mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:13:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lukec
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lukec  (Prebrano 30405 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 21.04.2007 : 13:15:28 »

Naj kdo od vas povzame njegovo temo, lepo prosim. In doda slike  Smiley... ker meni pred večerom ne bo zneslo. Torej, le še Lukec od štirih Daltonov išče nov dom.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sobota, 21.04.2007 : 13:29:17 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/u5zy8r7enXuLxiLG.v.jpg

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/fRJXacVJmfBLZ7ue.v.jpg

http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/hLUNkDbnLL41Q40V.jpg

Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #2 : sobota, 21.04.2007 : 15:01:36 »

Bom jaz, predvsem skopirano, ko je bil kuža meseca novembra. Upam, da je vseeno ok.

Torej...
Lukca, njegovih dveh sestric in bratca se je nekdo raje znebil, kot da bi poskrbel, da mladičkov sploh ne bi bilo, ali pa jih oddal v prave roke. Vsi so že našli nove lastnike, Lukec pa pri nas še čaka nekoga, ki bi ga vzel za svojega.

In zakaj je Lukec nekaj čisto posebnega? Že njegovo ime nam pove, da je pravi Srečko. Ko je kuža prišel v zavetišče, je bilo govora o evtanaziji, saj je izgledalo, da se mu ne bo dalo pomagati. Poškodovano ima namreč sprednjo tačko, in ker bo velik, amputacija ne pride v poštev, saj bi ga s tem prikrajšali za normalno, kvalitetno življenje. Toda sonček, kakršen je, je mahal in mahal z repkom, dokler ga ni Polona odpeljala v Topolšico, kjer je izvedela, da se tačko da rešiti, zato je bil tudi že operiran.
Zdaj je star 10 mesecev, okreva po operaciji in seveda išče nov dom.

Smetka, malo dodaj, kako je zdaj s tačko, čeprav iz slik vidim, da se že veselo igra s sostanovalci Wink

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sobota, 21.04.2007 : 22:00:17 »

Tačka je dosti bolje kot pred operacijo. Kmalu bo fiksator odstranjen, če bo potrebna še ena operacija ali ne... tega pa še ne vem.
Upam in si želim, da bi se tudi za Lukca našel nekdo, ki ne bo delal ravno kilometrskih sprehodov z njim. Je pa to nadvse dobrovoljen kuža, ki se razume z vsemi in ni z njim nobenih težav.
Logiran

fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #4 : sobota, 21.04.2007 : 22:14:14 »

Tale Lukec si res zasluži najlepši dom in najboljšega lastnika.
Srečno, mali!  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : sreda, 25.04.2007 : 10:41:43 »

Lukec gre še na eno operacijo.
Logiran

ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #6 : sreda, 25.04.2007 : 10:54:20 »

a je treba še kaj € nakazat?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 25.04.2007 : 10:59:02 »

Bomo pa še enkrat močno pesti držali Smiley
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : sreda, 25.04.2007 : 12:35:41 »

Lukec je uspešno dopovedal Tomiju, da ni heca, ko gre za njegovo igračko  Smiley.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/WGrfVsQi2LmolBZi.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/OednLx_Q7uEQwZuN.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/7aTKC3AYNLrvThEn.jpg
Logiran

Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #9 : sreda, 25.04.2007 : 12:37:51 »

Smetka, koliko je potrebno še zbrat?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : sreda, 25.04.2007 : 12:51:53 »

Ne vem. Se mi zdi, da še za prvo ni bilo čisto vse zbrano. Ampak nima veze, bom že. Ne prvič, zadnjič pa zagotovo, ker niti nima veze denar, pač pa dejstvo, da za takšno žival, pa je lahko zlata in simpatična in prijetna in vse mogoče.... ne pokliče nihče.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #11 : sreda, 25.04.2007 : 13:45:57 »

Smetka - NE OBUPAJ  Smiley

Saj veš, da bomo pomagali in poskušali zbrati, ker si LUKEC  to RES ZASLUŽI  Kiss

ISTOČASNO NAPROŠAM TUDI VAS, KI SPREMLJATE TEMO TEGA SREČNEŽA, DA POSKUŠATE POMAGATI PO SVOJIH MOČEH, saj ga vendar ne SMEMO zdaj pustiti na sredi poti v SREČNO PRIHODNOST  Smiley
a ni tako ?

Drži se Smetka, Lukec pa tudi  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : sreda, 25.04.2007 : 17:20:06 »

Kako to misliš, ne obupaj? Ni problem vozit ga gor in dol k veterinarju, kupovat hrano, pratel, frontline, čistit za njim, kupovat material za previjanje, dajat zdravila, razmigavat prste na tački itd. Prišel je 2.11.2006, to je dejstvo. Dejstvo je tudi, da ga od tedaj nihče noče/ne more/karkoli drugega posvojiti. Jaz zgoraj naštetega in še česa ne delam zase, pač pa za njih z namenom, da odidejo oziroma dobijo svoj dom. Tu ne more ostati, to je jasno... in če ne morem oddati niti tistih, ki so brez kakršnih koli težav, potem bo počasi treba priznati, da finančna in moralna podpora peščice ljudi ni dovolj. Ko bodo poleg podpore takšnemu načinu razmišljanja, odnosa in dela sledili tudi rezultati v obliki posvojitev, potem bo namen vsega dosežen. Dokler jih pa oskrbujem zase na tak način, kot bi bili moji, pa ni nikogar, ki bi jih dejansko posvojil...
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #13 : četrtek, 26.04.2007 : 07:40:31 »

Smetka, mišljeno je bilo, da ne obupaj - v finančnem smislu... Cry, ker si omenila, da še za prvo operacijo ni bilo dovolj zbranega...to je žalostno.  Cry
Ker pa je žau pač čisto vse (tudi) povezano z denarjem...je pa tako,  (žau) kot je.

Upam, da bodo/bomo pri drugi operaciji za SREČNEGA LUKCA bolj "pridni" in zbrali kolikor bo potrebno.  Smiley

To, da ti skrbiš za vse, kot bi bili čisto vsi RES TVOJI...(saj tudi so) pa itak čisto VSI (upam) vemo.  Smiley

Ko bo Lukec dokončno "poštiman", pa mislim, da se bo tudi zanj našel dober posvojitelj  Kiss
Upam, da čimprej  Smiley Smiley Smiley
(tudi glede tega, ni za obupat, kot praviš, da ni klical nihče) ?!  Undecided

LP Mojca


Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #14 : četrtek, 26.04.2007 : 07:47:10 »

Pa v reviji Glos je bila tudi objavljena njegova slikca, kjer ima dvignjeno tačko...se tudi išče posvojitelj za LUKCA  Smiley Smiley Smiley
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lukec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines