mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:40:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ne morem se spomnit niti naslova...
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ne morem se spomnit niti naslova...  (Prebrano 50803 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #105 : sobota, 30.06.2007 : 13:07:26 »

Zgodaj je treba začeti z učenjem  Roll Eyes. Copat in Poki:

Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #106 : sobota, 30.06.2007 : 13:26:26 »

Draga moja Copatek in Poki! Tocno vem kako se zdajle pocutita. Upam, da kmalu dobita nov dom, da vaju Smetka ne bo vec silila v taksne nezaslisane stvari. Kiss lp
Logiran

brinchy
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #107 : ponedeljek, 02.07.2007 : 00:08:24 »

en lep pozdravček!zanimam se za Pokija in Copatka,zato me zanima,če že imate lastnike za njiju?...iščemo majhnega psa,zato me zanima kolikšne velikosti bosta in katere pasme so njuni starši?kdaj bodo psički primerni za oddajo?že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor,pa en lep pozdravček in poljub obema kužkoma=)
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #108 : ponedeljek, 02.07.2007 : 06:37:27 »

brinchy, glede na to, da tema ni v arhivu, kužki še nimajo lastnikov.
gre za mešančke, zato ne bi o pasmah (mamo najdeš v temi Bareta in Magnum), psički iščejo dom. Pravi dom. So preživeli veliko hudega. Majčkeni pa ne bodo ravno, se mi zdi...
T.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #109 : ponedeljek, 02.07.2007 : 07:08:28 »

en lep pozdravček!zanimam se za Pokija in Copatka,

Posvojili bi oba?
V vsakem primeru je potrebeno poklicati v zavetišče za informacije.

lp, Katarina
Logiran
brinchy
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #110 : ponedeljek, 02.07.2007 : 13:46:43 »

posvojili bi enega.nudili bi jim pravi dom,ker smo že imeli pse in lahko bi se reklo,da znamo ravnati z njimi.za velikost sem vprašala zato,ker bi ga radi imeli tudi v stanovanju in ne le zunaj na verigi.za informacije pa sem tu vprašala smetko,ker mislim da ona največ ve o tem...
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #111 : ponedeljek, 02.07.2007 : 13:50:38 »

brinchy, tile kužki so za pod kovter, bi rekla Smetka.
Mimogrede, pa velikost kužka nima nobene zveze s tem, a je za noter ali za zunaj. Mi imamo 2 eno velikosti kokerja, drugo večjo, kot škotski ovčar denimo, obe sta noter, ko smo zunaj sta pa zunaj z nami.
Za na verigo ni noben pes! "Tudi v stanovanju in ne le zunaj na verigi" mi zveni kot: malo v stanovanju sicer pa zunaj na verigi? ... Upam, da ne.
T.
Logiran
fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #112 : ponedeljek, 02.07.2007 : 15:03:55 »

brinchy, hitreje boš prišla do informacij, če smetko pokličeš.
Se pa tudi meni zdi, da ji tale veriga ne bo všeč...  Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #113 : ponedeljek, 02.07.2007 : 19:47:56 »

Ni me treba niti klicat.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #114 : ponedeljek, 02.07.2007 : 20:07:07 »

Taka cukra kot sta Poki in Copatek na verigo?  Shocked
Brinchy, ne se hecat. Copatek in Poki sta za na kavč, posteljo... Enga  Kiss na vajina smrčka, kosmatinčka mala.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #115 : ponedeljek, 02.07.2007 : 20:16:40 »

za informacije pa sem tu vprašala smetko,ker mislim da ona največ ve o tem...
Pomojem da se v tej temi dobi kar nekaj informacij, od porekla do tega če so že oddani oz. rezervirani (sej so na netu nove slike, ne).

Čene pa telefon v roke in ring ring Smiley
Logiran
monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #116 : ponedeljek, 02.07.2007 : 21:23:01 »

posvojili bi enega.nudili bi jim pravi dom,ker smo že imeli pse in lahko bi se reklo,da znamo ravnati z njimi.za velikost sem vprašala zato,ker bi ga radi imeli tudi v stanovanju in ne le zunaj na verigi.za informacije pa sem tu vprašala smetko,ker mislim da ona največ ve o tem...

Mene bi bilo sram kaj takega sploh napisat. Imeli pse, imamo izkušnje... S čim že, z verigo?

Tale dva malčka si po smetnjaku res zaslužita najboljše, kaj praviš, Brinchy?

Logiran
brinchy
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #117 : ponedeljek, 02.07.2007 : 21:47:25 »

ok,mislim,da ste vsi narobe razumeli.ravno v tem je poanta,mogoče se nisem prav izrazila,seveda si zaslužita najboljše.sem ljubiteljica psov,v zavetišče gmajnice sem tudi hodila enega cukrčka sprehajat.želela sem samo povedati,da naše stanovanje ni ravno zelo veliko,da bi imeli noter kakšnega ogromnega psa,zato iščemo manjšega,imamo pa tudi velik vrt z bazenom,zato so naši kužki (seveda z nami)veliko časa prebili tam,spali pa so notri.še enkrat se opravičujem,če sem se narobe izrazila=).sicer pa če bi ga mislila imeti na verigi,niti nebi upala iti ponj v zavetišče,najbrž tako ali tako lahko preverite kako se ima,in videli bi,da mu pri nas ni hudega!moja mati se je zaljubila v Copatka na slikici in prosila da povprašam o njem,se opravičujemo,če smo vas razburile...
Logiran
monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #118 : ponedeljek, 02.07.2007 : 21:56:10 »

Sploh nima veze, kako se "izraziš". Gre za to, da sploh omenjaš verigo. Ne olepšuj. In se ne vleči ven. Lepo prosim.

Copatek in Poki, vama pa enega velikega   Kiss
Logiran
brinchy
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #119 : ponedeljek, 02.07.2007 : 23:04:42 »

lep pozdrav vsem skupaj, jst sem setra od brine in zdi se mi da se moram nekako oglasiti ker je prišlo do očitnega nesporazuma...nažalost...brina se je zanimala za enega od malih kužkov ker sta zelo simpatična in je vprašala za velikost psa  ker pač ni nujno da bi si vsak želel velikega psa sploh zato ker sta brina in moja mati majhni in suhi in nekako nista zmožni krotiti velikega psa. imeli smo že štiri pse in vsi so bili spuščeni in nobeden ni bil na verigi!!!! smo pa želeli posvojiti pred kratkim psa iz zavetišča gmajnice in se je izkazalo da ker je bil pes Dumbo star že dve leti in je celo življene preživel v zavetišču, zelo navezan na ljudi ali sopse in ni zdržal niti pet minut sam smo ga dali poskusno na dolgo verigo na dvorišču ker je takoj hotel pobegniti...imamo tudi dva mačka in to nekako ni šlo skupaj zato smo se odločile da bi raje vzeli mladiča, sploh pa ko smo klicali nazaj v zavetišče da imamo probleme s kužkom in da če nam lahko nekako pomagajo pri vzgoji so nam samo svetovali naj ga damo na verigo ali pa ogradimo z električno ograjo ker pes pač mora spoznati kaj ni zanj, se nam je zazdelo da na tak način ne želimo imeti psa ki nekako ni ukrotljiv...in tako smo naleteli na copatka...celotna njegova zgodba in zgodba njegove družine se nam zdi grozljiva zato smo skušale pomagati in mu nuditi topel dom kjer bi bil na kavču tako kot vse naše živali ki navsezadnje spijo na naših kavčih in posteljah...pišem ubistvu samo zato ker se mi zdi tak odnos in takojšen napad nekako nepotreben saj smo samo uprašali za velikost psa, ker nekaterim nam očitno to vseeno nekaj pomeni razlogi pa nekako vseeno niso nujno potrebni...nobena od naju pa ne olepšuje niti se ne vleče ven samo razložiti sva želeli da mogoče ni nujno da bi nekdo želel velikanskega kužka. še enkrat se opravičujemo za tole zmedo gre pa samo zato da je brina 14 letna punca ki si je zaželela psa že kar nekaj časa nazaj ker ima dokaj težko življenje za sabo in bi ji prav prišla družba nekoga ki ima ravno tako kot ona marsikaj za sabo, ste pa jo s temi odgovori kar pošteno prestrašili...ker nekako ne razume kaj je napisala narobe...pa tudi še enkrat ne razumem kaj je tako čudnega če bi nekdo želel imeti manjšega psa, sploh ker naša mačka nekako ne preneseta večjih psov pri manjših pa se zdi da jih lažje sprejmeta in navsezadnje nebi radi odgnali naših mačkonov ki so ravno tako rešeni iz podobnih zgodb...no kakorkoli nekako se mi je zdelo da moram nekaj napisati na vse skupaj, upam da ne bo to kdo razumel kot izgovarjanje ali napad gre samo za moje mnenje..lep pozdrav vsem pa več strpnosti in dobre volje   
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ne morem se spomnit niti naslova...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines