mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:44:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Planina - Kranj, psička Triša
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Planina - Kranj, psička Triša  (Prebrano 49871 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
drobižek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #180 : petek, 23.05.2008 : 20:50:51 »

Krasna psička je in zelooo fotogenična.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #181 : petek, 23.05.2008 : 20:51:56 »

Sem še pred nekaj urami razmišljala le o tem, kako naj se izognem življenju s svojim psom. Spet sem prisegala, da ga ne bom imela, nobenega in nikoli več, ker je tako zelo hudo, ko ga ni več. Pa še, da če že, nikoli ne bom posvojila starejšega...

Poglejte to...




Seveda, da bom še imela kakšnega. In zagotovo ne bo najbolj mlad, ko bo prišel. Mnogi horjulčki so zagotovo najbolj srečni psi na svetu, vključno s tistimi, ki ostanejo tu. Ni čudno, da stražijo svoje zaklade  Smiley.
Logiran

mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #182 : petek, 23.05.2008 : 21:01:58 »

 Smiley Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #183 : sobota, 24.05.2008 : 09:06:23 »

Mnogi horjulčki so zagotovo najbolj srečni psi na svetu, vključno s tistimi, ki ostanejo tu. Ni čudno, da stražijo svoje zaklade Smiley.

To mi je pa znano Wink Glu me je ravno včeraj zvečer hotela obranit pred grozno nevarnim sosedom (prvič je zunaj pokazala svoj bodigardski značaj, ampak je bilo že ponoči in sva sploh prvič do sedaj koga srečali na zadnjem sprehodu - podnevi je sicer zunaj grozno prijazna) - ampak sem jaz zdaj našla tisti oddtenek glasu, ko točno ve da mislim resno in po dveh korakih obrne Smiley

Tale Triša je pa super fletna Smiley Pa še za vse tiste, ki ne posvajate starejših psov - sploh ne veste, kaj vse zamujate Cheesy
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #184 : sobota, 24.05.2008 : 09:59:30 »

Sem še pred nekaj urami razmišljala le o tem, kako naj se izognem življenju s svojim psom. Spet sem prisegala, da ga ne bom imela, nobenega in nikoli več

Saj te nismo resno jemali Smeti, nič se sekirat  Smiley Wink
Logiran

Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Planina - Kranj, psička Triša
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines