mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:26:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tačka
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tačka  (Prebrano 18315 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #15 : četrtek, 16.08.2007 : 12:49:42 »

bravo pikica...upam, da boste posvojitelji z njo uzivali!!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #16 : četrtek, 16.08.2007 : 15:31:01 »

Ja, res so krasni, tudi meni so se že pofočkali. Kiss

lp, Katarina
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #17 : četrtek, 16.08.2007 : 16:23:15 »

Pridejo v solo?
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #18 : četrtek, 16.08.2007 : 19:18:49 »

Tačka, lepo se imej punca Kiss Posvojitelji so pa res krasni Smiley

Lp, Maja
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #19 : četrtek, 16.08.2007 : 20:00:24 »

Juhu, srečno, Tači.  Cheesy Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #20 : četrtek, 16.08.2007 : 21:00:46 »

Pridejo v solo?

Dobili se bomo na enem razgovoru, potem bomo pa videli kako in kaj.

lp, Katarina
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #21 : četrtek, 16.08.2007 : 21:24:01 »

Jupi!!Srečno!
Logiran
sirena
midi
**
Sporočil: 59


« Odgovor #22 : petek, 17.08.2007 : 22:20:26 »

Tačka v novem domu Smiley

Slikce sledijo takoj, ko bo potrjen ta pravi paket, ker pa vidim, koliko dobrih želja jo je pospremilo na pot, samo kratek pogled v njen dnevnik:

Tačka:

Uhja, prvih 36 ur je za mano. Če pogrešam Polono & co.? Seveda, posebno včeraj sem bila ves dan nervozna, kako pa naj vem, kam odhajam in kaj se bo tam zgodilo. Ampak dobro, vsaj začetek niti ni tako slab. Med vožnjo me je sirena ves čas čohljala, in mi na srečo ni bilo nič slabo. Ko sem prišla domov (vsaj tako so rekli, da je to moj novi dom), sem se najprej malo razgledala po vrtu, oh, krasno, veliko prostora in čisto sveže pokošena travca, pa tista senčka pod pergolo tudi ni slaba. In poglej, poglej: zelenjavni vrt. Tile paradižniki so mi še posebno všeč - čeprav, zdajle vidim, da me moja lastnica malo pisano gleda, he, he, ampak reči pa si ne upa še nič. Da bo morala zagraditi, pravi? Škoda, res. Undecided

13.00
Aha, in zdaj gremo v stanovanje. Po stopnicah v prvo nadstropje? Stopnice imam najraje - en, dva tri sem gor, jupi, vse sem prehitela! Šnof, šnof po stanovanju. Aha, in tole malo bitje bi me tudi želelo pobožati? Proooosim lepo, čohljanja ni res nikoli dovolj, vsaj kakih 23 ur na dan, prosim. Upsa, kje pa je moja lastnica? Nikakor je ne smem izpustiti izpred oči, "zihr je zihr". Najlepše je pri njej v kuhinji, pa pri računalniku, pa v kopalnici --- aha, naj počakam zunaj, pravi? Ok, velja, samo da ne boš predolgo. Pet minut? Nedopustno, bom za vsak slučaj kar malo zacvilila.

18.00
Dan je prav hitro minil. So rekli, da sem pridna, ker nič ne lulam po stanovanju. Prosim lepo, kaj so si pa mislili? Jaz sem vendar urejena punca! Wink Pa da mi s terase tudi ni treba lajati na vse pse, ki hodijo mimo, so mi naročili. Ok, ni problema, že upoštevam - ampak ne potem mene krivit, če bo kaj narobe! Angry Hura, večerja! Ohhh, pa to ni res, tudi tukaj mi nič ne dajo z mize. Cry Da moram paziti na linijo, pravijo. In da red mora biti. Hja, kaj hočemo.

Hmm, če mi ne dajo nič za jesti, si pa moram poiskati kakšno drugo zaposlitev. Cop, cop, cop v predsobo, tam se mi zdi, da sem videla nekaj zanimivega. Ja, super, še vedno je tu. Tista ta prijazna punčka je tole prej imela na nogah, potem bo že v redu, bom kar v dnevno sobo prinesla. Cuffff, cuffff, uh, kako paše. Kaj?! Zakaj pa naenkrat tak kraval? Da ne bi smela strgati tehle čevljev, mi pravijo. Hja, kako pa naj jaz to vem?   Huh Dobro, dobro, za drugič bom že vedela.

23.00
Aha, zdaj gremo pa spat. V tole košaro? Niti pod razno! In sploh mi tudi tale odeja ni prav nič všeč, ven z njo. Pa tudi takole... nak, ne bo šlo. Oh, zakaj pa gresta onadva v spalnico, mene pa sta pustila kar tule? To pa ne bo šlo, kako pa naj vem, ali bosta jutri še tu ali pa me bodo spet kam peljali? Tako, tako, je že bolje. Samo da sem čisto zraven. Ohhh, in tudi tale kavč je straaašno udoben, bom kar zaspala. V polsnu slišim prijazne glasove, da naj mi bo za začetek, da pa bilo za kasneje že dobro, če bi šla na svoje ležišče... Ha, naj si kar mislijo... Wink

7.45:
Dobro jutro! Odlično sem spala, sanjala prekrasne sanje o Horjulu in mojih prijateljčkih. Aha, zdaj gremo pa lulat, ravno prav.

10.00:
Zajtrk. Hm, ja, saj tole sem jedla tudi v Horjulu, ampak danes je tako in tako petek in postni dan in mi še ne paše najbolj. Bom pa jutri več!

11.00:
Sprehod, jupi! O, ne, takole počasi pa že ne bo šlo, bom raje kar jaz diktirala tempo. A da smo prišli v četrt ure čez pol Rožnika? Hja, to pa je tako, če je spredaj Tačka! In hej, tamle je spet pes! Kar nalajala ga bom! Da je večji od mene? Nič hudega, Tačka je neustrašna! Pravi moja lastnica, da mi sicer ni treba lajat na mimoidoče pse, ampak ji ne verjamem čisto. In potem še pristavi, da bova morali v kakšno šolo. Šola? Hmmmm. 

11.00-23.00:
Prav fini dan je za mano, počasi dobivam občutek, da temle ljudem tukaj lahko zaupam, čeprav za vsak slučaj svoje lastnice niti za hip ne izpustim izpred oči. Saj veste, pes nikoli ne ve... 

Hvala za vse lepe želje, pozdravčke, vaša Tačka







Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : petek, 17.08.2007 : 22:26:07 »

Krasni ste. Vi in Tačka.
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #24 : petek, 17.08.2007 : 22:34:11 »

Hihi, super dnevnik:)
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #25 : sobota, 18.08.2007 : 06:35:02 »

Tole mi je pa tako lušno polepšalo jutro! Res sem vesela, da je prišla v tako dobre roke!

LP
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #26 : sobota, 18.08.2007 : 07:34:34 »

 Grin sem se še posebno nasmejala tam pri paradižnikih in pisanih pogledih hehe Wink Tudi meni ste polepšali jutro!

Lp, Maja
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #27 : sobota, 18.08.2007 : 07:43:09 »

Tacka in sirena, hvala obema za vajin dnevnik. Upam, da ga bosta pisali se dolgo in obcasno objavili kak koscek. Recimo o paradiznikih in cevljih. Grin lp
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #28 : sobota, 18.08.2007 : 13:03:25 »

Upam na nadaljevanje Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #29 : sobota, 18.08.2007 : 13:20:50 »

Kakšna pisateljska kri se pretaka v "naši" Tački! Že vidim, da bo v šoli najraje - DOMAČE NALOGE pisala, ha ha! Kiss

lp, Katarina
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tačka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines