mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:00:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Zara, Kamnik
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Zara, Kamnik  (Prebrano 20598 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #15 : petek, 03.08.2007 : 09:21:43 »

Sem bila včeraj v Horjulu in imela možnost ogleda tele mašince. Resno je lepo "ulaufana", pospeši točno takrat, ko je potrebno. Brez kakih težav. Tudi parkira se previdno, da ne ogrebe barve sosednjih predmetov. Za priboljšek se spremeni tudi v terenca - torej bi lahko rekli, da je neke vrste ATV. In ker skrbi za brezhibno stanje svoje karoserije, je včeraj natančno pokazala, kje potrebuje grobo, kje pa fino poliranje. Pije pa samo kolikor rabi za pravilno delovanje. In je varčna - voda je cenejša kot bencin.

Tole je res ena super psička!!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #16 : nedelja, 05.08.2007 : 23:06:31 »

Je tank prazen. Samo na neosvinčenga laufa, seveda.



lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : sobota, 18.08.2007 : 22:02:10 »

Kaksen motor, pa bencin, pa nevemkajševse.

Biser, zlato, diamant, kokica zlata. Zakaj ne morem tega deliti še s kom? Njenim novim skrbnikom npr.?
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #18 : sobota, 18.08.2007 : 22:41:14 »

Nihče ni niti poklical še zanjo.
Ne morem verjet,da je temu tako. S fantom sva se do solz nasmejala,ko sva jo zagledala kako se je dvignila na zadnje dva taci, da nas je lahko kukala skozi okno in zraven cvilila kot bi naju klicala naj jo malo počohava. Punca je tako simpatična in velika škoda,da prebija mladost v zavetišču (tudi če lepo delajo z njo). Imam izkušnje s takim psom,ki nujno rabi svojega človeka in vso pozornost vrača nazaj z obrestmi.
Žal imava že eno veliko mrcino v stanovanju (da o muci sploh ne govorim), drugač bi jo z veseljem odpeljala. Tudi večji pes se ODLIČNO obnese v stanovanju!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #19 : torek, 21.08.2007 : 09:22:06 »

Evo jo lepotičko Smiley



Lp, Maja
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #20 : torek, 21.08.2007 : 11:00:48 »

Tole je blo pa posnet verjetno ene 2 sekundi preden je do tebe pršla pa rit naslonila nate, da bi jo mal počohala.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #21 : torek, 21.08.2007 : 14:41:59 »

Ampak res Grin Sem jo komaj v objektiv ujela Wink

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : nedelja, 26.08.2007 : 09:39:26 »

Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #23 : torek, 28.08.2007 : 09:32:07 »

Morda poleg voznih lastnosti in opisa karoserije ne bi škodil še kak nadroben opis karakterja - Papriko na primer do obisti poznamo tudi tisti, ki (še) nismo bili v Horjulu, mogoče tudi kakšna podobna beseda o Zarinem karakterju ne bi škodila.

Živcira me namreč, da ko vprašaš za značaj psa, mnogi odgovorijo, da je pač "tipična NO". Ne vem kaj je tu tako tipičnega?! Moji starši imajo eno zmešano rotvajlerko, ki je globoko v sebi prepričana, da je "tipičen" zlati prinašalec  Undecided , naša mačka pa sebe uvršča nekam med pritlikave psa in opice  Shocked, se mi zdi... Tako da takih posplošenih "pasemskih" oznak jaz ne kupim več...

Kakšna je torej Zara? Morda radovedna žverca, ki v vse vtakne svoj nos? 'Naspidiranka'? Dobro prenaša mačke in kaj počne z otroci? Je morda "stezosledec", ki najraje zasleduje obiskovalce? A je kaj "gluha" za ukaze in kdaj jo gluhost najhitreje mine? Skratka, dajte se mal potrudit tisti, ki ste jo imel priliko videt (Smetka ima drugih reči preveč), pa se morda še hitreje komu prikupi - še posebej, ker si po fotkah sodeč res zasluži en dober dom!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : torek, 28.08.2007 : 23:29:16 »

Zara je še mladič. Objestna, kadar nisem dovolj zbrana - takrat si privošči in skače po meni, pa selektiven sluh vklopi. Običajno takrat, ko imam telefon v roki, pa ve, da se ne morem zares z njo ukvarjat. V igri z drugimi je v mejah dopustnega. Več ali manj se lepo igra, včasih pa iz zasede skoči na npr. Fedra in se ji zdi ful zabavno, ko njega skoraj kap. Razume, kdaj gre zares in takrat prav brezpogojno uboga. V resnici je nežna, mačje mladiče le previdno povoha in jim ne bi nič naredila. Ne laja brez potrebe. Naglih gibov in metle se še vedno precej boji, je pa bistveno bolje. Nikakršnih težav ni za pričakovati ob doslednem vodenju.
In seveda da si zasluži dober dom, saj je vendar:
Biser, zlato, diamant, kokica zlata.

Zelo družabna je, nikakor primerna za čuvaja (ker to pač ni). Privoščila bi ji bivanje v hiši ali stanovanju, je čista.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #25 : četrtek, 30.08.2007 : 13:29:33 »

Res je ena kokica Smiley Ko jo pokličeš, da takoj uhlja dol in se z mahajočim repkom nalima nate hehe.





Lp, Maja
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #26 : sreda, 05.09.2007 : 13:33:03 »

takoj bi jo vzela za svojo...če bi le imela pogoje oz. če bi sama odločala o tem..tukaj se pa vedno zatekne..upam da bo čimprej prišel nekdo ki ima vse možnosti Smiley srečno zara..
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #27 : petek, 14.09.2007 : 18:37:58 »

zara nam je osvojila srce..mislim da bo treba kar polono poklicat.. Smiley
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #28 : petek, 14.09.2007 : 18:45:28 »

Joj sem vesela, pokličite Polono čimprej  Smiley.
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #29 : nedelja, 16.09.2007 : 22:06:50 »

je treba polno stvari najprej uredit..ni vse tako preprosto Smiley upam da nam uspe..do takrat pa poljubček zari  Kiss  Wink
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Zara, Kamnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines