mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:20:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Viktorija
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Viktorija  (Prebrano 24480 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #30 : nedelja, 30.09.2007 : 10:26:07 »

Zakaj je tako malo zanimanja za večje pse-tega ne bom nikoli razumela. Saj se prilagodijo lepo tudi stanovanju. Moj fant je imel prej majhno pisčko,ki jo je imel rad z vsem srcem,vendar pa sedaj,ko imava najino kamelo (psa v STANOVANJU) pravi,da je imeti velikega psa nekaj čisto drugega. In se imamo super.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #31 : nedelja, 30.09.2007 : 11:24:29 »

Jaz sem se za malega psa odločia zaradi avta, ne zaradi stanovanja. Imam namreč dvosed in ker sem stalno na poti (med tednom v LJ, med vikendi pa doma), rabim takega ''mobilnega'' psa Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #32 : nedelja, 30.09.2007 : 12:26:21 »

Upam,da me niste narobe razumeli,ne želim polemizirat kateri so "boljši". Sem hotela samo opisat mojo izkušnjo. In upam,da bo Viktorija čimprej dobila nov dom-pa naj bo to hiša ali stanovanje.   
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #33 : nedelja, 30.09.2007 : 12:29:29 »

Jaz sem se za malega psa odločia zaradi avta, ne zaradi stanovanja. Imam namreč dvosed in ker sem stalno na poti (med tednom v LJ, med vikendi pa doma), rabim takega ''mobilnega'' psa Smiley
A ste vi novi lastniki od male Glu? Čestitam!!! Ja,Viki verjetno v dvosed ne bo zlezla Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #34 : nedelja, 30.09.2007 : 12:57:57 »

Ja, mi smo tisti srečneži Smiley Komaj čakam da bo jutri in ura štiri preč Smiley
Je pa res čudno kako nekateri super kužki tako dolgo čakajo na nov dom. In se strinjam s tabo glede večjega (oz. srednje velikega) kuža v stanovanju - tudi nam se je super obneslo, samo mobilnost je bila problem, kot sem že rekla (nismo pa kuža izbirali, ampak podedovali) Smiley
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #35 : torek, 02.10.2007 : 06:24:48 »

Viki zate pa držimo pesti da te čimprej kdo uzame.. Wink saj Smetka nebo jezna Cool
Logiran
jatmire
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #36 : sobota, 13.10.2007 : 17:01:00 »

Lepa psička je zelo!
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #37 : sobota, 13.10.2007 : 19:14:47 »

Lepa psička je zelo!

...pa ne samo to, Viki je tisti taprav pes za imet (pa ne da bi blo z drugimi kaj narobe).

Sicer ni bog ve kakšen opis, ampak se mi zdi, da je najbolj točen. Tako da, tisti ki ima možnosti naj prosim malo pohiti!
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #38 : sobota, 13.10.2007 : 19:43:35 »

še vedno ni v novem domu?? Sad

Viki me spominja na mojega Tayosa in garantiram- to so NAJBOLJŠI PSI!!!
Hvaležni srčki, ki ne zlezejo le pod kožo, ampak osvojijo vsak delček srca Kiss

upam na topel domek Cool
lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #39 : četrtek, 18.10.2007 : 20:20:58 »

Vika je podobna volkovom. Ko je spuščena, se običajno plazi po parceli in iz zasede "napada" druge pse. Rada bi bila dominantna, imam pa občutek, da še ni dovolj psihično zrela za zares uresničevat svoje "želje". Do ljudi je prijazna, pri živalih jo včasih opozorim, kje so meje. Na vrvico je vajena... vsak poskus, da bi jo navadila na čistočo, se je pa prav klavrno izjalovil. Zadnje dni je v notranjem pesjaku v kletki, pa naredi vse kar pod sebe. Kljub temu, da je bila danes npr. namenoma ves dopoldan zunaj, pa še na dolgem sprehodu, je opravila obe potrebi v kletko.

Najbrž pišem te stvari v upanju, da se čimprej javi kdo, ki bi se ukvarjal z njo. Je ena od tistih, ki pri nas prav uživajo in nimajo nobenih težav s tem, vendar odrašča v zavetišču - kar ob dejstvu, da je zahtevnejša, ni dobro. Zanjo ni dobro. Ne predstavljam si sicer odpeljat jo na evtanazijo, ker se nam je priljubila n zlezla nekam.... ampak ni pes, ki bi se v zavetišču razvijal v pravo smer. Vsak dan, ki gre mimo... gre mimo v njeno škodo.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : četrtek, 18.10.2007 : 20:22:27 »

Moje zadnje sporočilo je pravzaprav klic na pomoč pri iskanju doma zanjo.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : nedelja, 21.10.2007 : 16:34:49 »

No sej...
Logiran

zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #42 : ponedeljek, 22.10.2007 : 08:43:10 »

Citat
Moje zadnje sporočilo je pravzaprav klic na pomoč pri iskanju doma zanjo.

Tako rada bi pomagala, pa ne vem kako.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #43 : sobota, 27.10.2007 : 17:40:45 »

Išče dom.

Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #44 : sobota, 27.10.2007 : 18:01:23 »

uu, je tale pesjanka res tako "debela"/močna (ali kako naj to čimlepše povem) kot izgleda na fotki?

Simpatična drugače ful Smiley

Smetka, ne obupaj  Wink
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Viktorija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines