mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:00:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nimam besed
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nimam besed  (Prebrano 29977 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #30 : petek, 11.05.2007 : 08:21:10 »

 Cry Cry Undecided
Naj mu bo lepo tam zgoraj!
Smetka, veliko pozitivne enregije zate!

Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #31 : petek, 11.05.2007 : 08:45:05 »

Se strinjam, da se da to v javnost, samo tisti, ki so mu to naredili ali kakorkoli dopustili, da je tako trpel, teh ravno ne strese ob tem...žalostno a resnično
Naj mu bo srečno vsaj življenje tam nekje med zvezdicami!!
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #32 : petek, 11.05.2007 : 10:02:27 »

Mislim, da sedaj je pa res čas, da bi kaka Trenja obravnavala to tematiko zavrženih in maltretiranih živali in da bi ti primeri prišli v javnost. Moro, Oglje, tale pikec v tej temi, devet bučk iz smeti v Domžalah, Mišek mali, Ninko, Zmago, Lučka, Sonči ... Saj ni treba, da poimensko, važno je, da pride ven, da se pokaže, saj je vse nazorno dokumentirano z fotogarfijami.... V eni udarni oddaji... Pa mi Slak niti ne sede, ampak se mi zdi, da bi bila oddaja kar prava ....

Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #33 : petek, 11.05.2007 : 11:11:05 »

Trenja ali Tarča. Ali vsaj Tednik.
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #34 : petek, 11.05.2007 : 11:14:57 »

Trenja bi bila super, ker tam lahko z klicanjem še kaj everčkov not pride, no pri drugih dveh ne vem kako in kaj...
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #35 : petek, 11.05.2007 : 11:52:19 »

BOm jaz pisala Urošu Slaku; menim da so Trenja oddaja, ki ima zelo dober krog gledalcev; predlagala bom tudi donacijo sredstev za klice, vendar je to stvar potem njihovega marketinga in marketinga operaterjev.
T.
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #36 : petek, 11.05.2007 : 11:55:21 »

Super, javi kakšen bo razplet
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #37 : petek, 11.05.2007 : 12:13:43 »

Ubogi kuža...zdaj je odrešen.  Cry
Še hvala bogu, da je nekje ena Smetka, ki je ob zadnjih trenutkih zraven...pa se sprašujem...kaj pa ona ? kako pa je njej ?  Cry
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #38 : petek, 11.05.2007 : 13:47:21 »

BOm jaz pisala Urošu Slaku; menim da so Trenja oddaja, ki ima zelo dober krog gledalcev; predlagala bom tudi donacijo sredstev za klice, vendar je to stvar potem njihovega marketinga in marketinga operaterjev.
T.

Jaz sem pravkar govorila s kolegico, ki pozna eno izmed novinark na Trenjih in je obljubila, da jo pokliče.
Mislim, da Slak še ni imel take tematike na sporedu in če je včeraj debatiral o varanju, potem lahko samo upam, da mu je zmanjkalo drugih tem Smiley
Logiran
lyzika
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


« Odgovor #39 : petek, 11.05.2007 : 14:05:26 »

...sramujem se tega, da sem človek...
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #40 : petek, 11.05.2007 : 14:26:55 »

Urošu Slaku poslan mejl, upam na skorajšnji odgovor. PikaPoka, ni mu zmanjkalo tem, samo vedno ne more biti samo politika Smiley
T.
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #41 : petek, 11.05.2007 : 14:36:45 »

Urošu Slaku poslan mejl, upam na skorajšnji odgovor. PikaPoka, ni mu zmanjkalo tem, samo vedno ne more biti samo politika Smiley
T.

Odlicna ideja!!! To oddajo gleda pol Slovenije...
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #42 : petek, 11.05.2007 : 15:08:01 »

Še hvala bogu, da je nekje ena Smetka, ki je ob zadnjih trenutkih zraven...pa se sprašujem...kaj pa ona ? kako pa je njej ?  Cry

Po moje skače od veselja, da lahko spet za nekom puca nekogaršnje sra****..... in je hvaležna vsem, ki so se obrnili stran, in ji omogočili ta enkraten feeling Lips Sealed


P.S. LA tale moj stavek, ni namenjen tebi, da ne bo po nesreči kašne pomote!  Smiley
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #43 : petek, 11.05.2007 : 16:40:13 »

To da bi bilo na Trenjih in da bi šlo nekaj % od klicev za Horjul (oz za DZZZ, oni pa potem v Horjul, al pa komurkoli, lahko tud Repek... sam da pride do Horjula), to bi bilo RES SUPER Cheesy
Držim pesti, da se uspete dogovoriti Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #44 : petek, 11.05.2007 : 18:10:20 »

Upam, da bo te fotke videlo veliko ljudi, predvsem tistih, ki pogledajo proč, ki jih te zadeve "ne zanimajo" ali pa nimajo časa. Kriv je lastnik, seveda, in zame vsi tisti, ki so šli mimo tega revšeta, ki je verjetno gnil pred nikogarjšno hišo kar nekaj časa. Kriv je zame vsak, ki vidi, da je pravak psa/mačko ali katerkoli drugo žiavl pravkra zbil avto in se obrne stran, pretvarja da to ni njegova stvar. Dejstvo je, da je žival odgovornost lastnika (če ga ima...), ampak je tudi odgovrnost drugih, da prijavijo mučenje, zanemarjanje....ali pa čakamo na možnost, da se bo pes samo lahko odpeljal h inšpektorju in se mu vrgel na mizo?! Dajte pazit na svoje živali, bodite pozorni na stvari ki se dogajajo okoli vas/nas. Če si bomo še naprej tako vztrajno zatiskali oči pred tem grdim in nasploh neprebavljivim svetom, se te zadeve ne bomo premaknile.

Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nimam besed
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines