mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:38:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Angleška seterka Mona
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleška seterka Mona  (Prebrano 22656 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #45 : sreda, 02.05.2007 : 20:55:58 »

Ne, ne - mislila sem, da je velika - no, saj je, ampak v primerjavi z Lučko, ki je prava "baba", pa deluje skoraj "majceno".
Ne dvomim, da bo Mona še veselo tekala po travnikih in kdaj pa kdaj pognala v zrak kakega fazana. Ali je na sprehodih v gozd tudi boječa ali pade v "svoj element"?
Mogoče pa je imela svoje čase električno ovratnico - skoraj vsi italijanski lovci jih uporabljajo in njihovi psi so grozljivo boječi.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #46 : sreda, 02.05.2007 : 21:00:40 »

Na sprehodih se ti zalepi na nogo in te prestraseno gleda. Tako, da sem s sprehodi, po Smetkinem nasvetu, zacasno prenehala. Mona se je namrec zacela tresti, ko sem ji poskusala nadeti ovratnico. Res se ji je nekaj hudega dogajalo. Saj bo pocasi. lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #47 : sreda, 02.05.2007 : 21:14:15 »

Lučka je majhna za bernko, Mone pa še za pol Lučke ni in res ni velika psička. Sprehodov se bomo pa še malo izogibali, jo drugače navajam na ovratnico in povodec, da ne bo več tako hudo.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #48 : sobota, 05.05.2007 : 18:47:28 »

Smetka, če rabiš kake stare čevlje, svinčnike, uradne papirje..., ti samo reci, hehe  Cheesy  Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #49 : nedelja, 06.05.2007 : 08:49:09 »

Bi lahko uporabila tudi kletko, pa imam očitno še premalo škode  Roll Eyes. Mona je sicer še vedno zelo plašna, vendar bi nas s pravim posvojiteljem že lahko zapustila.
Logiran

Echo
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #50 : torek, 08.05.2007 : 01:30:00 »

Zgodbo čudovite MONE spremljam že od vsega začetka...

Ne znam natančno opredeliti čemu, saj ob vseh obveznostih ter še delu na področju reševanja hrtov ne ostane veliko časa za "ne-nujne zadeve". Ampak v pogledu te psičke vidim natanko to, kar sem videl v danes že povsem prerojenem greyhoundu Viktorju, ki smo ga kot enega najbolj ekstremno plašnih hrtov z Irske posvojili lansko pomlad. VELIKO srce skrito za lupino krhke, bojazljive dušice, za katero je vse prej kakor pa prijetna preteklost. In priznam, prav taka bitja so tista, s katerimi najlažje vzpostavim trden stik. Ker se zavedam, da ob potrpežljivosti in iskreni energiji ter napredku iz teh štirinožcev "zrastejo" najbolj izjemni prijatelji.

Res je - velika mera potrpežljivosti, iskrenosti in nenazadnje ljubezni --- in dušica zacveti.  Smiley

Čemu besedičim o tem... Ker mislim, da bo oseba z omenjenimi kvalitetami, ki se bo odločila, da bo MONA postala njena prijateljica, nagrajena z nečem, na kar si niti v sanjah ne bi drznili pomisliti. Kot je čudovita navzven, je čudovita v sebi. Z očmi pa pripoveduje svojo zgodbo. Po lastnih izkušnjah sodeč... In po vseh videnih očeh štirinožcev, katerim iz meseca v mesec skušam pomagati pri iskanju srečnega življenja. Ne poznam je "v živo" - čutim pa, da je najbrž tako...


MONI želim le najlepše in dan za dnem upam, da bo našla dom, družino in življenje, kakršno si zasluži.
VELIKO POZITIVNE ENERGIJE PRIVOŠČIM VSEM, KI JI POMAGATE PRI TEM!!!  Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : torek, 08.05.2007 : 05:55:33 »

Echo, hvala. Tudi mi tule privoščimo veliko pozitivne energije vam, ki se trudite za hrte.

Dani je rekla, naj ji javim spremembe  Roll Eyes. Jih bom kar vsem: Mona je zunaj tako norela, da jo komaj vidiš, ko kroge dela. To je znala že večkrat prej... ampak zdaj s tem početjem nadaljuje v hiši. Sploh je ne morem ustavit  Wink.
Dani, hvala za pomoč, samo prosim malo razmisli, do kje jo boš "navila", haha... hecam se. Hvala, res.
Logiran

Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #52 : torek, 08.05.2007 : 06:52:19 »

Oj, sem vesela, da padajo blokade in da se lepa Mona sprošča Smiley. Danes dobi še malo "speeda" Grin, ker vem, da je užitek gledati, ko se v takih psih prebuja novo življenje. Naj nori, naj zadiha s polnimi pljuči in počasi pozablja na strahove.
In tisti, ki jo bo posvojil, naj jo ima zelo zelo rad.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #53 : torek, 08.05.2007 : 07:11:50 »

Dani, hvala za pomoc tudi v mojem imenu, saj mi je tale punca res zelo pri srcu in sem ful vesela da napreduje. Kiss lp
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #54 : petek, 01.06.2007 : 13:36:59 »

Danes sem srečala gospo s samčkom črne barve, srednje rasti, daljše dlake. rekla je, da je posvojen v Horjulu in sicer Monin sin??? Lahko da je kaj zamešala z imeni, saj je psa posvojila hčerka, ona ga samo vzame v vahto Wink. Smetka, morda boš vedela za katerega varovančka gre, moram povedati da je zelo vesel kuža, s Čipom sta se igrala in še jaz sem fasala lupčka, tako mimogrede. Je pa mlajši, bi rekla okoli enega leta ali še manj. Z mamo naj bi bil pripeljan s Primorske.
lp
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #55 : petek, 01.06.2007 : 14:18:17 »

Takoda, Mona je bila najdena z dvema svojima mladičema:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,12621.0.html

Šnufom in Bučom, Bučo je bil črn.
T.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #56 : petek, 01.06.2007 : 14:40:59 »

Hvala TinkaraC, Bučo je bil! Sem pregledala celo Monino temo, pa jih nisem našla.
Torej Bučo je zrasel v lepega, veselega psa ki je deležen pozornosti. Se mu vidi Wink. Ko je ˝mama˝ v službi, ga ˝babi˝ pelje na sprehod. Bil je spuščen na travniku, vendar se ni oddaljil od svoje gospe. S Čipom bi se tako igral, a je moj nežko še vedno malo preplašen in je vse skupaj potekalo bolj previdno.
Tako lepo jih je videti...
lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #57 : sobota, 02.06.2007 : 20:39:28 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/A6TA_aqdwndNMuSz.jpg
Logiran

car
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #58 : četrtek, 07.06.2007 : 06:55:24 »

prav lep pozdrav vsem skupaj, še posebno spodbodnega pa Moni!
prav ona je razlog, da sem se priključila vašim razpravam, željam in temu elektronskemu druženju!

Kako kaj Mona? Še vedno išče lastnika in ali si sploh že želi imeti drugi stalni dom?

 
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #59 : četrtek, 07.06.2007 : 07:04:29 »

Mona še ni v arhivu in še vedno išče nov dom. Če se zanimate zanjo, pa kar telefon v roke in pokličite Smetko, pa se boste z njo o vsem pogovorili.  Wink

LP
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Angleška seterka Mona
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines