mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 11:14:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gita
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gita  (Prebrano 10540 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : ponedeljek, 02.04.2007 : 17:05:06 »

Stara tri mesece, najdena na območju občine Kranj v gozdu, išče skrbnika.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 02.04.2007 : 17:24:13 »



Logiran

LULIKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #2 : ponedeljek, 02.04.2007 : 18:37:31 »

Ma kako je lepa!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3 : torek, 03.04.2007 : 08:53:29 »

 Cheesy Sladkobica. Čopka, tudi ti hitro srečo in veselje z novim lastnikom!

Lp polonak
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #4 : torek, 03.04.2007 : 08:56:20 »

Tole bo - majčkeno? Niti ne, anede ... Luštna bejba ... Smiley
Logiran
m3dik4
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #5 : torek, 03.04.2007 : 10:02:16 »

ta pa ma enako ime kot jaz... Cheesy...mislim tako kot moje drugo ime...

zeloooooo zeloooooo je lepa...želim ji da čim prej najde nov dom....

lp
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #6 : torek, 03.04.2007 : 14:36:43 »

Lepotička! Tak nedolžen pogled ima.
Logiran
smilja
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 60


« Odgovor #7 : četrtek, 05.04.2007 : 06:52:37 »

Hello,

sem nov. In se zanimam za to, da bi posvojil prvega psa. Ker psa še nikoli nisem imel, sem star 32, se vsi okoli mene čudijo in mi odvsetujejo posvojitev psa. Ampak sem čist, miren, ljubeč, odgovoren, skrben, živim pod Gradom, ob Golovcu... Vsi govorijo, kako pes vzame veliko časa ipd., kot da tega ne bi vedel. Večino časa sem itak doma, ker sem raziskovalec in prevajalec. Skratka, odločil sem se za hišnega ljubljenčka. Se je kdo že srečeval v preteklosti s podobnim? Ali bi bila Gita zame? Bi si jo želel? Ljudje mi govorijo, raje vzami mucko. Jaz sem prepričan o svoji odločitvi, okolica pa zgleda, da ne. Hvala.
Logiran
shana
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #8 : četrtek, 05.04.2007 : 07:46:54 »

Tudi jaz gostujem prvič. Pravilno razmišljaš. Nasploh če si veliko doma, kot praviš zaradi svoje narave dela, mislim da bi ti spremljevalec na sprehodu prav prišel. Ni lepšega kot jutranji sprehod v naravo v spremljavi pasjega prijatelja . Ena takale luškana kužika kot je tale Gita bi ti lahko lepšala dneve. Pa še punca je ravno prav stara da bi jo lahko čisto osvojil, če še nimaš izkušenj s pasjo vzgojo. Pa le pohiti, je tako luštna, da ti jo zna kdo speljati.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #9 : četrtek, 05.04.2007 : 08:25:36 »

Smilja, pes vzame čas, jasno. Pes ima potrebe, ki jih je treba zadovoljiti. Pes sicer lahko marsikam spremlja gospodarja, a povsod vendarle ni dobrodošel. Psa je treba vzgajati, skrbeti zanj, ga zdraviti, če je potrebno, ga hraniti, negovati, sprehajati, v slabem in dobrem vremenu, preprečevati oz. odpravljati nezaželeno vedenje, biti pripravljen na to, da morda kdaj ne bo tako, kot bi si želel, šolati itd.
Če se vsega tega zavedaš, če lahko na vse to odgovoriš - jasno, to vem, to vzamem v zakup, potem ni razloga, da bi okolico poslušal, če meniš, da njihovi strahovi oz. dvomi niso realni.

POkliči Polono in se pogovori z njo. BOdi realen in dobro razmisli, potem pa le - Gita bo nekomu čudovita prijateljica!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 05.04.2007 : 08:35:46 »

Res je, Gita bo od nekoga - zaenkrat kaže, da je tudi ona z dvema tačkama v novem domu. Počakamo, da mine karantena, potem pa gre živet ne prav daleč stran od tu.
Nekaj njih ostaja, nekateri že zelo dolgo - torej ni razloga, da ne bi posvojili koga drugega, vsi tisti, ki resno razmišljate o tem.
Logiran

smilja
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 60


« Odgovor #11 : četrtek, 05.04.2007 : 08:44:29 »

Hi,

hvala za odgovore. Ker sem nov tu, se še malo iščem po teh straneh. Kje točno pogledam, da vidim, katere živali še čakajo na posvojitev? Hvala za pomoč.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 05.04.2007 : 08:52:10 »

www.zavetisce-horjul.net - Iščejo nov dom.
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #13 : četrtek, 05.04.2007 : 09:04:30 »

Smilja, vsi tisti, ki so tukaj
http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,150.0.html

in niso v arhivu, iščejo nov dom. In seveda tam, kjer je zapisala Smetka.
Logiran
Biba24
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #14 : četrtek, 05.04.2007 : 19:15:48 »

Smilja, jaz sem posvojila pred tremi meseci psičko, staro 2 meseca. Pes je res velika odgovornost, vzame ti veliko časa, sploh mladič. Po pravici povedano sem vedela, da je s psom veliko dela, a zdaj vidim, da je še več kot sem si predstavljala. A sploh mi ni žal. Ker, ko me pogleda z njenimi prijaznimi učki imaš občutek, da je ves trud poplačan. Tudi jaz sem se borila z okolico, še po tem, ko je bila že moja. Ja kako pa boš, pa saj boš v službo hodila, kam jo boš dala ko boš kam šla......celo bogi pes velik pa v stanovanju....pa verjamem, da več giblje, kot pa marsikateri v hiši, ki nima sprehodov....Tko, da če si res želiš, ne poslušat drugih.
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines