mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:23:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rucifer
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rucifer  (Prebrano 8783 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
adas
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #15 : nedelja, 06.05.2007 : 11:26:26 »

Hudoo!!! Bravo Ruc!!!! Cheesy Jah, v bistvu se mora naša Reli Rucu zahvalit, da je pri nas, ker sem jaz najprej hotela Ruca in, če ne bi imela 6 letne hčere, bi ga verjetno tudi vzela, no in,ko sem videla njegovo sliko v Novicah sem se potem tako zagrela za psa, da sem potem šla bolj natančno raziskovat spletno stran zavetišča Horjul in zagledala Reli in jo nekako takoj začutila. In tako imam po 5 letih spet kosmatinčka doma. Psi so zakon, čeprav se ti znajo tudi muce res prikupit, so drugačne od psov a vseeno, naša Cat je tud zakon.
Lp vsem, Rucu pa en moker  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 06.05.2007 : 11:28:10 »

Ja, se mi zdi, da je bolje tako. Ti nisem hotela dati Ruca, pa je zdaj Reli na pravem koncu, Rucko pa tudi. Vsaj upam, da bo vse ok.
Logiran

jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #17 : sreda, 09.05.2007 : 20:54:31 »

 Cool lepo se imejte  s kosmatincem!
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rucifer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines