mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:39:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Spuščen in napadalen
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Spuščen in napadalen  (Prebrano 21636 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #15 : petek, 04.05.2007 : 14:00:21 »

Christjan vse to je možno, ampak zasebna tožba... Če se vprašam, ni vredno mojega časa, predvsem pa živcev. Te zadeve se nenoremalno vlečejo, vem iz izkušenj. ni mi do tega, da tipa oberem, želim si le, da se malo zamisli nad svojim početjem. Na policijski postaji teče skrajšani postopek, kar pomeni da se bo vse reševalo pri komandirju. Oni mu bodo tudi izdali kazen.
Danes smo malo boljše, žal dežuje in se ne more pesiček znoreti zunaj. Ceframo igrače, norimo z žogo, ves čas je polno zaposlen. Potem pa pade dol in Lips Sealed.
Lp
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #16 : petek, 04.05.2007 : 14:10:25 »

takoda, vem ja kako je z temi tožbami. Saj vem, da nočeš lastnika obrat, ampak vsak zeloo premisli, ko ga odvetnik obesti o tožbi, ker raje ima psa na povodcu kot pa da pol plačuje!
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #17 : petek, 04.05.2007 : 14:46:45 »

 Ali pa se psa znebi! Angry
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #18 : petek, 04.05.2007 : 14:54:19 »

Jah to se tudi nažalost dogaja... Sad
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #19 : petek, 04.05.2007 : 16:49:11 »

No ja, tjas, mislim da v tem primeru ni bojazni da bi se psa znebil. Je deloval celo zadovoljen in verjamem, da ta napad ni bil prvi. Psihopat je ponosen, da ima takega psa in se zaveda, da je nestrpen do drugih samcev. Bom vztrajala pri skrajšanem postopku, glede na reakcije policistov ga ne bodo ravno trepljali za junaštvo.
Ne vem kako razmišljajo ljudje, res ne razumem da je nekdo tako ignorantski. Se res ne zaveda, da tudi drugi psi čutijo in njihovi ljudje z njimi? Kot da so sami na tem svetu. Fuj.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #20 : petek, 04.05.2007 : 16:58:48 »

takoda mislim da si lahko srečna, da tvoj pes ne reagira na agresijo drugih. Npr. moj drugega takoj zgrabi,(seveda samo ko kaže agresijo)... Nadaljevanje moje zgodbe pa ni pomembno ker je offtopic
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #21 : petek, 04.05.2007 : 17:36:16 »

Take reakcije je imela moja pokojna psica. Dokler je bil drug pes ok, je bilo vse v redu, čim pa je pokazal kanček agresije pa napad. sreča.... ja, saj je. Ta revež se sedaj izživlja nad seboj, kar je prav grozljivo. Se očitno zaveda, da je prenežen da bi se šel mačota.
Prav hudo mi je, ko ga gledam. In vedno bolj sem besna na tistega.... Vstrajala bom pri najvišji možni kazni, smo takoj na kraju ugotovili, da je tip kršil več členov... Kazen mu ne gine. Pa kaj ko takim butnglavcom nič ne pride do živega.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #22 : petek, 04.05.2007 : 17:40:47 »

hmm iščem eno temo, da napišem izkušnjo, ki sem jo pravkar doživel in boš videla kaj se mi je zgodilo!
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #23 : petek, 04.05.2007 : 17:46:43 »

Ma ne.. shit.. a kej hudga?
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #24 : petek, 04.05.2007 : 17:54:41 »

Takoda, če obstaja sum, da je bil tvoj pes poškodovan ob napadu, takoj k veterinarju, brez pardona. Konec koncev je potrebno preveriti in zavreči sum o morebitni steklini.

Drugo, jaz sem popolen zagovornik povodca in moja življenja brez njega razen v stanovanju ter na ograjenem igrišču (imam ključ in si lahko privoščim divjanje takrat, ko tam ni nikogar) življenja brez štrika ne pozna. In povodec sodi za vrat tako velikemu kot majhnemu kužku. Moram pošteno povedati, da so v mojem okolju lastniki zelo disciplinirani, kar se tega tiče. Pa še poznamo se med seboj, tako da lahko nesoglasja rešimo kar osebno. Ampak, kot že rečeno, razen občasnih pobegov zaradi klica narave, problemov ni.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #25 : petek, 04.05.2007 : 17:57:32 »

takoda preberi si temo kaj pa ko človek napade psa, pa ti bo vse jasno.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #26 : ponedeljek, 07.05.2007 : 18:37:05 »

Ravnokar me je poklicala prijazna policistka ki je bila na kraju napada. Sporočila mi je, da so tipa s psom takoj dobili, še isti dan jim je na postajo prinesel dokazila o cepljenju. Glede tega mi ni treba skrbeti. Bila je zelo prijazna, zanimalo jo je, kako je s Čipom, če se je kasneje še kaj pokazalo itd. Verjetno bo šlo vse skupaj pred sodnika za prekrške, čeprav bi jaz raje videla da bi se obravnavalo na postaji v skrajšanem postopku. No, kakorkoli že, zadeva se premika, na liniji imam tudi veta če bo slučajno treba kakšno potrdilo spesnit. Me je pomiril takoj drug dan, ranice so površinske, razkužilo in Bepanten zadostujeta.
Čip je že skoraj pozabil neljubi dogodek, jaz pa... Danes nama je na sprehodu od zadaj pridirjal spuščen ovčar (spet!!!!) in sem se tako zadrla nanj, da ga je kar odneslo. Nikoli nisem bila zajc,  ampak kar je preveč, je pa preveč. Vsega skupaj se mi je malo too much nabralo. In seveda je bil lastnik spet par sto metrov oddaljen, na kolesu, z mobitelom na ušesu Angry Za popip...
Logiran
tina malina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #27 : torek, 08.05.2007 : 12:31:48 »

Kadar ma hudič mlade jih ma pa velik!!!   Angry
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #28 : torek, 08.05.2007 : 13:03:20 »

Ne razumem tega folka!!! Moj Tačko ima 2,5 kg in je majhne rasti, pa ga od neljube dogodka nikoli ne spustim iz povodca razen na vikendu, kjer vem, da ni res nikjer nikogar... Šment no ljudje, zavedajmo se vsi tega, da psu ne vidiš v glavo in da nihče ne more bit 100%  Angry Angry
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #29 : torek, 08.05.2007 : 13:16:20 »

Ma ja, folk ne razmišlja prav čisto nič. In kaj ti potem pomaga da imaš psa na povodcu, da ne bi živi duši nič naredil, da je miroljuben in prijazen, če ti pa prileti agresivc in ti ga napade Angry.
Na srečo je Čip vedno bolj sproščen, psov se ne boji pretirano, je previden kar je itak prav. Jaz se bom pa tudi sestavila. Tale sonček in dolgi sprehodi so prava terapija Wink.
Tacko, vašega je tudi napadel? Je bilo kaj hujšega? Mene kar strese če pomislim, kakobi se lahko vse skupaj končalo...
lp
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Spuščen in napadalen
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines