mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 09:06:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ne morem se spomnit niti naslova...
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ne morem se spomnit niti naslova...  (Prebrano 50765 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #15 : sreda, 02.05.2007 : 21:51:22 »

Mene je pa groza, da človeka(ljudi) ki je to storil srečujem(o) vsak dan na cesti, v trgovini, pri zdravniku in povsod drugod. Nevedoč da je to on. Pa da tisti ki vejo, kaj je storil ne naredijo ničesar, saj to najverjetneje počnejo tudi sami Angry. Pa še normalno se jim zdi  Angry Sad.

Žalostno. Res žalostno.

Ubogi mali psički, da bi le kakšen preživel in bi tole reševanje vsaj imelo smisel.

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : sreda, 02.05.2007 : 21:56:53 »

(Zaenkrat) še živi in glede na vse, kar so prestali, zadovoljni.





Logiran

cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #17 : sreda, 02.05.2007 : 23:45:09 »

 Shocked

 Angry

 Cry Cry Cry Cry Cry

besed sploh nimam Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : četrtek, 03.05.2007 : 02:50:51 »

Vitalni še vedno niso, kot bi si želela, tudi sesalnega refleksa še ni; so pa vseeno dosti bolje in mislim, da bo... upam, da bo.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #19 : četrtek, 03.05.2007 : 06:03:05 »

Trije preživeli...


Najprej papat....


Potem pa k Smetki na varno...



Katarina
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #20 : četrtek, 03.05.2007 : 07:08:01 »

Kaj naj rečem v tej Sloveniji je to nekaj čisto normalnega in dokler svojih otrok ne bomo naučili boljšega ravnanja ne bo nič bolje. Ljudje, ki so sposobni kaj tekega bodo to naredili še kdaj, tudi kaki drugi živalski vrsti. Na žalost vem kakšno je razmišljanje in življenje na kmetih  Cry
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #21 : četrtek, 03.05.2007 : 07:19:37 »

Ja, se strinjam z Jolly1. Sicer veliko let nazaj (ker jih kar nekaj že štejem), se kot otrok spomnim sosede, ki je "pokončevala odvečne" mačke. Kot otroka me je to hudo prizadelo, še danes se tega spominjam z bolečino. Mislim, da spremeniti mnenja v odraslih ljudeh ne moremo čez noč, da pa je koristno predvsem vplivati na otroke in pri njih širiti zavedanje o naši odgovornosti do vseh živih bitij, do sveta. To je proces, ki traja generacije.

Lp Toga
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 03.05.2007 : 08:28:25 »

Ne, to ni nekaj čisto normalnega v Sloveniji. Sprejeli smo zakon (torej: poslanci so ga, ti pa so glas ljudstva, torej tudi kmetov) in v našem zakonu ni nikjer napisano, da je to normalno in prav. Če že nimajo ljudje kakšnih drugačnih zadržkov, naj vsaj vedo, da smo takšno "preprečevanje nezaželenih brejosti" z zakonom prepovedali.
Mene bolj malo zanima, kaj si mislijo in kako živijo kmetje. To se ne sme početi in dokler bomo mi, ki to vemo, le skomignili in rekli hja, tako pač razmišljajo in nimaš kaj, potem bo najbrž res trajalo generacije. Ne moreš kar pobrat mladičev psici, jih stlačit v vrečo in usekat po njih, no! In jih potem sredi Domžal, na železniški postaji, strest v kanto za smeti!
Logiran

monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #23 : četrtek, 03.05.2007 : 08:45:14 »

Se že vnaprej opravičujem za malo cinizma, pa vendar. Ne gre tako posploševati. Vse kar se grdega dogaja se pa res ne po večini na kmetih. Lepo vas prosim. Najbolj omikane dame in gospodje delajo najbolj grde stvari. Ker gledajo in vidijo  samo v dolžini svojih nosov. Imam sosedo, ki mi je pred leti iz svoje kleti  (ki jo mimogrede sploh ne uporablja) vrgla pred blok mačko z dvema mladičkoma. In taista dama se vsako zimo šopiri z novim krznenim plaščem in kučmo. Seveda je to že druga zgodba. 
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #24 : četrtek, 03.05.2007 : 08:50:19 »

Se čist strinjam, da se to dogaja zato, ker toliko ljudi, če že ne počne tega, reče tako pač je. Ko sem bila majhna je tudi naša soseda obijala mačke, ki sem to povedala očiju je tud samo skomignil z rameni, pa ni bilo na kmetih, ampak sredi Šiške.   Še hujše pa je to, da so bile stanovalke sosedne hiše nune. Toliko o dobrotah cerkve. V glavnem, jaz sem vesela, da nisem ob gledanju takega ravnanja razvila zavesti, da je to normalno, ampak ravno obratno.

Upam, da bodo kužki okrevali in ne bodo pri smetki deset mesecev, ampak bodo dobili nove domove čimprej.
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #25 : četrtek, 03.05.2007 : 08:52:24 »

smo se narobe zastopli.

Definitivno, da to NI nekaj normalnega in definitivno se take ljudi MORA prijavit in izvajat zakon. Ker ja, to se ne sme početi!
Kar hočem povedat je da je v okolju teh ljudi ubijanje nekaj vsakodnevnega in ne vem mogoče sem samo jaz obupala, ker pač že dolgo živim v tem okolju in mi jih ni uspelo prepričat. Zato pa pravim, da je osveščanje otrok ena izmed rešitev.

Upam samo, da bodo nekoč kazni za tako ravnanje zelo velike, da če jih nič drugega ne prepriča, naj jih vsaj to!
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #26 : četrtek, 03.05.2007 : 08:56:26 »

Žalostno!!!
Na srečo se je temle trem bibam ponudila nova priložnost....koliko pa jih ne najdemo v kantah...pa še kje drugje................res žalostno.
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #27 : četrtek, 03.05.2007 : 08:59:23 »

Upam samo, da bodo nekoc kazni za tako ravnanje zelo velike, da ce jih nic drugega ne preprica, naj jih vsaj to!

pa poleg kazni se obvezna sterilizacija!

Pikci mali, drzte se !!!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 03.05.2007 : 09:12:32 »

smo se narobe zastopli.

Nismo se, samo tole je narobe:

mogoče sem samo jaz obupala, ker pač že dolgo živim v tem okolju in mi jih ni uspelo prepričat.

Ne obupat, pa prepričevat prepričanega tudi ni treba. Kakšna prijava bo bolj na mestu.
Logiran

monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #29 : četrtek, 03.05.2007 : 09:52:08 »

Prijava?
Glas vpijočega v puščavi.
Sem v neki drugi temi napisala, da sem prijavila nekega gospoda, ki je imel hudo garjavo mačko. Z dpmž-ja so poslali dopis, nakar gospod se je "znebil" garjave mačke in njenega "zdravega" sostanovalca.
Dokler pristojne službe ne bodo ukrepale, tako kot bi, če bi šlo za človeka, bo žal tako. Ljudje se raje obrnejo stran.
Toliko o prijavi.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ne morem se spomnit niti naslova...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines