mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 05:18:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Še dva....
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Še dva....  (Prebrano 28237 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #60 : petek, 21.03.2008 : 10:17:52 »

Moj Rocco je bil včeraj čisto izgubljen v stanovanju in jaz nimam moči niti pospraviti vseh skledic in igračk,ki so pripadale mojemu ubogemu mucu. Sem vse samo očistila in postavila na staro mesto,kjer čakajo na novega člana. Mogoče se komu zdi prezgodaj za novega muca (tudi moj fant misli tako), jaz pa potrebujem novo energijo v stanovanju,da mi prežene žalostne misli. Vsak kotiček spominja nanj in tudi Rocco nujno potrebuje družbo.
Hvala vsem za podporo in Dani besede,ki so se me res dotaknile.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #61 : petek, 21.03.2008 : 10:34:29 »

king-roy, tudi moje sožalje ob izgubi muca Sad. Glede novega člana, pa samo ti najbolj veš, kdaj je pravi čas da pride k vam. Če čutiš, da je to lahko že kar takoj zdaj, je že tako prav. Pa še ena nova zavržena mačja dušica, bo dobila dober dom pri vas Kiss. Ne oziraj se na druge. Vsak človek sam zase najbolj ve, kdaj je pravi čas za novo živalco Smiley.

Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #62 : petek, 21.03.2008 : 10:46:29 »

Žal mi je za mucka.
Te pa čisto nič ne obsojam, če ti bo lažje preboleti izgubo z novim članom, ti kar. Pa še enega nesrečneža boš spremenila v srečneža.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #63 : petek, 21.03.2008 : 10:47:28 »

jaz pa potrebujem novo energijo v stanovanju,da mi prežene žalostne misli. Vsak kotièek spominja nanj in tudi Rocco nujno potrebuje družbo.

kako te razumem! Cry čimprej si zapolni praznino, ki je nastala... edino to pomaga!!! saj čas tudi pomaga, vendar zakaj bi trpela nekaj mesecev ali celo let, če pa ti ni treba... saj je prav žalovati, pa pomaga tudi, ampak lažje je z novimi šapkami v bližini!

Držite se vsi skupaj, lp maja
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #64 : petek, 21.03.2008 : 11:05:38 »

Ne glede na to, če boš dobila novega mačjega člana, nič ne more tvojega spomina na Roccota vzet. Zato se ne oziraj preveč na mnenja drugih ampak delaj čisto po svoji vesti.

Sožalje ob izgubi tudi iz moje strani Cry.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #65 : petek, 21.03.2008 : 11:07:03 »

Ne Roccota ampak njegovega bratca. Prehitro sem tipkala in poslala sram sram sram.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #66 : petek, 21.03.2008 : 12:17:05 »

Razumem tvojo žalost in razumem odločitev za novega muca. Tudi mi smo taki. Za Luno je takoj prišla Smetulja in kako vesela sem, da je ...
T.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #67 : petek, 21.03.2008 : 13:58:07 »

king- roy, moje sožalje.

nič ni prehitro, te popolnoma razumem, sama sem ob izgubi Nicka po hitrem postopku vnesla v hišo novo mačjo ''energijo'', oziroma je prišla kar sama v obliki najdenčka, ki je ostal Wink
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #68 : sobota, 22.03.2008 : 21:09:05 »

Pravijo, da čas celi rane (če sem iskrena je meni še ni). Ko bo čas ti bo pravi/prava kar nekako prišel na pot... Moje iskreno sožalje.
lp
T.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #69 : sreda, 14.05.2008 : 12:35:44 »

Prosim za nasvet-Rocco že cel mesec rine ven. Balkon ni problem,vendar nonstop straži pri vratih in ko jih odpreš,švigne na hodnik. To sicer ni težava-ker od tam nima kam pobegniti, so vrata od bloka vedno zaprta.
Vem,da sem podpisala pogodbo,da bo muc izključno notranji in tega se striktno držim, me pa zanima ali naj ga zvečer poskusim na oprsnici peljati okrog bloka ali naj bom še naprej gluha za te njegove želje?
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #70 : sreda, 14.05.2008 : 12:58:38 »

To se tudi pri nas občasno dogaja in sicer sta taka Vis in Cuc, ki pa je pred meseci dejansko ostal na hodniku in se temeljito prestrašil, pa je zaenkrat mir. Cuca sem tudi nesla ven z oprsnico in povodcem, pa ga je bilo tako strah, da ni hotel stopiti na tla. V bistvu ne silijo ven, samo razširjajo obzorja, ker so radovedni.

Poskusi ga sprehoditi zunaj, jaz mislim, da je to popolnoma varno, če je dobro pripet. Če se bo pa navadil, boš morala pa vsak dan z njim ven, kot s psom.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #71 : sreda, 14.05.2008 : 17:27:26 »

King-roy, a je možno, da mu je dolgčas zdaj ko je ostal sam in se hoče zaposlit na drug način, recimo s firbcanjem po hodniku? Pomoje mu bo družba dobro dela - seveda ko boste vi pripravljeni nanjo...
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #72 : sreda, 14.05.2008 : 18:41:28 »

king-roy,

imam enega, ki že 7 let vsak večer čivka pred vrati od stanovanja.... Na začetku sem probavala z oprsnico, pa ni šlo, ker se maček - ko je dejansko zunaj- vsega na smrt boji (novi zvoki, ljudje itd.). Zdaj mu pustim, da gre prešnofat predsobo in je seveda ves hud, ko mora nazaj not...ampak čez 5 min že pozabi Smiley

Sem pa ugotovila, da čudno povezuje zadeve, ko npr. grmi ali dežuje (česar se na smrt boji), misli da se to dogaja v stanovanju in na vsak način rine ven, ker misli da tam tega ni.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #73 : četrtek, 15.05.2008 : 21:46:23 »

King-roy, a je možno, da mu je dolgčas zdaj ko je ostal sam in se hoče zaposlit na drug način, recimo s firbcanjem po hodniku? Pomoje mu bo družba dobro dela - seveda ko boste vi pripravljeni nanjo...

Rocco že ima družbo-smo Filipa od Helene vzeli.
Bom poskusila z oprsnico. Sem hotela samo vprašati,če je to ok,da ne bo Smetka jezna.
Hvala za odgovore
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #74 : četrtek, 15.05.2008 : 21:48:51 »

Kar se mene tiče, želim, da muc dočaka svojo naravno starost, če seveda ni kakšne bolezni. Ne želim, da ga povozi avto, ustreli sosed, raztrga pes itd. in to je vse. Kar pomeni bivanje v stanovanju , mačjak ali sprehajanje na povodcu.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Še dva....
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines