mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 22:38:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Iška
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Iška  (Prebrano 32753 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #90 : petek, 15.06.2007 : 12:43:18 »

Hi,hi,hi, vidim, da punca ohranja svojo tradicijo in vsaj po zadnji sliki sodeč trenira za reševalno službo.  Tongue Wink Cheesy

Sem vesela, da se imate super!!! 

LP

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #91 : petek, 15.06.2007 : 13:04:48 »

Oooo... vračam pozdrave - njemu in ostalim reševalcem, če jih je kaj ostalo  Wink.
Logiran

shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #92 : petek, 15.06.2007 : 13:24:04 »

Hi,hi,hi, vidim, da punca ohranja svojo tradicijo in vsaj po zadnji sliki sodeč trenira za reševalno službo. Tongue Wink Cheesy

He... no punca v prvi vrsti trenira zato, da bo kdaj kakšno žogco prinesla nazaj Smiley , moram pa priznat, da  mi je tudi to padlo na misel. Bova vidla, kaj bova če poletje skup zmašla.

... če jih je kaj ostalo Wink.

Stara korenina ne pozebe Grin , s tradicijo pri nas se pa tut ne gre igrat (velja za oba citata  Wink ) .

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #93 : petek, 15.06.2007 : 14:27:22 »

Kako sem pa za tole punco vesela... Po postih sodeč je res v zelo sposobnih rokah!

Uživajte!
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #94 : sobota, 16.06.2007 : 11:33:26 »

huraa za Iško
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #95 : sreda, 11.07.2007 : 10:32:05 »

Iška te dni pomaga nadzornikom zračnega prostora z radarskim nadzorom neba nad Tržičem

[attachment deleted by admin]
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #96 : sreda, 11.07.2007 : 10:41:08 »

No toliko za predogled  Angry, po drugi strani pa je res na gumbu pisalo drugače Roll Eyes.

Sicer z njo ni nič hujšega, ima le manjšo rano na spodnji veki, ki naj bi po veterinarjevih besedah sicer pustila manjšo lepotno napakico vendar funkcionalno v ničemer ogrozilo oko, sama rana pa se lepo celi, tako da mislim da bo v nekaj dneh letališče J.Pučnika iskalo drugega pomočnika.

Rano je dobila v pretepu, ko je neka malinovka skočila vanjo, razen te rane pa sicer ne kaže nobenih drugih stranskih (psiholoških) učinkov.
Je še naprej prijazna, vesela psička, ki nas vse po malem obrača okoli malega prstka.

Pa še to Iška zna po novem tudi kakšno igračo prinest Smiley.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #97 : sreda, 11.07.2007 : 12:57:59 »

Joj, kaksna trpeca zvau! Grin
Se zdaj se je spomnim tam v prvem pesjaku, kako je prosece gledala za cohanje, pa kako lepo se je obnasala na sprehodih. Me je prav skrbelo, da ne bo nihce poklical zanjo. Zdaj ima pa tak krasen dom.  Kiss Res sem vesela za vaju, da sta se nasla. lp
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #98 : sreda, 11.07.2007 : 14:10:53 »

Imam občutek, da Iška ni srečna, če ni nekje na visokem  Roll Eyes




Pa še to Iška zna po novem tudi kakšno igračo prinest Smiley.

Bravo  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #99 : četrtek, 12.07.2007 : 08:59:21 »

Presneta malinovka  Angry!

Shime, daj mi povej... te Iška kaj ignorira  Tongue?
Logiran

shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #100 : četrtek, 12.07.2007 : 10:33:47 »

Pošteno povedano - JA! Sicer stvar ni huda, gre samo zato, da je, odkar je doma, pridobila na samozavesti in samostojnosti, tako da mora zdaj že kaj sama prečekirat - v smislu samo še to pogledamo pa gremo. Izpad telesnega kaznovanja in uporaba igrač se pač psu pozna Grin. Do zdaj sva se tako bolj na igrače koncetrirala, zdaj pa pride na vrsto poslušnost, ker imava že sep. izpit za B-bH in mislim, da se bo skozi to situacija popravila.

Pa tudi tiha kot miška ni več temveč se razvija v pravo čuvajko in lepo opozarja na prišleke - sploh kadar se stemni. Čohanje pa je ostala stalnica - en red pač mora bit. Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #101 : četrtek, 12.07.2007 : 10:35:59 »

Torej sodi med najboljše. Me veseli  Wink.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #102 : sreda, 22.08.2007 : 08:48:23 »

Včeraj sem bila na čveku z dolgoletnim dobrim prijateljem, ki je med drugim tudi gorski reševalec. Ker se dolgo nisva videla, je bilo potrebno updejtati vse baze podatkov, seveda tudi živalsko, ha ha. Pa je beseda nanesla na tole sceno, o kateri pa je prijatelj vedel že vse, saj je bil med reševalci! Smiley Povedal mi je, da ga je prav presunilo Iškino vedenje takoj po njeni "rešitvi", saj se je muzala okoli vseh, kakor bi se hotela vsakemu posebej zahvaliti in se stisniti zraven. Ah. Kiss

lp, Katarina
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #103 : sreda, 22.08.2007 : 15:50:14 »

Xena zahvali se mu (jim) v najinem imenu.

LP Marko
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #104 : nedelja, 23.09.2007 : 19:06:43 »

Iš je pa danes B-bH nardila - s 95 pikami na poslušnosti, in to pes, ki zna gospodarja ignorirat.

Sva že daleč od časa, ko sva se učila žogce prinašat, ampak se počasi že učiva oblajanja in vsega kar sodi zraven seveda. Pa tudi vedno manj uhaja za srnami itd.

Čisti Überhund skratka,

en lep pozdrav od Überhundführer-ja.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Iška
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines