mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:46:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Krka
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Krka  (Prebrano 25314 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #60 : torek, 14.08.2007 : 10:16:07 »

Je že bolje! Vsak dan napredujemo! Zdaj tudi že Vis ovohava mala dva in ju spremlja na njunih pohodih. Cuc je prava maza. Išče skrite kotičke, kjer lahko nemoteno spi (medtem, ko ga mi iščemo), Pajo pa dela na tem, da bo v naši družini glavni. Zelo se zanima za računalništvo.
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #61 : sreda, 15.08.2007 : 07:35:12 »

Tudi pri nas smo uvajalli pred skoraj desetimi meseci nove dlačice in tiste "stare" so bile naravnost iz kože.
Zares, ubogi Maks. Pihal je, s pogledom, ki ga do takrat nisva poznala, je streljal na vse in še najbolj njegove stvari, kot so njegova dekca za dudanje (aja, no, ker smo to še počeli), penaste žogice in še kaj, so povzročile, da je kot kak lev rjovel v  mimohodu. Sicer je pred malo Miško našel svoje zavetišče na sušilcu na balkonu , visoko pod stropom in kot nepremična skala je tam gor skoraj stradal dva, skoraj tri dni. Spomnim se, kako so mi krokodilje solze lile, ko ni bil od nas nihče več prepričan, da še delamo prav. Pomagali smo majhni mucki iz zavetišča, hkrati pa ubogega mačkona s tem skoraj pokončali.
Samo......... odlično se je očitno kujati, če imaš občinstvo, ki bo jokalo s tabo, saj sta se mačici ob najini odsotnosti zelo odlično počutili in sta firbec in najbrž mati narava poskrbela, da sem ju zalotila v strašno čudnem položaju po 6-ih dneh Mišinega bivanja pri nas. Mala je jedla iz njegove posodice, opa, njegove, Maks pa ji je s takim veseljem umival tazadnjo, da jo je kar premetavalo. To počne še dan danes in rečem lahko, da sta zares nerazdružljiva.

Lep pozdrav, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #62 : četrtek, 23.08.2007 : 14:35:59 »

Krka in tamala oddani.
Logiran

MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #63 : četrtek, 23.08.2007 : 19:27:25 »

fenomenalno !!!!
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #64 : petek, 24.08.2007 : 07:09:45 »

Sem full vesela za to mačjo krasotico. Glede na to, da Soča ni v arhivu predvidevam, da nista šli v paketu?!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #65 : petek, 24.08.2007 : 07:32:45 »

Ne. Je ostala v paketu s svojo tamalo. Soča išče dom in ni v arhivu.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #66 : petek, 24.08.2007 : 07:42:43 »

Srecno obema. Kiss lp
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #67 : petek, 24.08.2007 : 08:30:35 »

Zelo lepa novica Smiley Je bil že res skrajni čas, da se je nekdo zagledal v mačjo krasotico. Imejta se lepo Kiss

Lp, Maja
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #68 : petek, 24.08.2007 : 14:13:22 »

Srečno mamici in sestrici želita tudi Pajo in Cuc in njuna druga družina.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #69 : petek, 24.08.2007 : 19:37:55 »

Srečno!
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #70 : četrtek, 30.08.2007 : 16:25:32 »

Sporočam, da sta Pajo in Cuc uspešno integrirana v našo družino, da so vsi 4 mački prijatelji in se odrasli muci z veseljem igrata zraven, če ju le dohajata. Posode s hrano si pridno zamenjujejo brez slabe volje (ti imaš sigurno boljše kot jaz); zdaj tudi muci vtakneta gobček v skledo od malih. Imam občutek, da ju tudi ne tretirata več kot mladiča. Včasih si Pajo prisluži kako flocko, če preveč rine v ospredje, ampak ni jeze na nobeni strani. Cuc je res pravi scrklanček (tudi Pajo ne zaostaja in se pritoži, če je le mogoče), poje pa toliko, da je po teži že dohitel Pajota. Samo na žalost bolj malo briketov, briketi so dobri, če je res zelo dolgčas (npr. ponoči). Zdaj se je Nox spomnila, da so briketi pretrdi in jih namaka v vodi, preden jih poje. Mala dva seveda posnemata. Zelo rada se pestvata, vendar se ne sme kar sedeti v fotelju, temveč je potrebno hoditi po stanovanju, da zviška opazujeta okolico. Cucovo lulanje v (samo) mojo posteljo smo odpravili tako, da smo ga zjutraj hitro nesli na stranišče. Očitno se fantu ni zdelo zapuščati tople postelje samo zaradi obiska stranišča. Pajo pa je pri uporabi stranišča sploh poseben. Ko sta prišla, smo dodali še eno stranišče za njiju, da nebi bilo problemov. Pajo je takoj določil, da je to stranišče samo za lulanje, drugo pa za kakanje. Zdaj njegova procedura zgleda takole: najprej v stranišče za kakanje (kopanje luknje, zakopavanje itd.), nato takoj v drugo stranišče za lulanje (spet kopanje in zakopavanje). Glede kopanja sta prva liga, za razliko od starejših, ki pustita klobaso kar ležati in praskata in kopljeta bolj po zraku ali pa na čisto drugem koncu. Mala dva sta pri tem delu švicarsko natančna in za sabo pustita en ogromen kup. Imata pa težave pri uporabi mačjih vratc za v kopalnico (kjer so stranišča). Starejši mački sta uporabo le-teh osvojili v 2 minutah, mala dva pa se ne pustita prepričati in morajo biti odprta kar velika vrata.

Zabave je pri nas na pretek. Opažam tudi, da se ena od starejših mačk - Nox - občutno več crklja kot prej. Očitno je šele zdaj opazila, da je to v redu. Zelo smo zadovoljni, da jih imamo, vse 4. Tudi na dopustu nisem zdržala brez njih, sva se morala z možem kar predčasno vrniti, da o telefonarjenju ne govorim.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #71 : četrtek, 30.08.2007 : 17:59:32 »

Je ful lepo takšno poročilce prebrat Smiley sem se pa nasmejala tam pri uporabi wc-ja - en za lulanje, drugi za kakanje  Grin hehe, le česa se ti naši mačkoni še niso spomnili? Wink

Lp vsem, Maja
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #72 : petek, 31.08.2007 : 06:17:55 »

Tale z wc-jem je res vrhunska! Grin Cheesy
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #73 : torek, 02.10.2007 : 17:15:25 »

Sporočam, da je Pajo izgubil 2 mlečna zobka. Pustil jih je kar v moji postelji, čakata zobno miško.

Cuc po malem (kljub dieti: briketi-piščanec) še vedno driska, zato nas je dr. Savič že pošteno sit.

Sicer sta mačka prava lepotca, strašne maze, zato vsak dan zamudim službo, ker se ravno zjutraj najlepše muckata.
Logiran
matejči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 124


« Odgovor #74 : torek, 02.10.2007 : 17:36:44 »

Tudi naša Brundka je že pustila dva mlečna zobka v moji dlani. A ni to super doživetje, no? Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Krka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines