mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 22:14:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Fedr
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fedr  (Prebrano 14766 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 14.07.2007 : 11:00:29 »

Star cca 3 leta, poškodovana zadnja tačka (šivana poškodba, ni zloma), najden v Postojni, išče skrbnika. (Če naj bi vedela, komu ga izrecno ne smem oddati, mi prosim sporočite tisti, ki to veste. Imam mail  Wink).

Ogled in posvojitev možna po predhodnem dogovoru na tlf: 051/30-44-35.



Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 15.07.2007 : 22:27:09 »

Kuža je očitno vajen bivanja v stanovanju, prijazen, ampak nima rad kakšnih zahtev. Zna zarenčat, če vztrajam na npr. sedi. Ni prestrašen, postrigli smo ga pa mi, ko je bil v narkozi, ker je imel precej zanemarjen kožuh, ampak brez zajedalcev.. Ga nihče ne pogreša? Nove fotke bom upam da uspela narediti jutri.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : torek, 17.07.2007 : 18:23:07 »

Evo, lučkarja:





Manjši je, tja do kolen.

lp, Katarina
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #3 : sreda, 18.07.2007 : 14:44:07 »

Tale Fedrček je kopija mojmu federčku samo da je moj star 15 let.  Kiss Cheesy
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #4 : petek, 03.08.2007 : 09:55:10 »

Tole je pa res en fedr. Na sprehodu je bilo treba vse prešnjofat, počakal je le, če mu sprehajalec ni sledil. Bareti je dal pa lepo mir. Na sprehodu namreč. Kodrčki so tak afro-look varianta. Pogled pa "rahlo" navihan.
Čaka samo še svoj kavč!

p.s.
Z Bareto sta tak lep črno-bel par. Ona je čisto bela, tale pa čisto črn. Prav taka modna kombinacija.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #5 : sobota, 04.08.2007 : 20:31:12 »

KU-KU Fedr



Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : petek, 17.08.2007 : 08:51:00 »










In ponovi vajo... ni nikjer skrbnika zanj?

Logiran

tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #7 : sobota, 18.08.2007 : 08:28:15 »

Fedr,
hitro v nov dom.
Tisti ki te bo imel, bo Smetki najbolj hvaležen. Zelo prisrčno bitje.
Bodoči lastniki, kje ste, ne bo vam žal.  Wink
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #8 : četrtek, 30.08.2007 : 12:11:27 »

Sem se danes pogovarjala z gospodom, ki se zanima zanj-videla ga je žena v Novicah.

Upam da bodo poklicali.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #9 : četrtek, 30.08.2007 : 13:26:49 »

Tole malo luštno bitje je bilo včeraj brez svoje drage rumene žoge...vsaj do 1. jutranje runde. Ta se je namreč "skrivala" pri Tarinih mladičih in sem jo med čiščenjem pesjaka vrgla na dvorišče, da se bodo lahko za njo podili. Ko je bil na vrsti za divjanje po dvorišču Fedr, je prvo užaljeno poiskal svojo žogico in mi jo prišel pod nos pokazat v smislu "to je moje, a veš" Roll Eyes In potem je pojedel svojo porcijo - žogica je pridno čakala ob skledi in ko je šel lulat, je bila le ta pridno v njegovem gobčku Grin Bi rekla, da mu je žogica zelo všeč. Za vsak slučaj pa jo je potem odnesel s seboj v pesjak...da si nebi drznila jo spet dati kakemu drugemu pesjanu za igro kakopak Smiley



Lp, Maja
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #10 : ponedeljek, 10.09.2007 : 13:59:39 »

hja, ko berem tale zgornji opis, si ne morem kaj, da mi ne bi bilo hudo. kmalu bo 2 meseca, kar je tale pes v zavetišču. pa še kar ni nikogar, ki bi ga očaral, da bi ga vzel za svojega. nikogar, ki bi v njem videl kaj več kot še enega v množici. brezimni, brezpravni množici, razpeti med posvojitveno pogodbo in hladilno skrinjo. meni je to tako žalostno, da sploh ne morem povedat.

saj take zadeve bi lahko pisala v katerokoli temo. jih je mnogo, ki smetkinih uslug, prevzgoje, nege itd. ne rabijo več. pa mi je zdajle pač ''potegnilo'' na njega. na v žogice zaljubljenega fedra.

morda je krivo renčanje, ki se omenja v začetku teme, morda dejstvo, da je črnega psa težko privlačno slikati, morda je krivo njegovo hecno ime, morda... bolj verjetno pa je krivo preprosto to, da je psov in mačk na tem svetu preveč in da si zato lahko izmišljujemo, kot v kakšni trgovini s pohištvom, kaj nam bolj ''paše''. še vedno pa si izmišljujemo okoli živih bitij, njihovih življenj. imajo samo po eno, tako kot mi vsi. kvaliteta življenja, sreča v življenju, razni vidiki samoudejanjanja - vse to jim pripada ravno tako kot človeku, če le niso nevarni okolici. (in psa, ki je resno nevaren, smetka tako ali tako ne bi oddajala.)

žalosti me, da se vsa ta čuteča bitja s čustvi, spomini, osebnostjo, preferencami, vedenjskimi posebnostmi in vsem ostalim, kar jih dela za posameznike, kopičijo pri nekom, ki jim ne more nuditi vsega, kar potrebujejo. kljub trudu peščice ljudi (ki svoj hobi jemlje za resno poslanstvo), da bi bilo drugače, je še vedno tako, kot pač je.

saj. pač. tako je, kar prijazni se.

v redu, samo mene to še kar žalosti. fedru želim eno ornk družino. pa njegovi cimri tudi. pa sosedi na levo in družinici po stopnicah navzdol in...  hja. saj bo, a ne?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : sreda, 12.09.2007 : 21:30:50 »

Ne, ne bo... kaj pa naj bi bilo? Je že, kar je...

Fedr si pesjak deli z Zaro. Prihaja zima, jasno je (vsaj meni) dvoje:

- zunaj ga pozimi ne morem imeti,
- v hiši nimam več prostora.

Kaj je slučajno kje kdo, ki bi ga posvojil?
Logiran

mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #12 : petek, 14.09.2007 : 12:54:44 »

 :(Ne morem verjet, da ni nikjer nobenega, ki rabi tale kosmat grelec za noge
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #13 : nedelja, 16.09.2007 : 20:50:38 »

Tudi jaz težko verjamem.  Dajmo no, Slovenceljni!
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #14 : ponedeljek, 17.09.2007 : 13:22:35 »

Jaz pa danes še posebno držim pesti za Fedra ...
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Fedr
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines