mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:49:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Mreža/pregrada za avto
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mreža/pregrada za avto  (Prebrano 30250 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bernardinec
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 61


« Odgovor #15 : petek, 21.06.2002 : 06:43:13 »

Prodam kovinsko pregrado po širini in višini nastavljivo z gumijastimi čepi, enkrat uporabljeno za 5.000 SIT

Lp
Logiran
Thor
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 103


« Odgovor #16 : sobota, 22.06.2002 : 13:21:50 »

Neli,

midva se nimava Thora, tako da  Wink se nisva bila nikjer razen pri Thoru pa pri njegovi mamici in malih bratcih in sestricah pa v pasji soli za informacije. Hoceva pa vse stvari prej pripravit in se pozanimat, tako da bo cez kak mesec vse pripravljeno za najinega "dojencka". Predvcerajsnjim sem pofotkala kar cel film... k so pa tako cortkani....  Grin

Tanja + Grega + Thor
Logiran
Neli
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 114


« Odgovor #17 : ponedeljek, 24.06.2002 : 10:32:57 »

Thor,

tisto omenjeno soboto sva pri vet videla nekoga z zeloooo mladim malamutom ali pa huskyjem (sej vem da bi jih lahko ločil med sabo, pa jih na žalost ne). In zunaj Cordobo Vario bordo rdeče barve. In sem hitro vse skupaj povezal (in kot kaže malce prehitro).

Da pa se intenzivno pripravljata na prihod Thora pa je tako samo po sebi jasno. Bosta videla šele, ko bo prišel domov. Midva z ženo sva vsakih 2 dni nekaj potrebovala in sva letela v pasjo "štacuno"....

Se vidimo na pikniku in še kakšno rečemo...

Marko
Logiran
Thor
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 103


« Odgovor #18 : torek, 09.07.2002 : 20:37:38 »


Ufff... tuki v Ljubljani so mi pokazal tisto mrezo s teleskopskimi zadevami! ZA 13.000 SIt in se malo. Ja... na Eipprovi!  Roll Eyes Shocked Shocked Shocked

Za posizit! Pol sem sla p'a v Gorizzio  Grin in je takoj za tunelom ena trgovina z avtodeli pa sem sla za hec vprasat. Jest nic italijansk, on nic druzga kt italijansk... pa sm tko nekak:
cane... auto... net... pa je vedu kaj sprasujem.  Cheesy. 28 Evrov... pa ker nisem mela dost..., sam 24. evrov pa se mal... kartic pa ne jemlejo...  je reku... ma daj... va bene:)

Tko da... priporocam Gorico.

LP.

Tanja + Grega + cez en teden (sitno) Thor
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #19 : petek, 28.03.2003 : 08:46:21 »

Jaz sem kupila kovinsko pregrado, ki jo samo natakneš na zadnje sedeže (na naslonjalo)..našla sem jo v ZOO Preis v trnovem, cena pa je bila malo več kot 8.000 sit. Všeč mi je zato, ker je zelo praktična..Snameš in natakneš jo v minutki, je pa zelo stabilna. Imeli so tudi teleskopske pregrade. Cena je bila tudi okoli 8.000 sit.

LP, Eva
Logiran
seamus
gost
« Odgovor #20 : četrtek, 05.06.2003 : 09:38:43 »

Mene pa glede te mreže zanima eno in sicer a je potrebno imete kakšne nastavke v avtomobilu da lahko mreže uporabljaš. Mam fiat punto II, pa podrte zadnje sedeže, pa bi iz čiste varnosti dodal še mreže.
lp
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #21 : četrtek, 05.06.2003 : 12:17:54 »

Pri teleskopskih pregradah, ki imajo spodaj in zgoraj gumijaste cepke, ne potrebujes nobenih dodatnih nastavkov, vijakov ali kaveljckov. Pri nekaterih izvedbah mehkih, pletenih pregradnih mrez pa moras v strop zvrtati luknje za nosilne kaveljcke.
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #22 : sobota, 07.06.2003 : 11:38:41 »

Pri tej mreži ki se samo natekne ne potrebuješ ničesar...nobenih kaveljčkov, lukenj v streho...nič. Natakneš, ko jo potrebuješ in snameš, ko jo ne...z Lizo jo zdaj že nekaj časa uporabljava in moram reči, da je res fantastična.

LP, Eva
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #23 : četrtek, 01.04.2004 : 10:03:06 »

Ena Afna!
Torej, zanima me, če je tale tvoja mreža kupljena v Trnovem primerna tudi za večje oz. težje pse (cca. 60 kg)-če so dovolj stabilne!

Dani!?Imate v Galiju na zalogi kakršnokoli mrežo in kakšna je cena?
Hvala že v naprej!
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #24 : četrtek, 01.04.2004 : 11:13:53 »

oks: v Galiju je trenutno na zalogi kovinska teleskopska pregrada, cena je 8.400 SIT. Pletene pregradne mreze uvazata Tukano in Vitan, torej bi se morale dobiti v njihovih trgovinah, kajti mi jih od njih ze dolgo nismo dobili. Cene teleskopskih kovinskih pregrad se od trgovine do trgovine razlikujejo, ker so pregrade razlicnih znamk oz. razlicnih proizvajalcev, pa tudi v sami konstrukciji se nekoliko razlikujejo.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #25 : četrtek, 01.04.2004 : 11:28:22 »

oks: v Galiju je trenutno na zalogi kovinska teleskopska pregrada, cena je 8.400 SIT.

kako se pa to potem v avto namontira? A je potrebno avto peljati na servis in tam namontirajo? Ali se to pregrado s težavo snema dol in pospravlja (zanima me, ali jo lahko podrem vsakič, ko pridem domov in ko vem, da nekaj časa ne bom psa vozila)?

Lp jana
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #26 : četrtek, 01.04.2004 : 11:45:27 »

Ta pregrada se samo postavi, raztegne po visini toliko, da zgornji del pride do stropa, spodnji do tal, potem se zablokira in drzi. Postavljena in odstranjena je v petih minutah, kasneje, ko smo ze navajeni, se hitreje. Lahko je vedno v avtu, lahko pa jo namestimo samo takrat, ko zelimo peljati psa. Nobenega servisa, nobenega vrtanja, privijanja, vse lahko naredi ena sama oseba. Enostavno in ucinkovito.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #27 : četrtek, 01.04.2004 : 12:18:40 »

Dani,
hvala za odgovor. A pa se ta pregrada postavi za prednja sedeža ali za zadnja sedeža? A bi zdržala, v primeru hudega bremzanja, mojo 60 kilsko tele  Grin Wink?

Lp jana
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #28 : četrtek, 01.04.2004 : 12:39:55 »

To tudi mene zanima.(če ograda zdrži)..ker imam tudi sama 60 kilsko tele... Huh
Logiran
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #29 : četrtek, 01.04.2004 : 12:54:58 »

Jaz imam tako pregrado za karavana že kar nekaj let - ne vem sicer, če je prav enaka, kot pravi Dani - in je ta ograda menjala že 3 najrazličnejše avte: od legendarne katrce, psom neprijaznega Mitshubishija, pa do superca Opel Astre karavan.

Kupila sem jo v Italiji in sem zelo zadovoljna - imam pa 63 kg živalco.

Je pa zelo priporočljivo, da pregrado, potem ko jo "našponamo" med tla in strop avta, še dodatno povežemo z avto-elastikami (tiste s kljukicami) za naslonjala sedežev. Tako preprečimo, da pregrada pri sunkovitem zaviranju ali nesreči ne pade na psa oz. ne frči po avtu.

Pa še ena izkušnja: zadnjič smo šli na izlet z dvema psoma v Astri: 63 kg + 40 kg. Pa smo šli na pijačo in pustili psa v avtu. Medtem, ko nas ni bilo, se je pregrada, ki je nisem privezala z elastiko (ženska tehnika, kaj češ  Roll Eyes), zvrnila na pse in situacija ni bila ravno prijetna.

To so moje izkušnje s pregrado - v glavnem je skozi v avtu.

Lp  Smiley


Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Mreža/pregrada za avto
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines