mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:06:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pa še en...ki ni preživel
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pa še en...ki ni preživel  (Prebrano 6443 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #15 : petek, 23.03.2007 : 08:27:26 »

 Cry Cry Cry
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #16 : petek, 23.03.2007 : 08:28:28 »

Ce odmislim, da sem vceraj videla pol psa in da sem lahko misllila le nanj, pa si danes ne morem kaj, da ne bi razmisljala tudi o skrbniku, ki bi moral za taksne "pripetljaje" odgovarjati tudi zaradi povzrocitve splosne nevarnosti. Kaj v primeru, ce se voznik poskoduje ali celo umre? Kaksna je zadostna kazen za lastnika psa, ki je posredno kriv za nesreco? Ja, skrbnik, za zjokat si ali se rajsi za kozlat.  Angry Lahko si srecen, da je na tej zelo prometni cesti vceraj koncal le tvoj pes in ne tudi voznik. Upam tudi, da ima voznik (kriv ali ne kriv) razbit avto, da ga bo spominjal na psa, ki ga je pustil lezati na cesti, pa na kokosko tudi. Mogoce bo pa celo poiskal tebe, skrbnik, in te prijavil, da te bo vsaj malo zabolelo v zepu, ce te ze v srcu ne.

p.s. Tole bi lahko bil Dars!
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #17 : petek, 23.03.2007 : 10:27:56 »

Aj aj revček mali. A se meni samo zdi a je bilo malo španjela v njemu?

No mislim, da možnosti za preživetje psiček najbrž ni imel, lahko bi mu pa cestni dirrkač skrajšal muke. Revček. Prvič vidim takole močno poškodovanega psička. Po navadi so to le muce.

Naj počiva tam gori.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : petek, 23.03.2007 : 14:20:59 »

"Nesreča" se je zgodila na Brezovici sredi belega dne, nobenega ovinka in 300-400m od glavnega semaforiziranega križišča na Brezovici proti Vrhniki.
Logiran

Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #19 : petek, 23.03.2007 : 14:53:25 »

Ubozcek... Upam le, da se je zgodilo v trenutku in da ni dolgo trpel... Tole bi bilo dobro pokazati Darsu za vsak slucaj da ga ne bi spet kaj "vleklo" na cesto. Pa tudi vsem lastnikom, ki imajo "tako zelo radi" svoje kosmatince, da jim pustijo prosto letati naokrog...
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #20 : petek, 23.03.2007 : 14:55:47 »

Predividevam, glede na tako močne poškodbe, da je moral nabasat na kamion. Revše malo, počivaj v miru!
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #21 : petek, 23.03.2007 : 15:00:54 »

Ja in ta še občutil ni, da je kaj zadel  Angry Angry Nihče ne more reči, da se njemu ne more zgoditi, da ne bi (da ne bo) trčil ob psa, muca. Takrat pa srčno upam, da bo vsak imel toliko srčnosti, da bo poskrbel za ubogo žival. (mislim vse nas)

Lp
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #22 : sobota, 24.03.2007 : 09:51:10 »

Močno upam, da ni trpel.  Cry Žalostno...
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pa še en...ki ni preživel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines