mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:24:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Krka
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Krka  (Prebrano 25310 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #75 : petek, 05.10.2007 : 11:25:11 »

Ne morem si kaj, da ne bi sporočila veselo novico. Cuc je pokakal eno veliko debelo klobaso. Je sicer še malo mehka, ampak je velik napredek. Bomo danes praznovali. "Krivec" za ta uspeh je borovničev čaj. Mački ga niso marali, dokler je bil namenjen njim. Ko pa sem ugotovila, da pridno kradejo moj (nesladkan) roibos čaj, sem si pripravila še skodelico borovničevega in ga "pozabila" na kuhinjskem pultu-takoj so prišli zmikavti.
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #76 : petek, 05.10.2007 : 12:20:41 »

Hehe, dobro ste ju!  Grin
Ah, so ti mački zabavni!  Wink  Cheesy
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #77 : nedelja, 07.10.2007 : 11:50:17 »

Ne morem si kaj, da ne bi pohvalila mojih zlatih prenašalcev (po novem ves čas nosita v gobčku mehke žogice). Včeraj sta šla sama v hčerino sobo, si prižgala TV (ne vem kako), se ulegla na posteljo in gledala program. Toliko je veselja z njima, da ne morem povedati. Vsako skrb tisočkrat poplačata.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #78 : petek, 26.10.2007 : 09:47:44 »

Ponovno moram pohvaliti Cuca in Pajota. Sta taka super, super mačka. Popolnoma prilagodljiva, z vsemi prijatelja, strašna crkljivca in še lepotca, da jima ni para. Smo imeli res srečo, da nam ju je Smetka zaupala.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #79 : ponedeljek, 12.11.2007 : 10:46:14 »

Danes pa malo slabša novica. Odkar Borke ni več pri nas (odšla je v četrtek), Cuc lula v mojo posteljo. In sicer se je prvič polulal v soboto zjutraj, potem v nedeljo ne (se je že hotel, pa sem ga pravočasno nesla na WC) in spet danes zjutraj. To pa zgleda takole: spi malo pri meni, malo pri možu, zjutraj (okoli 6 ure) pa popraska po mojem kovtru in spusti ves mehur vode. Tako, da imam verjetno najbolj čisto posteljo, moram oprati vse do jogija, tudi svojo pižamo. Danes ponoči sem se ob 2 zbudila in ga nesla na WC, pa ni hotel lulati, potem sem pa, žal, trdno zaspala.

To se nam je dogajalo tudi, ko je prišel k nam, pa ne takoj, šele po kakšnem tednu. Prav tako sem imela 3 x mokro posteljo, potem pa je šla hčerka za nekaj dni na počitnice in sem spraznila svojo posteljo (tudi jogi sem odnesla) in šla spat v hčerkino posteljo. Cuc je prav tako spal pri meni, pa se ni polulal in tudi potem, ko sem se preselila nazaj, nič več, do zdaj. Obvezno pa je vedno moja postelja, še nikoli nobena druga!

Ima kdo kakšno razlago tega početja in predlog, kaj narediti?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #80 : ponedeljek, 12.11.2007 : 11:46:31 »

Hm, protest? Moja Liza je vedno lulala le na mojo posteljo, enkrat celo, ko sem še spala v njej. Vmes je bila tudi sterilizirana in se tudi po tem ni nehalo. Enostavno je protestirala na ta način - na koncu je nehala, ko smo menjali pesek (prejšnega se je očitno po enem letu naveličala). Je pa vedno preden se je polulala, začela predirljivo mijavkati, tako da sem že vedela za kaj se gre in sem jo nesla na wc in čakala da opravi svoje tam kjer je treba.

Lp, Maja
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #81 : ponedeljek, 12.11.2007 : 11:57:43 »

Mi smo imeli podobne težave-Nike je lulal na kavč. Lahko je bil mir tudi par mesecev in potem se je v tednu dni trikrat polulal (vedno samo na kavč in nikamor drugam).
Smo že obupali,vendar je za zdaj mir-po terapiji pri Dani se ni več polulal.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #82 : ponedeljek, 12.11.2007 : 13:40:05 »

Bom torej zopet poskusila kak dan ne spati na postelji-bom na tleh, da vidim, če bo razlika.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #83 : nedelja, 25.11.2007 : 18:06:14 »

Sem videla včeraj tole zasedbo... in dobila občutek, da primanjkuje mačjih ležišč, he he.... Grin Grin



lp, Katarina
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #84 : nedelja, 25.11.2007 : 18:35:19 »

  Vauu Grin a namest kovtra, je pa pokrovka  Tongue Wink fuul dobra fotka  Wink Cool
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Krka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines