mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 22:46:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Husky/malamut Štrik iz Kranja
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Husky/malamut Štrik iz Kranja  (Prebrano 9025 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #15 : sreda, 25.07.2007 : 14:25:17 »

Pa še to. Meni je Štrik zelo všeč. Ker ni prevelik in pretežak. Bil bi odličen za delat. Karkoli. Samo če bi se našel junak, ki bi štiriletno zahojeno mrcino spravil v red. O tem, da se bo hitro spet znašel na cesti ne dvomim (če se ga ne bodo preventivno raje znebili).
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #16 : sreda, 25.07.2007 : 14:56:31 »

Pa še to. Meni je Štrik zelo všeč. Ker ni prevelik in pretežak. Bil bi odličen za delat. Karkoli. Samo če bi se našel junak, ki bi štiriletno zahojeno mrcino spravil v red.

Tudi meni je všeč. Mislim pa, da bi bolj kot junak moral biti politik; jaz sem imel vsa leta pri moji občutek, da sem na poziciji vodnika zaradi tega, ker me je izvolila za nedoločeno mandatno obdobje. Tudi ubogljiva je bila bolj v smislu: "No če si pa že šef bomo pa nardil." Smiley) Razen če je bil show program, se pravi v šoli in na izpitu; tam je blo pa treba pokazat, da obvlada.
Vsekakor pa menim, da se vsi strinjamo, da je za njih potreben poseben način sporazumevanja, ki ga je pač potrebno najti. In pa korekten odnos, ki ti ga potem vračajo. In ko enkrat izšolaš takole mrcino in jo pripraviš do tega, da te tudi uboga, si lahko mirne duše rečeš izkušen kinolog Wink .
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #17 : sreda, 25.07.2007 : 15:24:45 »

Vsekakor predvsem odličen diplomat, se strinjam. Junak bi pa moral biti v tem smislu, da bi se sploh upal spoprijeti s takim problemom. Pa še ustrezno zavarovan prostor bi moral imeti, da se mrcina ne bi znašla na cesti še preden bi se šola sploh lahko začela.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : sreda, 25.07.2007 : 15:59:11 »

Dif na poti "domov".
Logiran

vlasta,bavdaz@masi
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 25.07.2007 : 16:26:31 »

živjo.res groza,da si ljudje omislijo psa pa ga potem zavržejo.Aja smetka,tvoj najdenček OKI-naš ljubljenček je užival na morju.je zelo vesel,razigran.se še oglasimo s kakšno sliko. Tongue
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Husky/malamut Štrik iz Kranja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines