mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 23:21:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Zara, Kamnik
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Zara, Kamnik  (Prebrano 20680 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #30 : sreda, 19.09.2007 : 14:21:24 »

no danes še v živo preverjeno da je Zara super psička Wink
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #31 : četrtek, 20.09.2007 : 08:27:45 »

Smetka, naš pesjak še enih 20 dni nebo končan..(upam da se nebo še bolj zavleklo)..pa me zanima če bi bilo v tem času pametno,da pridemo Zaro še kaj obiskat in jo peljat na daljši sprehod?..da nas boljše spozna,da nebo potem šok ko jo kar odpeljemo..ali bi jo s tem preveč vznemirjali?..seveda jo potem vzamemo za vedno Smiley ..,če seveda nebo že prej komu oddana..lp.

p.s.pa vse pohvale za tako urejeno zavetišče... Wink čeprav smo potrebovale toliko časa da smo ga najdle med tistimi gozdički  Grin..bo pa drugič hitreje  Roll Eyes
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #32 : četrtek, 20.09.2007 : 20:05:22 »

chanel, pa izgradnja pesjaka ne gre hitreje?  Undecided Zara bi bila sigurno vesela.  Wink
Logiran

chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #33 : četrtek, 20.09.2007 : 20:39:54 »

ne Undecided cinkanje mreže itd.....
Logiran
jerkre
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #34 : petek, 21.09.2007 : 09:18:37 »

No ja. Jaz sem imela pesjak za psičko gotov v tednu dni. Potrebovala sem ga za v službo, da zjutraj hodi z mano in jo lahko zaprem notri, če kam grem.
Pa je velik 2x3 m, iz dveh strani oplankan z lesom in iz dveh z mrežo. Pokrit z lesom in obložen s streho. Notri je seveda koča. Aja in po tleh je prav tako les.
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #35 : petek, 21.09.2007 : 09:31:54 »

ravno zdaj sem klicala gospoda ki to dela pa ga prosila če bi se dalo kaj prej.. Huh ni odvisno od mene..
nič bo treba počakat..najprej štalca pol pa kravca..drugače ne gre,vsaj pri nas ne..saj ga bomo rabli tudi mi samo takrat ko nas ne bo in ne bo mogel it pes z nami oz. ko bo sam hotel počivat v uti... Tongue

 Kiss zari 

Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #36 : petek, 21.09.2007 : 20:07:44 »

Chanel5, a ne, medtem ko cakas, ljubezen kar raste.  Cheesy
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #37 : nedelja, 23.09.2007 : 12:49:28 »

svrk: Poln si nekega pričakovanja, veselja..to se ne da opisat Smiley čeprav psa ne poznaš še..se ga zelo veseliš..da boš lahko z nekom, ki se te veseli in te čaka..

..zelo mi je čudno, ko bolj podrobno prebiram vse te strani "najdenčki iščejo dom"..koliko je lastniških psov, ki po več letih iščejo dom (!) zaradi pomanjkanja časa, prostora in raznih stvari (?) in kar ne morem dojet, kako ljudje zavržejo pse po tolkišnem času skupnega prijateljstva.. Lips Sealed

Ker je to Zarina tema je ne bom smetila, ampak sm kar malo šokirana.. Undecided

Zari pa soporočam, da smo okrog hiše vse uredili, teren, vrt..čakamo še pesjak da bo pripravljen, da ga pripeljemo in zmontiramo..imela bo svoj prostor tudi v spodnji etaži hiše..in svojo blazino  Wink..ampak oče je dal pogoj, da pes ne pride k hišo dokler ne bo vse urejeno (Uta in Pesjak) tako da ni drugega kot počakat..upam samo da ne dela preveč sivih las Poloni in da bo vse čimprej urejeno..in da bo potem vsaj ena duša majn v Horjulu na grbi Polone in vseh prostovoljcev, ki se trudijo.. Kiss Zari do takrat..lp.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #38 : nedelja, 23.09.2007 : 20:14:51 »

  Veliko sreče!  Cheesy
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #39 : nedelja, 23.09.2007 : 21:02:13 »

Citat
Zari pa soporočam, da smo okrog hiše vse uredili, teren, vrt..čakamo še pesjak da bo pripravljen, da ga pripeljemo in zmontiramo..imela bo svoj prostor tudi v spodnji etaži hiše..in svojo blazino

Krasno...kaj si želi nekdo lepšega, ki posvaja žival...mene taki ne najdejo............ Sad Cry Cheesy

Želim vam, da čim prej odpeljete pesjanko v dom poln ljubezni!!

Srečno.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #40 : nedelja, 23.09.2007 : 21:03:08 »

Krasno...kaj si želi nekdo lepšega, ki posvaja žival...mene taki ne najdejo............ Sad Cry Cheesy

Želim vam, da čim prej odpeljete pesjanko v dom poln ljubezni!!

Srečno.

Posvaja../oddaja sem mislila..lol...se opravičujem...
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #41 : nedelja, 23.09.2007 : 21:12:29 »

Hvala klavdija.. Wink

Kaj ko se lahko samo za enega odločim..  sram jih je pa toliko ki potrpežljivo čakajo na svoj dom in svoje upanje..kaj smo mi ljudje za ena sorta, da lahko tako zbiramo in odločamo kdo bo kje in v kakšnih pogojih živel  Sad   vsi si želimo da bi bilo čimveč resnih posvojiteljev za vse pesjančke in mucke..
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #42 : nedelja, 23.09.2007 : 21:24:55 »

Ja ..ljudje smo res čudna sorta...Zato pa mi je toliko bolj toplo pri srcu..ko naletim na take kot si ti....

Pa LP. Wink
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #43 : sreda, 26.09.2007 : 12:53:53 »

mi že vsi komaj čakamo.. Smiley ..nakupli smo še zadnje potrebne stvari..en topel pozdrav horjulčkom.. Wink 
z Zaro pa upam da se čimprej vidimo  Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : sreda, 26.09.2007 : 22:34:37 »

Ok. Torej pospravljam Zaro v arhiv in upam, da boš res prišla ponjo, ko boš imela vse urejeno. Lahko prideš tudi vmes na sprehod jo peljat, kadarkoli, samo pokliči prej.
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Zara, Kamnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines