mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:43:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Obisk v zavetišču
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Obisk v zavetišču  (Prebrano 13465 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
adas
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #30 : nedelja, 08.07.2007 : 22:49:04 »

Nisem brala vseh odgovor, bi pa rada povedala svoje stališče. Mislim, da kdor hoče pomagati zaradi pomoči kot take, ga ne bo preveč zanimalo kakšen odnos imajo zaposleni do ljudi. Saj so to vendar zavetišča za živali ne za ljudi .Če pa želite klanjanje in nasmeh pojdite na Kitajsko,če želite rdečo preprogo pa na podelitev Oskarjev Grin ! Tudi,če želite pomagati živalim ali jih posvojiti nima obnašanje zaposlenih oz. skrbnikov v zavetiščih nič s tem. Pri vsem tem raje komentirajte in se ukvarjajte s tem kako skrbijo za živali, ne pa kakšni so oz. kakšen je njihov odnos do vas!
Pa še nekaj, kar se podarjenih stvari tiče. Če meni kdo podari nekaj kar ni primerno zame oz. nekaj česar ne maram mu to tudi povem. Ne bom jedla ali pa uporabljala stvari,ki mi niso všeč ali niso primerne zame,pa če mi to podari sam papež. Raje naj tako stvar podari komu drugemu.Poleg tega ali ni bolje, da sama povem kaj hočem za darilo in se tako potem tistega res razveselim in mi pride prav kot pa, da mi podarjajo stvari,ki so vsaj zame neuporabne in nepotrebne. In zakaj ne bi smelo biti tako tudi v zavetiščih?
No,zdaj pa lahko noč vsem skupaj! Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #31 : ponedeljek, 09.07.2007 : 08:07:38 »

Nisem brala vseh odgovor, bi pa rada povedala svoje stališče. Mislim, da kdor hoče pomagati zaradi pomoči kot take, ga ne bo preveč zanimalo kakšen odnos imajo zaposleni do ljudi. Saj so to vendar zavetišča za živali ne za ljudi .Če pa želite klanjanje in nasmeh pojdite na Kitajsko,če želite rdečo preprogo pa na podelitev Oskarjev Grin ! Tudi,če želite pomagati živalim ali jih posvojiti nima obnašanje zaposlenih oz. skrbnikov v zavetiščih nič s tem. Pri vsem tem raje komentirajte in se ukvarjajte s tem kako skrbijo za živali, ne pa kakšni so oz. kakšen je njihov odnos do vas!
Pa še nekaj, kar se podarjenih stvari tiče. Če meni kdo podari nekaj kar ni primerno zame oz. nekaj česar ne maram mu to tudi povem. Ne bom jedla ali pa uporabljala stvari,ki mi niso všeč ali niso primerne zame,pa če mi to podari sam papež. Raje naj tako stvar podari komu drugemu.Poleg tega ali ni bolje, da sama povem kaj hočem za darilo in se tako potem tistega res razveselim in mi pride prav kot pa, da mi podarjajo stvari,ki so vsaj zame neuporabne in nepotrebne. In zakaj ne bi smelo biti tako tudi v zavetiščih?
No,zdaj pa lahko noč vsem skupaj! Wink


Ravno nekaj takega sem želela napisat.... Se strinjam z napisanim.
Adas, hvala! 

Ne gre se za ljudi, ampak za živali. Kaj pa mi pričakujemo od drugih, je pa naš problem Undecided.

Sama z veseljem pridem počohljat in sprehodit kužke. Pa pozanimala sem se prej, kaj naj prinesem, kar rabijo. Mislim, da je to napisano v drugih temah ali pa to pove Polona, če se jo vpraša.

Pozdrav vsem skupaj! Naj vam bo lep dan, ki ga sami krojite, ne pa drugi za vas. Wink

polonak

Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #32 : ponedeljek, 09.07.2007 : 13:48:45 »

Moje izkušnje z obiski v zavetiščih:
V Gmajnicah sem bila parkrat. Vselej sem prej poklicala, če lahko pridem in prinesem to in to oz.kaj najbolj potrebujejo. In sem dostavila, pomagala preložiti "robo", rekla adijo in šla.
Pri Poloni sem bila dvakrat. Spet sem prej poklicala, se prilagodila uri, ko je njim ustrezalo (ker nisem prišla zaradi posvojitve ampak samo kot dostavljač materiala), spet pomagala preložiti zadeve, jih pozdravila in šla.
Kaj več bi si še želela? Nič. Glavno je, da je šel material v dobro živali. Občutek, da sem naredila nekaj dobrega, pa je ostal meni. In to je edino pomembno. Tako je to pri dobrodelnosti...
Kako pa reagirajo tisti, ki so zaposleni v takem zavetišču, pa je seveda stvar milijon dejavnikov na tisti trenutek, ko se ti tam pojaviš. Tvoje je, da stvari oddaš in greš. Pika.
Logiran
mandril
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #33 : torek, 10.07.2007 : 13:59:09 »

Srečnejši je tisti, ki daje, kakor oni, ki jemlje.
Če dvomiš o človeku, z njim ne posluj. Če z njim posluješ, ne dvomi.
Kdor ni užil žalosti, ne zna ceniti veselja.

Lp, vaš mandril

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : torek, 10.07.2007 : 19:23:23 »

Zanimiva tema, res.
Logiran

ulabong
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #35 : sreda, 18.07.2007 : 16:08:59 »

priznam nisem prebrala vsega sam malo pa sem ...še vedno ne vem-ali ni preveč zaželjeno priti samo "pogledati,obiskati" zavetiče če nisi 100% da ne boš domov odpeljal kakšnega pasjega ali mačjega prijatelja in raje vidite da če že kdo želi kaj prispevati (plenice,hrano,...) naj to preda komu, ki tja redno hodi da odpelje?
ker sem mislila enkrat priti "pogledati"in prinesti kakšno stavr ki si jo lahko moj študentski žep privošči Wink, sam si zdaj niti poklicati več ne upam...

lep dan Smiley!
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #36 : sreda, 18.07.2007 : 16:54:51 »

kljub vsemu, Smetka NE grize, poklici in se zmeni, pac zraven vzames v zakup, da mogoce nima dobrega dneva in to je vse!!
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #37 : sreda, 18.07.2007 : 18:32:16 »

priznam nisem prebrala vsega sam malo pa sem ...še vedno ne vem-ali ni preveč zaželjeno priti samo "pogledati,obiskati" zavetiče če nisi 100% da ne boš domov odpeljal kakšnega pasjega ali mačjega prijatelja in raje vidite da če že kdo želi kaj prispevati (plenice,hrano,...) naj to preda komu, ki tja redno hodi da odpelje?

ne da ni zaželeno, pač pa sploh ni mogoče. ker je zavetišče v prvi vrsti namenjeno okrevanju in socializaciji varovancev ter njihovemu mirnemu in zadovoljnemu bivanju do odhoda v nov dom. k tem ciljem pa človeški firbci, ki bi prišli le malo pogledat, ne pripomorejo. prej obratno - živali so vznemirjene: nekatere se počutijo ogrožene, druge pričakujejo kaj več kot samo tri ljubkovalne besede in nekaj pogledov.

če želiš zadeve predati (sama ali preko koga drugega), bo super. če je predaja združljiva s kakšnim sprehodom psa, bosta s smetko dorekli po telefonu.

to ne velja le zate, ampak za vse. pišem pa posebej tebi, ker si sama povedala, da se ti za nazaj zadev ni dalo brat. morda jih boš pa zdaj, ko so napisane le zate? Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #38 : sreda, 18.07.2007 : 19:54:00 »

kljub vsemu, Smetka NE grize, poklici in se zmeni, pac zraven vzames v zakup, da mogoce nima dobrega dneva in to je vse!!


O ja, Smet grize  Grin. Vprašaj Gargamelco. Sicer pa osnovna ureditev zavetišča ni v ničemer odvisna od mojih slabih dni...
Logiran

ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #39 : sreda, 18.07.2007 : 19:59:06 »

 Grin
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #40 : sreda, 18.07.2007 : 20:01:23 »

Hm, mene se nikoli ni ugriznila, se zarencala ni name. Je pa res, da sem pridna in tiha deklica, Gargamelca pa ocitno ni. Cool Grin
Logiran

Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #41 : sreda, 18.07.2007 : 21:04:57 »

O ja, name pa je že zarenčala  Grin, ker sem hotela od nje preveč. Očitno ni NO, ki ubogljivo naredi vse kar si zaželiš  Roll Eyes.
Ampak a veš, čemu se ljudje kregamo - zato, da se imamo potem še raje  Cheesy
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #42 : sreda, 18.07.2007 : 21:21:08 »


O ja, Smet grize Grin.

Evo, že pišem Dedku Mrazu, da ti za prinese en lep nagobčnik! Al maš rojstni dan prej?  Tongue
Wink
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #43 : sreda, 18.07.2007 : 22:45:14 »

Jaz sem Gargamelčina priča. Smetka grize, ja, ja... pazite se.  Grin Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #44 : sreda, 18.07.2007 : 23:47:35 »

Jaz imam pa malo zleht in provokativno vprasanje. Cheesy Grin

Se strinjate, da izbrisemo vse, kar smo do sedaj napisali in zacnemo od zacetka?

Ok, Smet, saj tvoje mackone in pesjane lahko pustimo, ampak samo prva sporocila ... Saj ves, danes napisano je zlata vredno, tisto, kar si pisala vceraj, pa nima vec nobenega pomena.
Vabim te na kavo, ce me ne bos ugriznila Tongue Kiss
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Obisk v zavetišču
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines