mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:45:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Pečko
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Pečko  (Prebrano 20028 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #60 : torek, 15.05.2007 : 09:20:26 »

 Cry Joooooooj.... Temu pesjanu pa sreca res ni bila naklonjena... Ravno ko je zacel uzivati, se pripeti nesreca... Naj ti bo sreca dana vsaj na mavrici Cry
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #61 : torek, 15.05.2007 : 09:26:30 »

Grozno Cry Bogi Pečko, pa tako bi si zaslužil to lepo novo življenje  Undecided Kako hudo vam mora biti  Cry Drži se tudi ti, Smetka!  Kiss Pečko, počivaj v miru  Cry
Logiran

ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #62 : sreda, 16.05.2007 : 01:12:27 »

eh, pa tako srce je bil...upam, da kjerkoli ze je, da mu je lepo  Kiss  Cry
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #63 : sreda, 16.05.2007 : 15:07:36 »

Pečko je na poti v nov dom. Tak krasen in super in pravi dom, res.

Prišel ne bo nikoli več nikamor. Včeraj ga je do smrti povozil avto.

Ne mislim nič slabega, samo ne razumem, kako?! Sad Cry
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #64 : četrtek, 17.05.2007 : 12:22:02 »

oooh groza Cry
pečko lepo se imej kjerkoli že si Kiss
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #65 : četrtek, 17.05.2007 : 17:33:28 »

Kako pa se je to sploh lahko zgodilo? Je bila po sredi nesreča ali nepazljivost lastnikov?
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #66 : četrtek, 17.05.2007 : 17:41:38 »

tjas in tina, ne vem sicer kako je prišlo do tega pri Pečku, lahko pa vama povem da se to lahko zgodi tako hitro, da človek niti odreagirati ne more.
Res je, da vedno poudarjamo, da moraš predivdeti to in ono, a nihče ni vsemogočen in vseved in nesreče se zelo hitro lahko zgodijo.
Pečko počivaj v miru in pozdravi moje korenjake tam gori za mavrico Cry
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #67 : četrtek, 17.05.2007 : 17:46:09 »

Ja to je res.  Nesreče se dogajajo. Žal. Zato pa je toliko bolj pomembno imeti psa na vrvici v urbanem okolju. Ne govorim konkretno o Pečku (čeprav mi je zelo žal zanj, ker sem spremljala njegovo zgodbo in sem gojila neko posebno simpatijo do njega), ampak o lastnikih, ki preveč zaupajo svojim psom in radi pozabijo, da so na koncu to le živali z nagoni. Naj se iz te grozljive situacije vsaj kdo kaj nauči.
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #68 : četrtek, 17.05.2007 : 20:31:04 »

tjas in tina, ne vem sicer kako je prišlo do tega pri Pečku, lahko pa vama povem da se to lahko zgodi tako hitro, da človek niti odreagirati ne more.
Res je, da vedno poudarjamo, da moraš predivdeti to in ono, a nihče ni vsemogočen in vseved in nesreče se zelo hitro lahko zgodijo.
Pečko počivaj v miru in pozdravi moje korenjake tam gori za mavrico Cry

Ja to je res. Nesreče se dogajajo. Žal. Zato pa je toliko bolj pomembno imeti psa na vrvici v urbanem okolju. Ne govorim konkretno o Pečku (čeprav mi je zelo žal zanj, ker sem spremljala njegovo zgodbo in sem gojila neko posebno simpatijo do njega), ampak o lastnikih, ki preveč zaupajo svojim psom in radi pozabijo, da so na koncu to le živali z nagoni. Naj se iz te grozljive situacije vsaj kdo kaj nauči.
Se strinjam z obema.
Zdaj pa je itak vseeno, kaj se je zgodil, ni ga več in upam, da mu je lepo tam kjerkoli že je. Cry Cry

Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #69 : četrtek, 17.05.2007 : 22:35:03 »

Točno tako tjas! Žal ga ni več in karkoli se je zgodilo, psa nobeno obtoževanje ne povrne. Ostane le grenka, pekoča bolečina, z ali brez očitkov.
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #70 : sobota, 19.05.2007 : 20:46:37 »

 :'(Ko sem danes v pasji šoli slišala za Pečka   me  je prav zaskeleloPred meseci so nam prijatelji ponujali malega kužka, morda se bo Katarina spomnila te zgodbes Primorske, ker se je pogosto prosto gibal, naj ga vzamemo mi, da ga ne bi povozil avto.Odločili smo se za psičko, ke smo pred njo imeli kužka , da ne bo kakšnih primerjav.Od takrat so lastniki lepo skrbeli zanj, pa vendar je bil en trenutek manjše pozornosti ...povozil ga je avto. Nekdo temu reče usoda, nekdo zapis ob rojstvu... Obema Pečku  in malemu Mediju ... želim mir med zvezdicami...
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #71 : sobota, 19.05.2007 : 20:52:26 »

žalostno..grem an dva foruma..in na obeh "psa povozil avto"...pred kratkim enaka zgodba....ŽALOSTNO!!! Cry Lips Sealed

zato pa zmeraj pravim "pse na povodce".................................... Angry
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Pečko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines