mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:20:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Boris...
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boris...  (Prebrano 16453 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #15 : sreda, 25.04.2007 : 09:28:12 »

se strinjam
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : sreda, 25.04.2007 : 12:15:02 »

Boris je predelal pesjak. Seno, ki je bilo prav vzorno pospravljeno za naslednjo zimo, je razsul in ima zdaj vsaj 20 cm postlanega po celem pesjaku + po strehi od hiške. Zakoplje se vanj, potem pa prav nedolžno gleda  Smiley in se čudi, zakaj se vendar jezim  Tongue. Lump.

Logiran

eva.r
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #17 : sreda, 25.04.2007 : 13:19:38 »

Preurejanje obvlada ja Smiley ampak nismo ga zato oddali,Selena niti nimam še vseh rezultatov amapk vem pa da nočem preživeti še kakšne noči z otrokom v naročju ki joka kako ga boli ker ne more dihat pač naredila sm napako res je in žal mi je za to.Ampak vseeno pa mislim da je bolje,da ga vrnem  v Horjul kot pa da bi mu našla lastnika ki niti približno nebi skrbel zanj tako kot si ta kuža zasluži.

Aja pa sam tko v vednost Boris obožuje sir  Wink

Še enkrat povem res mi je žal in hudo mi je za Borisom hiša je zelo prazna brez njega,vsi ga pogrešamo Cry
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #18 : sreda, 25.04.2007 : 13:22:32 »

Eva, žal mi je za vas in Borisa, upam pa, da ne boste čez čas ugotovili, da sploh ni bil pes tisti, ki je povzročil težave pri otroku. Verjemi, se je že zgodilo.

LP
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : sreda, 25.04.2007 : 13:32:26 »

Ampak vseeno pa mislim da je bolje,da ga vrnem v Horjul kot pa da bi mu našla lastnika ki niti približno nebi skrbel zanj tako kot si ta kuža zasluži.

Vračanje v zavetišče ni nekakšna pravica ali kaj podobnega, pač pa dolžnost tistega, ki katero koli žival pri nas posvoji. To posvojitelj podpiše v posvojitveni pogodbi. Upam, da ne bo treba od zdaj ljudi silit, da bodo pogodbo prebrali na ves glas, preden odpeljejo žival od tu.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #20 : sreda, 25.04.2007 : 15:04:08 »

Smetka
mogoče bi bilo pa bolje, da si bodoči posvojitelji SAMI NAPIŠEJO svoja pravila, želje in nasploh vse, kar se tiče posvojitve, ZAKAJ, itd... si želijo psa posvojiti, pa tebi naglas preberejo... bi bilo zanimivo...pa morda manj vračanj... Cry
Pa ne mislim zdaj ravno Borisa..ampak čisto na splošno.
Logiran
spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #21 : nedelja, 29.04.2007 : 21:14:23 »

oj imam cist brezvezno vprasanje,

ko sem gledala prvo sliko in naprimer drugo--- med njima je velika razlika po velikosti Borisove dlake, zanima me  s čim pesjančke hranite, da jim dlaka takooooo raste.


Hvala za odgovor
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : nedelja, 29.04.2007 : 23:06:38 »

Boris ima takrat, ko menja dlako, le-to malo krajšo kot takrat, ko je ne. V tem je trik  Smiley.
Logiran

žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #23 : torek, 01.05.2007 : 19:03:58 »

Ja, alergija je ena zoprna reč - mi imamo dva psa, pa muce, pa papagaja,.... pa hčeri od katerih je ena alergična na pasjo in mačjo dlako - zanimivo ne, da imamo kljub temu vse te živali. Hec je namreč v tem, da ni alergična na vse pse in vse mačke - na naše hvala bogu ni, se pa zgodi, da v nekaj minutah dobi hudo alergijo na nekega X psa, ki ga počohlja za ušesi. Zato čisto razumem strah in poslušati in gledati otroka, ki se duši - olala, to je pa ena najbolj grozljiva stvar na svetu.

Brez zamere.
Logiran
eva.r
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #24 : sreda, 02.05.2007 : 19:33:26 »

jaz če komu kaj zamerim zamerim samo sebi Sad ampak pač sm sama s 4 otroki in delam kar mislim da je najbolje za njih...ne vem kaj na drugega rečem...opravičujem se ne ker opravičila za to ni...na to bi mogla mislt prej sram
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #25 : sreda, 02.05.2007 : 20:47:20 »

Eva, NIKOLI v življenju ne moreš na VSE biti pripravljen in predvideti vse kar se nam lahko pripeti. Če bi bili vsevedi, potem bi bilo življenje dolgočasno in brezvezno.
Škoda le, da se vam je to pripetilo in da je zaradi tega ostala praznina v vaših srčkih.
Držite se in čim manj alergij vam želim!

Borisu pa želim čim prej en topel kavč, da si ne bo moral slame postiljat  Grin
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #26 : četrtek, 03.05.2007 : 00:18:51 »

To nežno bitje sva s sestro za praznik (torek) peljali malo na sprehod. Njegov svilnat repek me je zopet popolnoma fasciniral. Boris pride nazaj takoj, ko ga pokličeš, nežno pogleda in jasno se tem očkam ne moreš upret. Sledi seansa čohanja, potem pa nazaj.  Je bil pa ekstra fin, ko je nekaj zavohal. Rep in ušesa strumno pokonci, nosek je nezmotljivo "vodil" celih 5m, potem pa se je zračna sled očitno ohladila. In se je Boris lepo ustavil in čakal najino naslednjo potezo. Resno fin kuža!

Bodoči posvojitelj, ne bo ti žal!
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #27 : četrtek, 03.05.2007 : 10:35:55 »

Boris je zelo nezen kuza, rad se crklja, ne skace, ne laja, ne vlece...
Ko se sklonis pa takoj pritece in se nastavi za cohanje...res je eno tako nezno bitje, z neskoncno ljubezni...
tisti, ki ga bo vzel, mu sigurno ne bo zal!!!
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #28 : četrtek, 03.05.2007 : 11:01:56 »

hihi.. tole, da ne lajajo imajo pa teli res očitno v genih, ker kot se je ugotavljalo je moja Rubi v sorodstvu z njimi in ona tudi nič ne laja. Edin glas, ko ga spusti je en sam ˝hov˝, če je pred vrati tujec, pa morda kak ˝hov˝ več, ko se sporazumeva z drugimi psmi, ponavadi, ko se z njimi ne razume.. drugače pa samo kdaj zbrunda  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : nedelja, 06.05.2007 : 09:07:59 »

Boris rabi svoje ljudi...
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Boris...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines