mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:43:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Zara, Kamnik
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Zara, Kamnik  (Prebrano 20596 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #45 : četrtek, 27.09.2007 : 07:41:24 »

chanel5, upam da boste čimprej poštimali kar imate in da pridete hitro po Zaro  Smiley
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #46 : četrtek, 27.09.2007 : 07:48:30 »

Hvala Polona..pridemo pridemo.. Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #47 : četrtek, 27.09.2007 : 09:26:28 »

Chanel5 čestitam za psičko Cheesy
Srečno!
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #48 : četrtek, 27.09.2007 : 13:42:54 »

Vama želim vso srečo  Grin
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #49 : torek, 02.10.2007 : 06:02:27 »

v nedeljo smo se imeli super..je šla na sprehod kot velika  Smiley  sem jo že najavila v našem društvu za osnovno šolo..(vzgoja ne škodi Roll Eyes )..tako da jo sošolci že čakajo..glede tiste rance na vratu,upam da ni nič hujšega.. Huh v petek imam še izpit v društvu z fantovo labradorko..potem pa res upam da bo majster dal čimprej zeleno luč za pesjak..in lahko pride naša kepa domov  Smiley vsi jo že nestrpno čakajo...      Kiss Zari..  lp.
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #50 : ponedeljek, 08.10.2007 : 07:31:42 »

včeraj je spoznala celo familijo in je blo prow super na sprehodu..hvala puncam ker so nam jo dale vn na nedeljo  Smiley se vidimo med tednom ko bo tudi polona tam da uredimo vse formalnosti..  Wink lp.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #51 : ponedeljek, 08.10.2007 : 15:15:17 »

Srcno upam, da bo njen pesjak ze prazen ko pridem. Smiley Ji res privoscim, da bo imela nekoga cisto zase. lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #52 : petek, 12.10.2007 : 12:11:11 »

Na poti v nov dom.
Logiran

zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #53 : petek, 12.10.2007 : 12:48:59 »

Zara srečno.
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #54 : petek, 12.10.2007 : 18:18:13 »

se javljamo da je vse ok.. Smiley na poti je bila pridna..čeprav ji je delalo slabo in smo malo bruhali,mislim pa da je vse bilo samo od živčkov  Wink lep pozdrav do nadaljnega..zdaj gremo pa še na en krajši večerni sprehod  Tongue da bo lažje zaspala..
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #55 : petek, 12.10.2007 : 18:24:46 »

Uživajte 100 na uro Kiss Kiss Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #56 : petek, 12.10.2007 : 18:25:22 »

Krasno Cheesy Čudovite skupne trenutke vam želim Smiley
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #57 : petek, 12.10.2007 : 21:44:31 »

se javljamo da je vse ok.. Smiley na poti je bila pridna..čeprav ji je delalo slabo in smo malo bruhali,mislim pa da je vse bilo samo od živčkov Wink lep pozdrav do nadaljnega..zdaj gremo pa še na en krajši večerni sprehod Tongue da bo lažje zaspala..

Juhu, cestitam Chanel5!!!!

Spet se opravicujem, ker se nisem javila - preprosto ni se mi casovno izslo, da bi se dobili... tako da se bova gotovo v prihodnjih dneh - te poklicem, ok??

Do takrat pa uzivaj z Zaro Smiley

LP
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #58 : ponedeljek, 15.10.2007 : 07:32:25 »

nika2 kar pokliči..se lahko komot vidiva v sredo..če boš utegnila za kavo.. Smiley

Zara sporoča da se ima super..se kar lepo prilagaja.. Smiley s časom moramo še par stvari odpravit..predvsem renčanje na druge pse..in jutranje piskanje ker ona bi rada že ob 6 šla na sprehod..jaz pa ustrajam da greva ob 7..lula res izrecno samo na travi..glede tega je zelo pridna..tudi garaže nam ni obrnila na glavo..sm pričakovala da jo bojo bolj zanimali razni predmeti..in da bo spodnji del hiše bolj razmetan..pa sploh nič ne tika Smiley res pridna punca..razen povodec fleksi ker se ji je zamiril in ga bi najraje zmlela  Wink zdaj me potpežljivo čaka na prostoru da greva tekat po gozdu Wink lp.
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #59 : sobota, 20.10.2007 : 12:47:19 »

Včeraj sem bila prav ponosna lastnica Zare,ko sva čakali v čakalnici pri veterinarju na ceplenje..in to kar nekaj časa ..ona je pa poleg lepo sedela in sploh ni rinla v dva majhna pudla,ki sta čakala zraven na pregled..res je bla pridna  Smiley tako da je na koncu dobila veliko kost za žvečenje Wink ..med drugim smo tudi en fleksi prežvečli  Shocked Je pa veterinarka prav presenečno vprašala :Kje ste pa dobili psičko?in ko sm povedala da v zavetišču..ni mogla verjet..V katerem zavetišču pa tako lepo poskrbijo za kužke(čepiranje,razglistenje,proti bolham..itd..)?in pohvalila na sploh..potem sva še potni list dobile.. :)in veselo odcaplajale domov..  lp.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Zara, Kamnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines