mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:20:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Še dva....
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Še dva....  (Prebrano 28069 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #15 : sreda, 15.08.2007 : 16:34:59 »

Smetka, a je poštar že prišel? Wink Ne morem pozabit teh vaših muck, ki so prav vse lepe, simpatične in nagajive. Tebi pa hvala za vso prijaznost in nasvete. Če pa se ti zdi, da zaradi bolezni našega muca, ne bi bilo primerno posvojit še enega bomo razumeli.
Še enkrat hvala za vse in poljubček vsem mucam.
LP, Andreja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : sreda, 15.08.2007 : 16:49:04 »

Ne še, ampak šparam ti ga pa vseeno. Le najbrž bo malo dlje trajalo, da boste prišli skupaj, ker ga še nisem uspela cepit. Res... ni bilo časa. Kako je vaš muc?
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #17 : sreda, 15.08.2007 : 20:13:34 »

Ne še, ampak šparam ti ga pa vseeno. Le najbrž bo malo dlje trajalo, da boste prišli skupaj, ker ga še nisem uspela cepit. Res... ni bilo časa. Kako je vaš muc?
Ni nobene sile, sama vidim, da ste zasuti z novimi prišleki. Mi smo tu in smo pripravljeni počakat kolikor je pač potrebno. Bi te pa prosila, da me ti obvestiš,kdaj bo čas,da ga pridemo iskat,ker nimam srca te še jaz klicarit,ker sem videla,da ti telefon non stop zvoni in ne rabiš še mene,da ti težim vsake par dni Wink.
Naš muc je bil komplet pregledan v Postojni, glede na postavljeno diagnozo je v odličnem stanju (razen nizkih levkocitov nima nobenih drugih znakov),bodo pa test ponovili čez 2 meseca. Ko se pa Dr.Tozonova vrne z dopusta,gremo pa se k njej na posvet-ne bomo se predali!
Edino kar me skrbi, je da se mali ne bi vseeno okužil, ker cepivo ni 100%. Seveda bi ga pazili, vendar nikoli ne veš. Zato sem pisala,da bomo razumeli,če ne boš hotela reskirat.
Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : sreda, 15.08.2007 : 20:16:37 »

Daj mi pošlji po sms številko, bova nadaljevali po tlf.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #19 : ponedeljek, 20.08.2007 : 22:11:38 »

Smetka,jutri in v sredo imam opravke v Ljubljani. Če "moj" maček še ni nil cepljen,se lahko spotoma oglasim in ga kar sama peljem k veterinarju. Nočem sitnarit, ma že ker bom na vašem koncu....

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : torek, 21.08.2007 : 20:16:56 »

Je bil. Lahko se oglasiš kar tako, če boš imela čas, samo slišiva se prej. Lp
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #21 : torek, 21.08.2007 : 20:35:13 »

Bom poklicala nazaj grede,ce bos zaposlena pa ni panike,itak bi rada samo mucka na hitro malo poljubckala. Grem pa nabavljat stvari za psa in muce in bi rada tudi za tvoje varovance kaj kupila. Ce mi napises kaj rabite,bom to dostavila,drugac bom pa kar Sergejo kontaktirala -kar ti je pac boljse. Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : torek, 28.08.2007 : 22:48:32 »

V tej temi le še kratkodlak mačkon išče nov dom.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #23 : sreda, 29.08.2007 : 19:07:28 »

in to zelo priden in nežen. Cartek mali Smiley In ni tipičen kratkodlakec, če smo fulll natančni - je namreč izjemno puhast - res, ne hecam se.

Lp, Maja
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #24 : sreda, 29.08.2007 : 20:07:48 »

Oh, škoda, da ne moremo imeti še tega!
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #25 : sreda, 29.08.2007 : 20:51:20 »

Oh, škoda, da ne moremo imeti še tega!
Meni tudi;res bi bilo lepo odpeljat oba, vendar si tega ne prostorsko ne časovno ne moremo privoščit. V stanovanju imamo namreč mladega psa,ki je v polni puberteti in bolnega muca. Še tega sem komaj izslilila.
Mali Rocco je najbolj crtast in nežen muc kar sem jih kdaj videla, malo je še boječko,vendar hitro napredujemo. Obožuje se bucat in zelooo rad se krtači. LP
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #26 : sreda, 12.09.2007 : 21:44:07 »

Imamo problem-mali preveč papa. Mu je že zrasel trebušček-zaenkrat je še luškan,se bojim da bo kmalu resnično predebel. Dostopa do hrane mu ne morem omejiti,ker mora naš drugi mačkon dosti jesti,da bo ostal pri močeh(papa večkrat po par briketkov). Čim pa Rocco sliši,da Nike je,se zakadi proti hrani in četudi imata vsak svojo skledico,hoče jesti točno tisto kot Nike. Aja,in karkoli se zgodi v stanovanju (zazvoni telefon,pes zalaja,mi kričimo,...)gre  jest. Kot bi se bal,da bo zmanjkalo.
Drugač pa se je super ambientiral. Mačka se obožujeta-včasih spita skupaj,umivata drug drugega in vsak večer ob 23h se stepeta Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : sreda, 12.09.2007 : 21:51:51 »

Hehe... že tu se je basal  Smiley, brat se pa še zdaj (tu baše  Tongue). Težko kaj narediš, če mora Nike imeti hrano ves čas. Boš imela eno mačjo bunkico  Wink.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #28 : sreda, 12.09.2007 : 22:02:58 »

Sej meni so všeč malo bolj bajsoti-ma da me ne boš kregala,ko ti bom poslala fotko in ga ne boš več prepoznala Wink Alan pa je hudo siten kar se tiče prehrane-pravi,da smo vsi v moji družini psihopati in da vzgajamo sumo borce ne mačke. Rocco je danes napadel Royev rep-bogega psa je skoraj kap od strahu. Se že sedaj vidi kdo bo glavni v familiji-NAJMLAJŠI!!!!
Aja,smo ga skopali,pa ima še vedno oranžne tace-se vsi obiski čudijo Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : torek, 18.09.2007 : 11:01:18 »

Tudi drugi sivček v novem domu - skupaj z Norcem.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Še dva....
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines