mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 14:46:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca AC
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muca AC  (Prebrano 18688 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SNOOPY
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #60 : nedelja, 07.10.2007 : 20:47:11 »

Ja nas prav veseli, da bo Ac tako dobro preskrbljena. Lep pozdrav od najditeljev iz Domžal in prav super je, da je ubežala našemu koncu, saj jo je nekdo po mojem nalašč izpustil sredi ceste. No, pa se je zgodba srečno zaključila in ni nam žal, da smo jo pobrali in rešili sigurne prezgodnje smrti. Tista grdoba pa, ki jo je tam odvrgla, pa nima pojma, da je mala ljubica našla dom čisto na drugem koncu Slovenije. Lepo skrbite zanjo in obilo užitkov...
Logiran
¸mika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #61 : ponedeljek, 08.10.2007 : 19:13:50 »

Ja,tudi Mika pošilja prav lepe pozdrave vsem nekdanjim cimrom in živalicam,ki so bivale v Horjulu.Prav tako pa želi,da bi vsi čimprej šli k dobrim ljudem v topel dom.Kmalu bo par novih slikc-Mika in njen nov hobi.          Mačji pozdrav iz Tolmina.
Logiran
¸mika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #62 : ponedeljek, 22.10.2007 : 18:21:03 »





Spet se malo oglašamo iz Tolmina.Naša Mika(AC)pridno raste-prav tako tudi pridno papa.Poleg vsega jo zanima tudi zunanji svet-zaenkrat samo skozi okno.Je pa enega lepega dne vzela stvar v svoje tačke in malo posurfala po netu-z zadnjo desno tačko.Ker pa je stvar postala nezanimiva,se je posvetila televiziji in radovedno gledala,kam neki gre avto.Morda pa se spominja poti iz Horjula proti Tolminu?Le kdo bi vedu?   LP od Mike iz Tolmina 
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #63 : ponedeljek, 22.10.2007 : 18:23:14 »

He he, kakšna frajerka Cheesy
Logiran
SNOOPY
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #64 : ponedeljek, 22.10.2007 : 20:44:33 »

nasa muca pa ze tako velika vesela sem da je prisla v novi dom lepo jo pozdravite v našem imenu. Kiss Cheesy
Logiran
¸mika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #65 : petek, 04.01.2008 : 21:52:29 »

Po dolgem času spet glas iz Tolmina.Vzrok tega premora je bil računalnik-popravilo. Naša Mika pridno raste in preživlja zimo.Danes je nepremično sedela na oknu ter opazovala snežinke,ki so se podile po zraku.Je zelo nezahtevna muca,saj se velikokrat zaposli kar sama.Rada gre na omare in od tam opazuje svet pod sabo-nazaj grede pa prinese v gobčku kakšen manjši delček razstavljenih eksponatov.Tudi rožic v vazah se je že parkrat lotila in naredila manjša jezerca,ko je prekucnila vazo.Razen sedežne,katero je načela(pri nizkem štartu),jo moram pohvalit,da ne dela škode.Sicer smo sami krivi,ker nismo dali gor prevlek.Nam pa v zadnjih dneh rada skoči v jaslice in podre figurice,nato pa z varne razdalje opazuje postopek sanacije.Po prevelikem "norčkanju"pa se iztegne na kavč,še raje pa smukne na enega od fantovih pogradov in se veselo potunka v mačje sanje.
Se oglasimo še kaj.        LP Mika, Tolmin.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #66 : petek, 04.01.2008 : 22:11:55 »

Zlati ste.
Logiran

SNOOPY
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #67 : nedelja, 18.05.2008 : 20:22:25 »

ŽIVJO V TOLMIN!!! Kako kaj mala COOKY- Mika? Me veseli, da se je lepo privadila v nov dom. Kakšna fotka? Tisto križišče pa me vedno znova spomni  kako je bilo super da je mala dojenčica naletela prav na nas in nam je skupaj z Vami uspelo, da je videla prve snežinke. Ni tako? Pozdrav iz Domžal
Logiran
¸mika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #68 : sreda, 21.05.2008 : 15:06:32 »

Ja,šele zdej sem opazil vaše pisemce.Mika je v redu.Pridno raste,je zelo čista in zdrava.Le praska se kar precej,tako ,da ima vedno kakšno hrastico.Trenutno leži na okenski polici v dnevni in se sonči.Aja-ven pa je raje ne spuščamo,ker se bojimo,da bi kam ušla.Še to smo opazili-kadar je okno odprto(navznoter na "oberlicht) in zunaj zaropota kak avto ali motor, se muca kar prestraši.Tudi zato je ne spustimo ven-morda,ko malce odraste. LP Dejan z družino in Miko.
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #69 : sreda, 21.05.2008 : 15:30:46 »

Mika, nobene potrebe ni po tem, da bi jo spuščali ven Wink Kar imejte jo lepo notri, na varnem, ji ni nič hudega Wink
Sploh pa je najverjetneje tudi ta muca oddana s pogodbo, ki med drugim vsebuje tudi člen, da naj bi bila muca le notranja Wink

Lepo se imejte!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #70 : sreda, 21.05.2008 : 15:51:03 »

Dejan je en krasen skrbnik in gotovo ne bo naredil ničesar, s čimer bi ogrozil svojo Miko, nič bat  Wink.

Če rabiš kaj v zvezi z njenimi težavami, pa povej. Lp
Logiran

¸mika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #71 : sreda, 21.05.2008 : 17:45:50 »

Brez skrbi-z muco ravnamo res lepo. Sem pa pozabil povedat eno stvar-navsezgodaj,ko se ona naspi,mora tudi en od nas vstati!Tako pač ona želi-ponavadi sem to jaz ali žena.Danes se je to zgodilo ob 5.30.Kaj češ-Mika ne ve,da sem na dopustu! Nove slike bojo kmalu.Smetka-hvala za skrb.
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #72 : sreda, 21.05.2008 : 17:58:26 »

No, se opravičujem Wink Sklepala sem po tistem sporočilu... Lepo, da se imate super Wink
Logiran
¸mika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #73 : sreda, 21.05.2008 : 20:12:50 »

Je že v redu-se ni treba nič opravičvat.Sej razumem tvojo skrb za mucko-konec koncev je verjetno naša muca v njenih prvih dneh že dovolj slabega doživela.Zdaj pa je resnično v dobrih rokah-smo vajeni muc.Prejšno smo imeli 15 let,ampak je na žalost zbolela neozdravljivo,tako,da... Cry Mika nam resnično popestri dneve. Lep pozdrav iz Tolmina.
Logiran
¸mika
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #74 : torek, 27.05.2008 : 17:21:07 »

Prilagam še par slik naše Mike...




Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca AC
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines