink

Lp, Maja
Logiran
Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #66 : četrtek, 08.11.2007 : 23:00:24 »

Na začetek albuma sem dodala kakih 15 novih fotk mojih dveh mačkonov, če vas slučajno zanimata Smiley

http://www.moj-album.com/uredi/sasenka/7179688/?os=10039829

Imamo se luštno, dobro se ujameta, mica maca ima mačkona ovitega okoli mezinca Grin - samo zamijavka in že jo crklja. Zanimivo, da mu crkljanja ne vrača in mora revež priti k meni potem na eno dozo čohanja in božanja  Smiley
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #67 : petek, 09.11.2007 : 00:51:43 »

Joj Sašenka sem se do solz nasmejala slikicam in komentarjem. Kar še zalagaj Smiley
lp
T.
Logiran
Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #68 : petek, 25.01.2008 : 23:24:42 »

Uh, za nami je nori december in skorajda še bolj nori januar. Rast (tako v širino   Grin kot dolžino in višino) Keith in Flo pridno dokumentiram.

Dodala sem nove fotke, samo jih še nisem imela časa obdelati s komentarji 
http://sasenka.moj-album.com/album/7179688/?os=10798856

Flo je taka posebna muca, ki se rada pride spočiti k meni v naročje, rada se mi pridruži pri popoldanskem počitku (no, tu se mi pridružita oba, potem se pa zbudim, ker mi en leži na polnem mehurju  Cheesy , drugi pa na poškodovanem kolenu  Cheesy ), se ljubosumno in naglas pritožuje, ko crkljam Keitha, ampak božati se pa ne pusti   sram

Hja, vsega pač ne moremo imeti.

No, vmes sta mi en len decembrski dan (ko sem bila prakrično vsak dan cel dan v službi   sram) razbila pol kuhinje, med drugim tudi LITOŽELEZNI čajnik, pa sem ga mirno pospravila v omaro in pozabila nanj   Roll Eyes

Keith je še vedno zelo zgovoren mačkončkek, ki vsak gib (skok gor ali dol, premik po stanovanju ali prestavitev s kavča na stol) komentira s takim ali drugačnim glasom   Grin
Ne morem verjeti, dokler je bil sam, sem mislila, da mu je tako dolgčas, danes pa vidim, da je pač zelo komunikativen. Če ga ogovarjam, mi odgovarja   Cheesy

Vsaj monologov nimam več   Wink

Imamo se fino, najbolj pa uživamo kako nedeljo ali soboto popoldne, ko se na veliko crkljamo, čohamo in spimo  . Tudi Flo se počoha z mano, ker jo "prisilim"; pa ne zdrži dolgo in se preseli na varno distanco (20 cm  Wink )
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muc Keith
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines