mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 23:48:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža - Brezovica, Vnanje Gorice
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža - Brezovica, Vnanje Gorice  (Prebrano 9750 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #30 : četrtek, 29.03.2007 : 13:49:34 »

Rem, Smetka prav gotovo nima casa vsakih 10 min napisat na forum, kaj se dogaja s psom (ali drugimi zivalmi). Saj ko se bo pes oddal, bo ze napisala....
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #31 : četrtek, 29.03.2007 : 19:37:13 »

Katarina, res je bil tale tvoj izpad čisto mimo. Ne razumem čemu človek ne bi smel vprašat. V ponedeljek je Smetka napisala da se pes vrača lastniku, danes je četrtek, lastnik pa še vedno ni prišel ponj. Oprosti, ampak jaz pridem v štirh dneh do skandinavije in nazaj, kaj šele od Brezovice od Žažarja.
Logiran
Selene
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #32 : četrtek, 29.03.2007 : 23:25:22 »

Xenin izpad ni letel na nesposobnost lastnika v 4 dneh spraviti se od Brezovice do Horjula, kritizirala je nepotrebno postavljanje vprašanj! Večkrat je bilo že poudarjeno, da Smetka vse novosti takoj napiše, če nič ne napiše pač ni nič novega!
Logiran
monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #33 : petek, 30.03.2007 : 10:06:13 »

Tale brezvezen "prepir" ne pelje nikamor. Menim, da človek pač lahko vpraša, če hoče. (namen foruma?!). Vam Katarina (Xena), pa priporočam oddih, pa malo več dobre volje. Takšen "besedni napad" ne koristi nikomur.
lep dan vsem 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : petek, 30.03.2007 : 10:27:27 »

Ja, pa res, kakšen pa je namen foruma? To, da  Shocked  Shocked tipkamo, zagotovo ne, bi rekla. Še manj ta, da se ne da dopovedat, da napišem, ko je kaj novega v temi. Navsezadnje...a kaj pomaga komu, če napišem, da so bile težave pri odkrivanju skrbnika? In da ni iz Brezovice? In da ga je bilo treba še dobiti, ker se kdo vmes tudi kam preseli? Da je pes hud ko vrag in da mi ni vseeno, komu vrnem žival in če naj sploh jo? In da je en kup pravnih "hakeljcev" pri ukrepanju v takšnih primerih? In menda je razumljivo, da ne smem kar vsega napisat, če gre za čipirano, torej lastniško žival...
Včasih pa res ne vem, no...Naj imam kar slabo vest, ker nekaj ur ne napišem nič...bog ne daj, da kakšen dan ne bi nič napisala. Kakorkoli, pes je še tu in ne vem, kaj bo  z njim.. Ko bo vrnjen, če bo vrnjen, bom to tudi napisala. Vsekakor bo vrnjen, če bo. Oddaja komu drugemu se ne.
Xeni priporočat oddih...kaj pa komu koristijo takšna vprašanja? Je za psa kaj bolje? Temo zaklepam, odklenjena bo le v toliko, da sporočim, kaj je s psom.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : nedelja, 01.04.2007 : 09:46:33 »

Vrnjen lastniku.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža - Brezovica, Vnanje Gorice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines