mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 05:04:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: veliki švicarski planšarski pes - čvek
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 211   Dol
Natisni
Avtor Tema: veliki švicarski planšarski pes - čvek  (Prebrano 379594 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #15 : torek, 30.03.2004 : 18:14:39 »

bina:Psicki bo uradno ime Lina,klicali jo bomo Lee ali Lina(se zmeram se nismo cisto odlocili Grin Roll Eyes ).Psicka mislim,da bo stara 2 meseca ko pride,po najnovejsih informacijah pa pride v ponedeljek(100%)

lp
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #16 : nedelja, 04.04.2004 : 20:34:26 »

Včeraj sem bla na obisku pri enem mladičku od Babnika, ki je prišel v okolico Kopra Grin
Ampak je blo že bolj zvečer, tako da je šel spat 10 minut po tem, ko smo prišli in ni blo kaj dosti od njega Roll Eyes

Lastniki so rekli, da je zelo priden (no ja, imajo ga 4 dni Tongue), samostojen, ponoči nič ne joka in na noben način noče v hišo Shocked Sicer ima svojo pasjo hišico, ki po velikosti bolj spominja na hotel, tako da hudega mu ni Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #17 : nedelja, 04.04.2004 : 21:11:00 »

Lilit:Kako pa psicku ime?Ker mogoce sme ga videla ko sme bila na obisku Smiley

No nasa Lina pride jutri ,ze odstevam ure Grin Wink

lp
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #18 : nedelja, 04.04.2004 : 21:13:54 »

Rodovniško mislim, da je Zeke - al Zik - ne vem, kako se napiše. Kličejo ga pa Ari.
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #19 : nedelja, 04.04.2004 : 21:17:02 »

Mislim,da sme ga celo videla :Dnjega in njegovo sestrico Zaro Wink
Ceprav si je zelo tezko zapomnit imena vseh sšestnajstih Grin Roll Eyes Wink

lp
Logiran
TiNy
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #20 : ponedeljek, 05.04.2004 : 17:54:04 »

Poklicala sem vzreditelja VŠPP, ki ima naprodaj mladičke - en stane 200.000,00 SIT, je z rodovnikom. Mi bi ga imeli brez rodovnika. Ali mogoče ve kdo za koga, ki prodaja mladiče te pasme po ugodnejši ceni? Prosim za telefonsko številko in od kod je.

Mi smo pred nekaj dnevi kupili švicarskega planšarja od znancev. Imajo še enega mladička stareda dva meseca. Sicer je brez rodovnika, cena pa je 30.000 SIT.
Za dodatne informacije mi lahko pošljete sporočilo na mzp87@email.si
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #21 : torek, 06.04.2004 : 17:12:13 »

Tiny:Ja seveda lahko kupis psa za ceno 30.000sit potem pa zdajes celo premozenje za veterinarja na koncu pa pes se umre Shocked Roll Eyes Angry

Ne kupujte nerodovniskih psov!!
Le-te nimajo rodovnika,zato ker:
-mama ali oce nista dobila vzrejnega dovoljenja ker je bilo z njima nekaj narobe ;mladici ponavadi dedujejo hibe in napake od starsev,nerodovniski psi so pogost bolani,imajo displazijo kolkov in komolcev ter podobno...

No jaz z veseljem sporocam,da je Lina ze pri nas Grin Kiss
Je zelo pridna prvo noc prestala brez problemov,nic ne joka v glavnem angelcek Kiss Cheesy
Ze takoj prvi dan je zacela gristi vse,kar ji je prislo pod usta vkljucno z mojimi rokami Grin Roll Eyes S Kajem se se kar razumeta,no Kaj se dela da je ne vidi ona pa ga vsake toliko casa spomni,da obstaja in si privosci njegov rep(ga zacne gristi) Grin
Se pa ze pocuti kot doma,ko je prisla je vse prevohala in zdaj se je ze lepo udomacila.

Aja nesporazum ima edino z naso macko,macka namrec nad njo ni navdusena medtem ko je pri Lini ravno obratno Wink

Aja pa se to,fotke bodo takoj ko mi Bina posodi digitalca Grin Roll Eyes

lp,pia

Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #22 : četrtek, 08.04.2004 : 13:44:58 »

No vceraj smo se ucili hoditi na vrvici,kar ni niti tako preprosta naloga Shocked Roll Eyes Mala grize in se opira,ko je koncno vsaj malo pozabila na vrvico se je spomnila,da je le-ta zelo pripravna za grizenje Grin
Ima ogrooomnoo energije in jo komaj spravim spat,no danes zjutraj je vstala sele ob 8.00 Grin

Aja,pa se tole vceraj se nisva trudili za prazen nic,mala dama zna anmrec ze sedi Wink

lp,pia
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #23 : sobota, 17.04.2004 : 15:41:25 »

Aha pa se tole.Jutri gremo na razstavo v Grosuplje in kdor bo tam naj se zglasi pri meni,da vidi slikice Line(se isti dan pa potujejo tudi k Jani,da jih skenira) Wink

lp,pia
Logiran
*Brina*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 403


« Odgovor #24 : torek, 20.04.2004 : 11:19:30 »

Žiujo! Smiley
Kaj pa kei mislte o švicarjih in agiltyu?
Ma kdo kakšne izkušnje s tem?
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #25 : sreda, 26.05.2004 : 21:01:54 »

Eko, ena slikica od Arija (Zik od Svisart).

Prejsnji teden je lastnikom spustil vso vodo iz bazena Grin Grin Grin Grin (mu je uspelo premaknit rocko od ventila).

[attachment deleted by admin]
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #26 : sobota, 05.06.2004 : 07:48:16 »

Brina:Svicarji so definitivno pretezki za agility.So pretezki in prenerodni za to,poleg vsega imajo lahko se tezave s kolki.Pa tudi dvomim,da bi prisli cez tunel Grin

Jaz bom,dala slikice od line cimprej gor(ko se naucim kako  Roll Eyes )in pa moram jih prenesti iz digitalca na comp. Wink Lilit,kako pa to,da je Zik od Svisart in ne od Art  Huh

lp
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #27 : sobota, 05.06.2004 : 12:14:34 »

Aja ne vem sram sej ne vem natancno rodovnisko ime, se mi je zdelo, da je zadnjic na chatu Bina rekla, da se mladicki "pisejo" svisart sram sram

No skratka Wink rodovnisko ime ima Zik, priimek je od Babnika, tocno pa ne vem Undecided
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #28 : sobota, 05.06.2004 : 15:12:11 »

Vsi mladicki,ki se skotijo pri Babniku se pisejo "od Art" Wink

Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #29 : sobota, 05.06.2004 : 16:13:15 »

Vsi mladicki,ki se skotijo pri Babniku se pisejo "od Art" Wink
Pia, a res? Sem mislila, da so "svisart", ker ima tako registrirano psarno. No, ampak ti boš itak vedela, kako se piše Lina Wink! Pri nas je Bero samo Bero Cool Wink.

Švicarji in agility? Hja, moje mnenje je: zakaj pa ne? Sicer ne za tekmovanja, ampak bolj za zabavo in rekreacijo. Naš Bero zelo rad skače, teče malo manj rad, ampak če bi se začela z agilitijem ukvarjati, ko je bil majhen... Cool

Našega naslednjega švicarja bom sigurno peljala na agilitiy. Bomo videli, kako se bo odrezal. To, da so nerodni pa definitivno drži  Cool Tongue

LP jana
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 211   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: veliki švicarski planšarski pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines