mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:22:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Domžalska Dama
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Domžalska Dama  (Prebrano 21601 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mitri
novinec
*
Sporočil: 41


« Odgovor #60 : petek, 18.05.2007 : 13:16:03 »

Ja res je Gargamel imava se prav fajn, tko kot praviš, razen praskanja in; da sem imela pred Mitri "u nulo pospravljno" stanovanje sedaj je pa "u nulo razmetano"  Grin. Pa ne dlakasto, dlake me ne motijo. Tej moji mačji ritki morda res veliko dovolim vendar povsod je z mano, ko kuham, ko pomivam posodo vtika nos v korito, ko pospravljam, sploh se ne boji sesalca  Grin, vem pa, da jo malo moti njegov hrup, ko se tuširam skratka povsod. Se zgodi, da hitim pa jo malo "odstavim" redko. Razmetano je, ker ne uspem pospravit pa res se posvetim muci. Ker sem v službi me  doma ni caa 9 ur, potem se posvetim Mitriki in moji skromni prehrani, dvakrat na teden imam  obveznosti v društvu, ja pa kaj je treba nakupit itd. Moj bicikel kupljen začetek lanskega poletja, z namenom preganjati mi dolgačas itd pa sameva. Eto tko je to. Ampak mislim, pravzaprav vem, da se bo to obrestovalo, saj Mitrika bo zrasla in ne bo več "rabila toliko pozornosti" itak je še otrok.
Gargamel saj sem si mislila, da je tako kot ti opisuješ, vendar sem se vseeno bala da delam kaj narobe, da steče stran in čudno zavijajoče mijavka, ker se me ustraši   Sad.

Sarita in Mirjana,

Ja takole je bilo: pred kakšnim mesecom in pol, je to, da je Mitri dolgčas ko me ni, tudi meni prišlo na misel.
Se usedem na na forum in čekiram, če mi bo kašen muc "padel" tko kot mi je ta Damica. No pa mi ni. Čez čas sem zvedela za enga ful lušenga muca. Nekajkrat sem šla tja kjer je bil začasno nastanjen. Vendar sem se po premisleku odločila, da ga ne vzamem. Eto napake: ne bi smela premišljevati. Se pravi poslušala sem moj racionalni um in ne intuicije. Kar je je. Mi je pa malo žal.

Prijeten vikend.

Gaja
Logiran
Mitri
novinec
*
Sporočil: 41


« Odgovor #61 : petek, 18.05.2007 : 13:19:43 »

O, sem pozabila napisat, da so najina stekla zunaj bolj čista kot znotraj.  Znotraj so do višine kamor seže tamala vsa poslinjena in ponosana  Cheesy Grin. Da ne govori o steklenih policah in ogledalu v kopalnici.

 Kiss vsem
Gaja
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #62 : sobota, 19.05.2007 : 08:55:06 »

Hihi, najine šipe so tudi vse "ponosane"...  Grin
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #63 : sobota, 19.05.2007 : 17:31:00 »

ja tole s šipami je tudi menič čisto znano,... Grin aja kaj pa zavese, pri nas tudi teh nimamo več? Tongue
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #64 : nedelja, 20.05.2007 : 10:08:39 »

Zavee so za spremembo cele.  Wink
Logiran
Mitri
novinec
*
Sporočil: 41


« Odgovor #65 : petek, 03.08.2007 : 13:32:40 »

Oj, prav prisrčno vas pozdravljava,

Uaaau, kaj se vse dogaja pri nas. Obvladamo povodec, no malo še vleče. Vsake toliko vsej enkrat na teden jo odpeljem na bližni travnik.Junija in julija sva bili v Prekmuruju pri mojih starših. Ja na kmetih sva bili. Moji sicer nimajo kmetije, ker sta mestna upokojenca,  Grin
vendar je tam vaško vzdušje. Starša  pazita bratovega kužija-terijerskega mešančka. Ta naš Jazz je en zlo prijazen kuži. V glavnem sta bila pod našo kotrolo ali pa v ločenih prostorih. Mitrika je super muca.
VSe je dobro prenesla; vožnjo ki je kar dolga sva se pa pred Ptujem ustavili in malo pretegnili  Smiley pa tudi bivanje tam. Takoj je jedla, pila, kakala, lulala. Skratka vse OK. Bila je firbčna, da je kaj. Ležala na na Jazzovih dekicah, pila  vodo iz njegove posode. Pokazala,da je prava muca. Bi kar po drevju plezala in vragolije počela. Se jo pa nisem upala spustit iz oprtnice. Naslednji teden greva zopet.
Vse to so predpriprave za moj enomesečni dopust v novembru mesecu.

Pred kratkim se mi je milo storilo, ko začela iskati mojo pozornost me suva z glavico, mi grizlja in liže roko.
Je pa hudo zbirčna princeska pri hrani. Bi ji rada dala kakšne dobre konzevice ribice  in zoske ona pa malo polizka in gre na svoje briketke. Zadnjič enkrat sem pa lupila kuhan krompir in mi ga je začela lizati in grizljati  Grin. Včeraj mi je isto počela. Ja hudo kromir pa menda ne bo jedla. Pa sir mi liže  Grin. Glede, da so v kakšnih mačjih mesnih palčkah tudi siri, ali ji lahko, dam pikico sirčka?

Najbolj zaželjena igrača je pa zadnje čase čisto navadna vrvica. Pri vseh miškah, žogicah, tunelčku... Cheesy.

Tako malo javljanja v kolikor vas zanima kako sva.

Prijeten vikend.

Gaja in Mitri
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #66 : nedelja, 05.08.2007 : 16:42:38 »

lepo, da uzivata!
Logiran
Mitri
novinec
*
Sporočil: 41


« Odgovor #67 : ponedeljek, 27.08.2007 : 10:11:38 »

Pozdravljeni,

prosim, če bi mi kdo čuval Mitri kakšen teden ali kakšen vikend. Sva iz Ljubljane (Bežigrad). Res lepo prosiva za dobro dušico, ki bi jo pazila.

Moj GSM 031 899 801

Gaja

Logiran
Mitri
novinec
*
Sporočil: 41


« Odgovor #68 : četrtek, 27.12.2007 : 09:37:15 »

Dobro jutro,
pojma nimam zakaj ne najdem teme od Življenskega Gaja. 
Rada bi napisala kaj vse se nam je te zadnje praznične dni dogajalo.
Gaj se je preselil k Mitri  Smiley v ponedeljek 24. in sedajle veselo dremata upam  Smiley ker sem ju pustila skupaj  morala sem v službo se pravi nisem jih ločila čeprav se malo postavljata en pred drugim. Saj veste kako to gre: ušeska nazaj pa malo pihat in renčat, ugriznit v nogo in rito, potem pa od utrujenosti malo dremat  Grin. Včeraj zvečer sta skupaj spala na fotelju stiskala mačje ritke, Mitri se je zdramila in mu pričela umivati ušeska in gobčka. Danes zjutraj sta imela zopet malo "nastopanja"  Grin kot pravim ju nisem ločila upam, da bo vse O.K. tam do 15. 16. ure. Držite pesti in tačke. Hvala.
Toliko za sedaj.

Lep dan vsem,
Gaja
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #69 : četrtek, 27.12.2007 : 09:54:35 »

Gaj je tukajle: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,17011.90.html
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #70 : četrtek, 27.12.2007 : 19:25:15 »

Mitri,

čestitke za eno mačjo rito več  Wink

ps. Dobrodošla nazaj!

Lp, Maja
Logiran
Mitri
novinec
*
Sporočil: 41


« Odgovor #71 : petek, 28.12.2007 : 08:48:05 »

Hvala za dobrodošlico, Maja. In seveda čestitko za mačjo rito.

Te v teh dneh kaj pokličem in se vidiva če boš imela čas.
Lep dan.

Gaja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #72 : nedelja, 06.01.2008 : 20:11:27 »

Mitri je definitivno najbolj razvajena muca na svetu Cheesy, novi kolega Gaj pa je tudi na dobri poti, da postane razvajenček št.2 Wink Imata vsak svojo dekico, pa samo njima namenjen stol, pa povšterček, pa kočarico, pa tunelček in kopico igrač...res se jima godi Smiley Gaja je pa definitivno najbolj ponosna mačja mama na svetu, čeprav je danes ponoči pospravljala prevrnjeno rožo hehe Wink

Damica Mitri v svoji košarici nad radiatorjem Cool




Njen novi sostanovalec Gaj Smiley




Lp, Maja

Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #73 : nedelja, 06.01.2008 : 23:05:52 »

Uživača dva mala Cheesy Kiss.

Tako sem vesela, da je Gaj dobil tako dober dom, ne vem če se bi mu lahko še kje lepše godilo Smiley. Po vsem tem kar je moral prestati, si kaj drugega niti ne zasluži, pikec mali Smiley .

Gargamel, hvala za tele slikice. Gaja vi ste pa itak najboljša mačja mama Kiss. Če se odločite še za kakšnega, samo povejte Wink Grin.

Sicer pa, ko je Gaja prišla prvič k nam na obisk spoznat Gaja, ji je po nekaj minutah zlezel v naročje in smo vsi vedeli da je to to Smiley.
Logiran
Mitri
novinec
*
Sporočil: 41


« Odgovor #74 : petek, 18.01.2008 : 12:07:49 »

Vendarle mi je uspelo dati slike na album: http://gaja-mitri.moj-album.com

Vsem želim lep dan.

Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Domžalska Dama
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines