mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:58:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Odpiram temo za Rexa
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Odpiram temo za Rexa  (Prebrano 16003 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #30 : torek, 05.06.2007 : 06:27:06 »

Res škoda, ker ni imel priložnosti dobiti novega doma...ampak se je imel vsaj nekaj dni lepo.  Kiss           
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #31 : torek, 05.06.2007 : 07:53:35 »

Škoda ... Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #32 : torek, 05.06.2007 : 08:50:51 »

Res škoda, ker ni imel priložnosti dobiti novega doma...

Imel je priložnost. Zase vem, da sem naredila vse, kar si sploh lahko zamisliš, da bi našla primernega skrbnika zanj.

Smetka, kako se drzis?

Za en d***.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #33 : torek, 05.06.2007 : 09:08:39 »

Vem sem narobe napisala...Pravi človek, ki bi lahko skrbel zanj ga ni opazil.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #34 : torek, 05.06.2007 : 09:23:32 »

Smetka, danes je žalosten dan. Ti kaj pomaga, če napišem da konec ni konec temveč nov začetek? Drži se. V mislih nas je veliko s teboj, verjemi.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #35 : torek, 05.06.2007 : 09:31:33 »

Imel je priložnost. Zase vem, da sem naredila vse, kar si sploh lahko zamisliš, da bi našla primernega skrbnika zanj.

Za en d***.

Joj, zal mi je!

Vcasih naredimo vse, pa nam kljub temu ne uspe..
Moramli bi torej upostevati nasvet, ki ga je dala takoda... 
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #36 : torek, 05.06.2007 : 09:51:00 »

 
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #37 : torek, 05.06.2007 : 09:54:17 »

Smetka, v mislih smo s teboj.

Rex, ti pa skači in vrti svoj repek do onemoglosti tam nekje na mavričnih poteh. Pa mojega Arha pozdravi.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #38 : torek, 05.06.2007 : 10:28:11 »



Lepo od tebe in vseh ostalih, ki ste v mislih tu in niste zlonamerni. Ampak za Rexom mi je res hudo in počutim se kot najbolj umazan izdajalec. Ko sem ga videla prvič, nisem mogla blizu, ker je kazal vse zobe, kar jih je imel. Po nekaj več kot mesecu dni mi je tako zaupal, da sem ga lahko odpeljala... na evtanazijo. Krasen pes je bil.
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #39 : torek, 05.06.2007 : 10:35:05 »

Ampak saj si naredila vse, kar si lahko! V sebi veš. Globoko v sebi. Tudi ti ne zmoreš vsega. Imaš zavetišče iz katerega naj bi živalce odhajale v nove domove, ne pa ostajale pri tebi. Meje so. In ne postavljamo si jih vedno sami. Glede zaupanja pa, je imel vsaj zadnje dni mirno življenje in morda sploh ni vedel kam gre.
Ja, smo s teboj v mislih.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #40 : torek, 05.06.2007 : 10:43:56 »

Smetka: ti si mu dala vsaj priložnost, naredila si vse v svoji moči, da bi dobil primeren dom. Sama dobro veš, da marsikdo/kje še pomislil ne bi na trud, takoj bi bil evtanaziran.
Žal je življenje vse prevečkrat nepravično in prisiljeni smo narediti tisto, česar nočemo. Še vedno iščem tisto čarobno paličico...
lp
T.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #41 : torek, 05.06.2007 : 10:56:34 »

Smetka, naredila si največ kar je bilo v tvoji moči. Očitno mu ni bilo namenjeno, da ga kdo drug dobi v roke.  In Bog že ve čemu je bilo tako. Pomisli raje z druge plati - ti si ga obvladala; kaj ko bi nekdo precenil svoje zmožnosti, ga vzel k sebi in bi mu po kratkem času pes dal vetra. Takrat bi se šele počutila slabo.
Smetka, glavo pokonci, ker delaš dobro in greš v pravo smer, čeprav imaš ogormno polen pod nogami!
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #42 : torek, 05.06.2007 : 11:33:21 »

Lepo od tebe in vseh ostalih, ki ste v mislih tu in niste zlonamerni. Ampak za Rexom mi je res hudo in počutim se kot najbolj umazan izdajalec. Ko sem ga videla prvič, nisem mogla blizu, ker je kazal vse zobe, kar jih je imel. Po nekaj več kot mesecu dni mi je tako zaupal, da sem ga lahko odpeljala... na evtanazijo. Krasen pes je bil.

Smetka na žalost je tako, da vedno ne moremo narediti tistega kar bi želeli. Naj te tolaži misel na to, da je po vsej verjetnosti v teh zadnjih dneh svojega življenja spoznal, da je lahko ljubljen! Me pa zaboli v srcu, ko razmišljam kako je tebi.
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #43 : torek, 05.06.2007 : 12:33:34 »

ne glede na to, kaj bom napisala, ti bo še vedno hudo...torej ti samo želim, da bi čim prej bolečina minila in da bi bilo čim manj žalosti v tvojem življenju!
Logiran
merrii
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #44 : torek, 05.06.2007 : 13:11:00 »

Smetka tudi jaz ti želim, da bi čimprej našla prave odgovore v sebi. Pomisli, koliko si jih že rešila in koliko jih še boš. Je pa imel polepšane zadnje dneve s tabo in tako pozabil prejšnje, slabe.
Resnično upam, da se boš potolažila. Jaz pa dajem kapo dol pred tabo, ko bi vsaj bilo več takšnih kot si ti.  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Odpiram temo za Rexa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines