mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 09:47:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Mara
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Mara  (Prebrano 17100 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #45 : sobota, 15.12.2007 : 16:29:29 »

Ja, je, je..To je naša kunčica Pika.Smo imeli na začetku malce preveč navdušeno Maro in preveč zaupljivo Piko, zdaj si ju pa že upamo skupaj posaditi na kavč- seveda pa Mara zahteva hkratno čohanje, sicer je zamera in užaljenost prehuda..V smislu: " A tko, a sam njo boste crkljal, prov, prov..", sledi užaljen obrat glave v drugo stran in začasna gluhost na oba ušesa...Ki pa k sreči hitro mine.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : sobota, 15.12.2007 : 22:44:05 »

Ja, ful bi bila besna  Grin Grin. V resnici vas bom ful vesela.
Logiran

mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #47 : nedelja, 16.12.2007 : 00:59:26 »

O, super!!Prej pokličemo!Se že veselimo!
Čao
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #48 : torek, 15.01.2008 : 01:25:50 »

No, tko je to pri nas..sej drugač so pa kar super, moji tanovi.Jih mam rada..ZELO!!!

Čao, Mara

Ni čudno, da jih imaš rada, Mara. So res krasni  Smiley.
Logiran

mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #49 : torek, 15.01.2008 : 15:21:22 »

Ja, sej se kar trudjo, se mi zdi...    Vidiš, pravjo, da je vsaka stvar za neki dobra(no, ja...)in če dobr pomislim, me je ena taka (slaba izkušnja) pripeljala do tebe(sej veš, ti si itak NAJBOLJŠA), pol pa še do mojih tanovih...in , ja , lohk rečem, da je TO TO za ta življenje, nej se zdej kaj tako lepega zgodi še komu drugemu...MAM PROV, NE?...(Itak..)

En cmok zate, Smetka!Se vidimo!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #50 : sreda, 16.01.2008 : 11:13:35 »

Smetka - koliko približno pa je sterilizacija takega psa? In - ali je dražje, če je že breja?

Sorry, ker smetim, me pa zanima...

Midva sva dala za Piko (najdeno, bila je breja, imela je 7 mladičkov) 160 eur. Bila je breja že kar nekaj časa, in samo na naju je bilo, kdaj jo bova peljala na sterilizacijo. In sva se na hitro odločila, ker je bil res že zadnji čas. Gre pa cena sterilizacije gor glede na težo psičke. Naša je imela takrat 13 kg...se mi zdi, da je za en kg presegla, da je bila sterilizacija dražja. Ti ti Pikica  Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #51 : sreda, 16.01.2008 : 11:26:07 »

Dodala pa bi še: Tej lepi črni svetleči Mari pa je resnično padla puška v koruzo!  Smiley Dobesedno vidi se, da uživa, vidi pa se tudi, da v njeni družbi uživate tudi vi, in tako je prav. Takšne zgodbe, kot je vaša, mi vračajo upanje v dobre ljudi.  Smiley Mara se ima res lepo, srečna psička je! Ljubčka za njo  Kiss in za vas, za celo družinico  Kiss pa še za kunčka  Kiss imate lep črn kompletek živalic.  Smiley

LEpo se imejte še naprej! Branka  Smiley
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #52 : sreda, 16.01.2008 : 15:05:52 »

sekira v med, Branka, sekira v med Smiley
Vreči puško v koruzo pomeni, da se vdaš. samo tko v vednost Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #53 : sreda, 16.01.2008 : 15:29:12 »

Ajoj, čisti lapsus.  sram Seveda vem, kaj pomeni "vreči puško v koruzo" (obupati), mislila sem napisati, tako kot si ti, sekira v med ja  sram sploh ne vem, kaj mi je bilo. Hvala za popravek TinkaraC  Smiley

(se vržem na tla od sramu, in se pokrijem s povštrom čez glavo...)  sram

LP, Branka
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #54 : sreda, 16.01.2008 : 15:43:45 »

Ja, včasih ne vem, če nismo mi lastniki tiste sekire(ki je padla v med)...Mari je res fejst punca in ne vemo več, kako bi izgledalo pri nas doma brez naše "cmokice"! Je pa zdaj toliko Mari podobnih kužkov, da ne vem, če si ne bi zaslužili kar svojo pasmo  Cheesy(Žajfa, pa Aron,..)..A, kaj pravte, npr. " Horjulski črnobeli "zlati"(beri prisrčni) prinašalec...igrač "... Smiley Roll Eyes
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #55 : sreda, 16.01.2008 : 15:49:23 »

Branka, neeeee, se vsak dan vsi naučimo kaj novega ...
Ok, en vic (ker ga lahko pišem, ker sem z Dolenjske)

- kako Dolenjci pravijo ženski
QQŠ

Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #56 : sreda, 16.01.2008 : 16:01:03 »

QQš sem jaz izpadla, ampak res. Vem pomen "sekire v med", in "puške v koruzi"...me je pa sram, zaradi napake  sram

...pisoča izpod povštra  sram, Branka
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #57 : sreda, 16.01.2008 : 16:41:37 »

Oh jezes, če hujšga ne bo...Da pa izkoristiš to skrivanje pod povštrom za kaj luštnega, bi se pa spodoblo, a ne?(Knjiga, dremež,...-domišljija, na delo)
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Mara
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines