mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:01:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Čiščenje zadnjice in smrčka
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čiščenje zadnjice in smrčka  (Prebrano 21787 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ninci
gost
« Odgovor #15 : petek, 02.04.2004 : 12:56:33 »

Maja Smiley
Jaz sem mu poleti na morju mazala smrček z kremo z zaščitnim faktorjem, da mu ga ne bi opeklo. In ga ni kaj preveč motilo, itak je bil čez 2 minute z glavo pod vodo (je tavhal kamne) tako da pomoje niti opazil ni da je imel na smrcku kej odvec.
Aja no ko mi nasemu namazemo blazinice na nogah dobi moje stare "stumfe" tako ne pusca odtisov, pa se prav vazen je in non stop dviguje tacke, da vsi vidimo kako je lep.
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #16 : petek, 02.04.2004 : 12:58:50 »

aja se tole, riti mu ne brisemo ce ima umazano mora pod tus da jo umijemo in jo potem lepo osusimo. Amapk je zelo diskreten tako da ponavadi če ima drisko se potem še usede tako prav na rit, da odcedi kar je še ostalo.
Umivava pa noge, po vsakem sprehodu vsaj sedaj v takem letnem času, ko je blatno in mokro, poleti to opustimo.
Logiran
Bik
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #17 : petek, 02.04.2004 : 13:33:07 »

Z dvema prstoma greš(od odzunej) čim bolj globoko v notranjost, tam stisneš in potegneš ven.Takrat mora močno špricnit, ponavadi zelo smrdi Smiley
S temu spucaš žleze, ki se nabirajo(spolh če ima veliko driske)!
Upam, da nisem falil temo in da nisem površno opisal postopek Smiley Smiley
LP
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #18 : petek, 02.04.2004 : 13:40:30 »

temo si malo falil, ampak nima veze. Verjetno si opisal postopek za ciscenje analnih vreck.
m.
Logiran
Bik
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #19 : petek, 02.04.2004 : 13:48:00 »

Vidiš se mi je kar zdelo Grin
Tudi to je pametno vedeti!! Grin
LP
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #20 : torek, 13.04.2004 : 14:15:15 »

Jaz bi pa vprasala vse tiste, ki mazete svoje stirinozce takrat, ko ne spijo: ali jih krema, vazelin ipd. nic ne moti na blazinicah ali smrcku? Shocked  Jaz vem, da bi moja tako hitro, ce ne se hitreje, kot bi jo namazala, tudi vse dol polizala.  Grin

Vidim na sebi: ko se stusiram ali namazem s kaksno kremo, je madam cisto zgrozena ces: po cem za vraga pa sedaj smrdis? In me hoce od vrha do tal prelizati - umiti.  Grin Grin Grin Predvidevam, da bi sebe se prej, ce bi jo skusala namazati?  Roll Eyes

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
ninci
gost
« Odgovor #21 : torek, 13.04.2004 : 14:20:24 »

Fortuna, probaj poiskati kremo, ki ima neizrazit vonj. Brez kakšnih dodatkov eteričnih olj itd. Mogoče je taka krema ne bo motila.
Mojega ne moti, če si liže tačke ko mu jih namažem dobi gor stare štumfe in je problem rešen. Ker si jih bumbar vleče gor namesto dol, vedno zagrabi na napačnem koncu Grin
Na smrčku pa je malo večji problem, saj mu namažem pa se enkrat oblizne, samo mu ne škodi, je tako majhna količina da mu kaj hudega ne more biti... Probaj ji namazati blazinice pa boš videla kako bo reagirala.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #22 : torek, 13.04.2004 : 14:24:19 »


Mojega ne moti, če si liže tačke ko mu jih namažem dobi gor stare štumfe in je problem rešen. Ker si jih bumbar vleče gor namesto dol, vedno zagrabi na napačnem koncu Grin

 Grin Grin Grin Grin Tole s stumfi moram pa nujno preizkusiti.  Grin

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #23 : torek, 13.04.2004 : 15:08:07 »

Lp za vse!
Verjetno nismo nikjer napisali, da se poslužujemo metod mazanja z raznimi kremami in kremicami samo občasno, da tega ne počnemo vsakodnevno ampak po potrebi, kadar je to ena od alternativnih oblik zdravljenja. Vsaj jaz se tega tako poslužujem. To pomeni, da smrček ali tačke namažem takrat, ko so vidne suhe razpoke ali predvidevam, da se lahko poškoduje na vročem asfaltu.
Da nas slučanjo naklučni bralci ne bi imeli za preveč "usekane", ker svoje pasje mrcine podvržemo občasnemu "parfumiranju" z dragimi kozmetičnimi produkti.
LP,Miša
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #24 : torek, 13.04.2004 : 15:14:10 »

hehehe točno tako kot je rekla Missa Grin Tega ne počnemo vsak dan. Pozimi je priporočljivo če kuža veliko hodi po asfaltiranih poteh, ki so soljene. Ker mu sol izsuši blazinice. Pa poleti ker razpokajo zaradi vročine.
Smrček jaz mažem samo poleti, ko je res pripeka, če smo na plaži, ker bog ne daj, da bi on ležal v senci, ker tako ne bo dobil nič barve a ne Grin Tako da... ga je potem treba zaščititi z raznimi kremicami za majhne otroke, da mu ne opeče noska, ker bi bil potem kot jelen Rudolf.  Roll Eyes

LP Nina

p.s. fortuna, če boš probala z štumfi, sporoči kako se je obneslo  Cheesy
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #25 : sreda, 14.04.2004 : 19:26:41 »

Pozimi NI priporočljivo če kuža veliko hodi po asfaltiranih poteh, ki so soljene.
Logiran
martinav
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #26 : ponedeljek, 27.06.2005 : 13:20:05 »

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kako rešujete problemček z umazanim smrčkom od hrane. Jaz imam namreč mlado bobtailko, ki je seveda precej kosmata. Ko je, se precej umaže okrog ust in to je od obroka do obroka huje. Ima kdo kak dober predlog?

Martina
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 27.06.2005 : 15:52:04 »

Po vsaki jedi obrisi gobcek z brisaco. Smiley
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jacky
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 2


« Odgovor #28 : ponedeljek, 04.07.2005 : 11:02:40 »

O.K. tudi moj Jacky ima zadnje čase probleme z "ritkico". Zato lahko tudi jaz potrdim, da je dobro vsakega toliko časa umiti tazadnjo, še posebi če ima daljšo dlako tako kot naš razvajenec. Huh
LP
Logiran
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #29 : ponedeljek, 04.07.2005 : 21:20:56 »

Jaz pa mojemu po vsakem sprehodu umijem tačke in ritko in gobček z vodo in potem obrišem z brisačo.
Me pa zanima nekaj o analnih vrečkah, kar je bilo zgoraj napisano. Pisalo je da greš v notranjost s prsti. Mi ko smo bili pri veterinarju ker se je naš po ritki drsal, je veterinar samo od zunaj potipal in rekel da so prazne.
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Čiščenje zadnjice in smrčka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines