mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 03:36:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: PES V ZAKAJENEM PROSTORU
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: PES V ZAKAJENEM PROSTORU  (Prebrano 18480 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #45 : petek, 14.01.2005 : 23:04:39 »

fortuna,
svaka čast, da si tako disciplinirana do sebe in si za kajenje točno določiš termin  Shocked, čeprav bodo nekateri spet rekli, da ti tudi takrat ne bi bilo treba...  Roll Eyes.
Citat
Poslal: kaja  Poslano: Danes ob 15:35:21  
gina, imam sreco, ja! Smo malo skriti za hribom, tako, da nam cementarne ni treba vohat. Ko je dolina se v megli je pri nas ze soncek, pri Sally pa sploh! Sicer pa Gina, hisa pod Alesevo je naprodaj, zacnita sparat. Bi bila prav vesela kaksnih pasjih sosedov!
kaja - zaenkrat nama je v "najinem" gnezdecu še čisto fino, seveda pa se ne bi branila kakšne lepe hišice...tam nekje...na hribčku... Tongue
Lp
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #46 : sobota, 22.01.2005 : 21:19:18 »

Redna kadilka nisem, si pa teden pred novim letom skoraj vsako leto privoščim cca teden do dva kajenja. Najprej si rečem seveda samo za tahude žurke do novega leta Grin, potem ko se pa končno navadim na čike, si privoščim pa še en teden intenzivnega kajenja. Roll Eyes

Ej, vsaka ti čast. Jaz vmes tri leta in pol nisem kadil, pa sem po prvi prižgani cigareti iz gole zafrkancije spet začel. Zato občudujem tvojo voljo in način, kako zdržiš. Čestitam!
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: PES V ZAKAJENEM PROSTORU
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines