mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 00:48:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hja...
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hja...  (Prebrano 39484 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #15 : sreda, 09.05.2007 : 15:06:32 »

Tacko
točno tako. Se podpišem tudi jst.  Wink

Bomo "zmrdali"  Cool
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #16 : sreda, 09.05.2007 : 15:12:51 »

Smetka

ČINIŠ PRAVU STVAR  Wink

(to več znaš) Tongue  Grin
vem, da ne bo to TO...lahko ti pa jst zapojem... Tongue
za ostalo se bomo pa potrudili  Cool veš DA
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : sreda, 09.05.2007 : 15:19:35 »

Ja, zmrdalo bo 20 ljudi, ostali bodo pa "podpirali humano delovanje" in ostalo... blablablabla... Sem napisala, da se zelo dobro zavedam, da je navsezadnje itak vsak sam: s svojimi skrbmi, ranami, čemer koli že vred. Sem tudi napisala, da se zavedam, da je tale tema itak mnogim v neizmerno veselje. Ampak opisano stanje je podobno že ves čas; nazadnje je naše zavetišče ok, ampak le v toliko, da se z njim okoli opleta in za vzor daje, da potem lahko poslušam, kako nismo registrirani in imam težave zaradi tega, ko je pa treba kaj narediti, se pa dela v tej smeri, da se ja zj*** še tisto, kar nekako (ob želodčnih ranah) funkcionira. Kristusove gate, res. Mater sem butasta. Zakaj pa ne bi delala v skladu z zakonom in niti pikice čezenj? 30. dan - pokala, pa kužija ni več. Bolan? So what, evtanazija košta par €. Pol bi pa morda pomagali horjulčkom tako, da ne bi bilo treba enega kredita na leto jemat.
Žal mi je, ker te izpade berete tisti, ki ste med tistimi 20-imi...
Ampak to bomo pa še probali speljat. Enega Gibonnija.
Logiran

tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #18 : sreda, 09.05.2007 : 15:23:34 »

Ma ja Smetka, kaj pa je za nas Gibonni  Roll Eyes razen tega, da dobro zgleda in dobro poje in da bomo morda tudi tiste srečali tam na koncertu, ki imajo toliko za povedat, nič pa ne nardijo. Sem pa imela tak občutek že kr nekaj časa odkar sem tu, da eni znajo ful veliko govorit, stori pa se nič. Se mi zdi, da samo govorijo in čakajo, da drugi pokliče, ukrepa ... Hja no pa kaj hočemo, sto ludi sto čudi. Vseeno se že veselim, da bomo migali in s skupnimi močmi rešili ali pa vsaj prispevali k temu, da bo za Horjul tudi jutrišnji dan lepši in bolj miren zate.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #19 : sreda, 09.05.2007 : 17:56:53 »

No za kakšno zadevo me morda lahko ponucate... TeckaT@gmail.com , če lahko kako pomagam Wink
lp
T.
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #20 : sreda, 09.05.2007 : 18:08:09 »

uhh tole je blo pa kr težko brat (smetkine poste)  Undecided

Jst lahko pomagam po svojih močeh, če bo kak srečelov, bom zbirala nagrade, donirala tok €vrčkov kolikor jih bom lahko (tako kot do sedaj), probala najti kakega sponzorja...
Pa še kako idejo bom probala najdt.

Res mi je hudo, ker tisti, ki se res trudijo za živali, imajo težave katerih ne bi smelo biti sram

Smetka drži se, bomo probal najdt kako rešitev Kiss
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #21 : sreda, 09.05.2007 : 18:50:03 »

Moj prispevek, kot sem ze povedala Smetki, je cuvanje njenih kosmatih sostanovalcev medtem, ko bo ona muvala na Gibonnija.  Grin Cool
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #22 : sreda, 09.05.2007 : 19:48:28 »

Bilo bi krasno, če bi Gibonni enkrat prav čisto samo zame zapel Činim pravu stvar. Res, krasno bi bilo.

Če ne bo drugega, te jaz povabim na Pivo in cvetje, kjer je Gibonni stalen gost in poskrbela bom, da bo samo zate zapel to, kar si želiš.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #23 : sreda, 09.05.2007 : 20:45:33 »

Težko mi je, a kljub temu bom sedaj napisala nekaj, kar večini od vas ne bo pogodu.

Imeti zavetišče ni hec. To je popolnoma neprofitna organizacija, zato je potrebno toliko bolj paziti na stroške. Že dolgo časa nazaj sem pisala o tem, da si ne prestavljam kako Smetka fura stvari, glede na to, da toliko "starih" in "bolnih" živali ostaja pri njej v zavetišču. Takšno organizacijo moraš žal voditi tudi razumsko oz. preračunljivo in ne le s srcem.
Res bo prekrasno videti Lukca v novem domu, toda a se je kdo od vas do danes vprašal, koliko denarja je tale Lukec požrl?

Mislim Smetka, da boš morala, kljub tvojim prepričanjem, spremeniti politiko poslovanja. Ostajata ti le dve poti - bankrot ali pa sprememba v glavi. Če se odločiš za bankrot, potem tudi tem, katerim bi lahko, ne boš mogla pomagati več. V drugem primeru pa boš preživela, a kljub temu pomagala mnogim!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : sreda, 09.05.2007 : 20:53:40 »

Le v družbi s samo s seboj ne bom mogla več biti. Mora obstajati tudi tretja varianta. Letos septembra Križanke in Gibonni. Le še Križanke in Gibonni morajo izvedeti za ta načrt  Smiley.
Logiran

Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #25 : sreda, 09.05.2007 : 20:56:24 »

Smeti, a to je le trenuten beg. Kaj pa dolgoročno? Saj imaš namen delovati dolgoročno, kaj ne?
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #26 : sreda, 09.05.2007 : 21:43:55 »

ja, mogoče se pa tudi dolgoročno kakšne stvari spremenijo. Dokler nekateri lahko pomagajo (pomagamo), bomo to se naprej počeli.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #27 : sreda, 09.05.2007 : 21:46:13 »

Smetka, še ena varianta je - zavod. Le ti velikokrat pridobijo takšne in drugačne subvencije!
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #28 : sreda, 09.05.2007 : 22:32:50 »


  Zadeve so res občasno brezupne za ljudi, ki bi neskončno radi spremenili svet.
 
  Pomagajo pa na žalost samo majčkeni, miceni korakci, ki spremenijo le S od sveta.
  Kako se pa do sedaj obnesejo posvojitve na daljavo? Recimo vsaj za tiste, ki "rahlo"
  podaljšajo bivanje v Horjulu? Je kaj interesa ali spet le blablabla?

  Za zbiranje hrane že vem, da se sprevrže v "radodarno" kopičenje "petrolovih in merkatorjevih
  dobrot" Shocked
 
  Ampak Horjul dejansko JE razvpit....ne glede na neprijetne občutke Smetka...časopisi, članki,
  ne nazadnje ljudski glas...mogoče (pravim MOGOČE Huh) bi se pa to vseeno dalo kako spremeniti
  v plus??
  Je kakšna varianta za stalni sklad? Kamor bi lahko nakazovala tudi podjetja in ne le forumski
  dobrotniki po 10 eu? Je to po zakonodaji mogoče?

  Se opravičujem za "mahanje mimo", ampak tudi mene spravlja v brezup dejstvo, da se vse vedno
  konča pri denarju.

  Koliko stane življenje? Huh
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #29 : četrtek, 10.05.2007 : 06:30:46 »

  Koliko stane življenje? Huh

življenje je neprecenljivo, a s plati podjetja je to ogromen strošek!!!!!!

Dajte že enkrat pogledat realno - Smetka mora, kljub temu da ima srce kot tramvaj, nekje narediti črto. Kje jo bo naredila, pa je njena odločitev, ker je ona vodja zavetišča!
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hja...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines