mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:03:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: reakcija na cosequin ds
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: reakcija na cosequin ds  (Prebrano 5387 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
plesalka
novinec
*
Sporočil: 4


« : ponedeljek, 02.07.2007 : 13:42:25 »

Živjo,
sem nova na forumu in takoj bi vam rada zastavila eno vprašanje.
Imam labradorca, starega 2 leti, ki je zaradi obrabe kolenskega sklepa (nastale kot posledice strgane križne vezi) pristal na Cosequinu.
Je ga cca 1 teden. Zadnje dni opažam, da je na sprehodih začel jesti travo 1x pa je celo bruhal.
Res pa je, da smo ga zaradi fizioterapije začeli voziti na plavanje v en ribnik in tam kot za stavo je palice. Morda je bruhal od tega (se je že zgodilo).
Strah pa me je, da ni to neka reakcija na Cosequin, saj naj bi ga jedel celo življenje in jaz vse upe glede njegovega sklepa polagam v to zdravilo.
Prosim, če mi poveste, kako kaj vaši kužati sprejemajo zdravilo.
Hvala za odgovore v mojem in Buddijevem imenu.
Lp Plesalka
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #1 : ponedeljek, 02.07.2007 : 14:49:54 »

Glede tega bruhanja: Če pes je travo, jo v večini tudi izbruha. Omenila si pa tudi, da gloda palice, vzrok za bruhanje je tudi to. In če to povežeš, vidiš, da pes gloda palico to draži želodec, zato je travo in nato si izprazni želodec.

Če pa se pojavljajo še kakšni drugi znaki: izpuščaji, pes ne želi jesti hrane, je manj živahen,.. se pa postvetuj z veterinarjem.
Logiran
plesalka
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #2 : ponedeljek, 02.07.2007 : 14:53:29 »

Tjas hvala.
Saj vem glede palic. Se mu to stalno dogaja...
Ampak smo vsi skupaj malo na trnih, ker ne bi radi, da zdravila, na katerega je očitno vezan za zmeraj, ne bi prenašal..
Smo v zadnjem letu preživeli toliko z njim (operacija, okrevanje...), da se vsega še pretirano bojimo.
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #3 : ponedeljek, 02.07.2007 : 14:59:39 »

Vas čisto razumem. No saj bo bolje boš videla. Wink Smiley
Logiran
Bonie
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 349


« Odgovor #4 : četrtek, 05.07.2007 : 10:43:24 »

Cosequin ni zdravilo, je samo dodatek k prehrani... In kolikor jaz vem naj ne bi imel nobenih stranskih učinkov. Take so tudi naše izkušnje.
Logiran
terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #5 : četrtek, 05.07.2007 : 21:00:33 »

Plesalka,  pes je travo,da si uravnava želodčno kislino. Morda nove snovi povzrocajo te želodčne težave. Pri tem velikokrat pomaga jogurt Cheesy. Poizkusite - škodit ne more, sem pa skoraj 100% da bo olajšal težave. Pred terierji ,ki sedaj rezveseljujejo moje življenje smo imeli Labradorce. Naša Bella je dočakala 15 let in bila ves čas živahna punca in imela prekrasne mladiče. Zato so mi Labradorci še danes zeloooo pri srcu.
Veliko veselja vam želim. Smiley

Neva
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: reakcija na cosequin ds
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines