mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:06:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tačka
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tačka  (Prebrano 18317 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nikica99
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #30 : sobota, 18.08.2007 : 15:39:34 »

O Tačka, vesela sem, da ti je uspelo  Wink.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #31 : sobota, 18.08.2007 : 19:58:01 »

Jupiiiiii! Tačka, Bravo. In seveda novi lastniki, super ste!!! Cheesy

Jap, tudi jjst bi bila strašno vesela, kakšne še počne Tačka.... neskončno uživa!

Vsem skupaj veliko lepega!


 Cheesy Cheesy

Polonak
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #32 : sobota, 18.08.2007 : 21:36:54 »

Tej punčki je pa res padla sekira v med...  Cheesy
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #33 : sobota, 18.08.2007 : 21:50:15 »

Bravo! Sirena, veliko veselja in lepih ter nepozabnih trenutkov želim. Verjamem, da jih bo še ogromno Smiley Tački pa en velik čohec Wink
Logiran
jojoja
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 51


« Odgovor #34 : nedelja, 19.08.2007 : 08:58:11 »

Super je vse tole prebrat.  Cheesy
Srečno Tački in njeni novi družini, pa upam, da kakšen utrinek iz dnevnika še podelijo z nami.  Wink
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #35 : nedelja, 19.08.2007 : 20:35:05 »

Šele zdaj sem videla - jupi, Tačka, tebi je sekira res padla v med. Sirena, bravo za ljubko novo prijateljico.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #36 : nedelja, 19.08.2007 : 21:12:13 »

Me spominja na "In potem sta srečno živela...."
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #37 : nedelja, 26.08.2007 : 15:35:02 »

Tačka je prišla na "razgovor" v šolo. No ja, prišla je nova skrbnica Smiley, pesjanka pa ji je med tem prav pripadniško ležala ob nogah. Kadarkoli sem jo pogledala, je imela isti izraz na obrazu, isti sijaj v očeh. Tak lesk, ki kaže, da se pes zaveda, da je končno DOMA, da ima končno čisto svoj varen dom. Nič več beganja, iskanja hrane, nič več brezmejne skrbi za svoj zarod..... Njeni novi skrbniki so naravnost krasni. Smiley

O tem pogledu govorim:



Morda bo pa še kaj sama o današnjem obisku dodala v svoj dnevnik. Wink

lp, Katarina
Logiran
sirena
midi
**
Sporočil: 59


« Odgovor #38 : nedelja, 16.09.2007 : 21:14:58 »

TAČKIN DNEVNIK, 2. DEL

Saj ne morem verjeti! Danes je natanko en (1) mesec, odkar sem v novem domu! To pa je že stvar, ki jo je treba obeležiti, kajne? In ja, saj vem, da sem vam obljubila, da se bom pogosteje javljala. Toda saj veste, kako je to: psi in upokojenci nimajo nikoli časa. In ker sem jaz pes, moja gospodarica pa upokojenka, je pač tako, kot je.

Ampak veste kaj, pravzaprav ne bomo nič tarnali. Ker:

- je bila danes ena čudovita nedelja in sem na "svojem" travniku skupaj s prijateljem (črn labradorec, leeeep kot le kaj) tekmovala, kdo bo prvi naredil krog okoli travnika. Vas zanima, kdo je zmagal? Jaz, seveda! In to z veliko prednostjo. Vsi, ki me gledajo, se kar ne morejo načuditi, kako hitra sem, kaj hitra, brzinska. A vi bi slikco? Ni slikce! Tongue Se je sirena po kakšnih 77-ih poskusih, ko je bilo največ, kar je ujela, moj rep, morala kar lepo vdati. Me boste morali kar v živo priti pogledat. A kam? K meni domov ali pa 

- v pasjo šolo. Wink. Tam me boste našli vsako soboto, včeraj je imela moja gospodarica teoretični del in je prišla nekam čudno pametna nazaj. Drugo soboto pa bom lahko šla že jaz. Jupiiiii! Se zelo veselim, samo ne vem, ali bomo tudi zame šli iskat kakšno šolsko torbico.

Sicer pa:

- se imam prav zares krasno. Paradižniki na vrtu (iz prejšnjega posta) so ostali celi, čevlji & co. tudi, kot pridna punca sem se naučila, da se na mimoidoče ne laja in da mi tudi na sprehodu ni treba oblajati vsakega psa. Imam pa pasjo družbo zelo rada, posebej take, ki so se z mano pripravljeni malo zapoditi.

- Sicer pa mi tudi na misel na pride, da bi na sprehodu odtačkala kam stran od gospodarice. Zakaj že? Wink

- Evo, tule je ena moja novejša fotka z družinskega piknika pred 14 dnevi (kjer sem si celo izprosila eno veliiiiko, čisto ta pravo jagnječjo kost, mnjami!), zraven pa še ena fotka, iz katere je razvidno, da sem pa zdaj že reeeees zelo domača.   Wink Ampak naj v svojo obrambo povem, da sem na tejle udobni postelji samo takrat, ko mi dovolijo in ko še ni polno zasedena...

- Poleg tega, da sem zlata (itak), zlatejša in najzlatejša, znam biti včasih menda tudi malo navihana, a ne preveč. Še vedno nikakor ne maram, da moja gospodarica kam gre, ampak zdaj že vem, da bo prišla nazaj in se ne smilim več sama sebi. Wink

- Aha, in ko sem ravno pri smiljenju: edino, česar ne maram, je, ko mi kakšen mimoidoči s srce parajočim glasom reče: Ja, boga kužika no. Hej, jaz nisem prav nič boga! Angry Super se počutim, ko sem se šla cepit proti steklini, me je zdravnik pregledal in rekel, da sem zdrava kot dren. Sploh pa s svojimi tremi tacami in tričetrt tečem hitreje od marsikoga drugega (gl. zgoraj). Grin Zato: če me srečaš, me raje počohljaj, čohcev ni nikoli dovolj, a prav? 

Vsem prijateljčkom iz Horjula pošiljam en hov-hov (ha, nekaj pa jih bom menda videla tudi naslednjo soboto v šoli, so mi rekli!) in držim vse svoje tačke močnoooo skupaj, da boste kmalu dobili topel in prijazen domek. Vsem, ki mislite name, pa prav tako vse lepo nazaj!

Vaša Tačka



* P9010158.JPG (38.13 KB, 300x300 - pogledano 453 krat.)

* gom 039.jpg (44.8 KB, 300x300 - pogledano 464 krat.)
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #39 : nedelja, 16.09.2007 : 22:12:08 »

lepo, res sem vesela, da se imate tako super!
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #40 : ponedeljek, 17.09.2007 : 20:25:22 »

Mi gre kar na jok... od sreče. Smiley
Srečno, pa veliko veselja!
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #41 : ponedeljek, 17.09.2007 : 20:28:43 »

Super porocilo o Tacki!!

Smiley Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #42 : torek, 18.09.2007 : 08:37:27 »

 Smiley Smiley Jap, uživačka je taprava! Veliko neskočnih užitkov obema!

Ps. pa še kakšen dnevnik.....prooosiiiiim. Wink

lp polonak
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #43 : torek, 18.09.2007 : 22:27:47 »

Super. Naj žive upokojenke in psi, ki nikoli nimajo dovolj časa,  Roll Eyes
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #44 : četrtek, 22.11.2007 : 23:12:45 »

Draga mama Tačka,
tukaj Kuki. Tvoja najmlajša hči.
Tudi meni je lepo. Tudi jaz imam svoj vrt in svoje ljudi in svojega nadučitelja Bobija.
Sedaj sem tukaj natančno 2 meseca. To, da imam Bobija, je zelo v redu. Naučil me je marsičesa. Ko so mi rekli "sedi", nisem vedela, kaj hočejo, dokler se Bobi ni vsedel. To bi morala videt. Svrka pravi, da je Bobi postal tako zelo priden zato, da bi vendar uvidela, da poleg njega ne rabi nobenega drugega psa. Ampak meni to samo koristi. Gledam ga , ko rečejo "lezi" in ponovim za njim. Potem rečejo, kako sem bistra. Ko gremo ven, rečejo "poleg" in Bobi strumno hodi ob njihovih nogah, jaz pa tudi in sva oba zelo pohvaljena. Ko me je bilo strah stopnic, mi je pokazal, da to ni nič posebnega in jih tudi jaz sedaj veselo pretečem. Ampak nikoli ne gre po stopnicah v klet in tudi jaz tja nočem. Najbrž je doli nekaj strašnega, če se še Bobi ne upa tja. Seveda me je naučil tudi drugih stvari. Na primer, kako skočiš na posteljo. Ne vem zakaj se Svrka razburja. Naučil me je, kako fletno je dirkat med rožami. In po njih, če ne gre drugače. Ko sva na tem delu vrta se vsi derejo na naju, ne samo Svrka. In včasih zagledam cajtnge v njenih rokah. Takrat vem, da je konec zabave. Prav ponižno se začnem sklanjati in gledam v katero smer jo moram ucvreti. Nekaj sem pa pogruntala sama. Prav zabavno je grizljati. Na primer stole, pa mizo, pa podboj, pa tepih, Doslej sem zgrizla že dve svoji deki, pa rjuhi, pa ničkoliko igrač. Ampak za to ni padel cajtng po moji riti. Znam namreč zelo nedolžno pogledati, dati glavo malo postrani in se z licem podrgniti po njihovih dlaneh. Postanejo čudno mehki in me samo še čohajo. Aha, tole čohanje. Najljubše mi je takrat, ko to delajo Bobiju. Vedno mi uspe, da se zrinem med čohljača in Bobija. Potem mali renči in bliska s pogledi. Ko grem stran, pa plane za mano in se greva igrat na vrt. To lahko počneva ure in ure. In vmes malo oblajava mimoidoče, pa poskakujeva po rožah, najraje tistih, ki so jih ogradili z eno tako luštno ograjco. Ne vem, zakaj premišljujejo o višji, ki jo bodo dali spomladi. Sploh pravijo, da sem peace kipper in destroyer, najboljša kombinacija psa za njih. Kajti, če se derejo na mojega prijatelja Bobija, jih začnem miriti in stopim med njih in njega. Potem se pomirijo. Je pa tudi Bobi kavalir. Ko me je hotel napasti en strašen pes, se je Bobi pognal proti njemu in me je hotel braniti. Sva kar zadovoljna, da imava drug drugega.
Še veliko bi ti lahko povedala o svojem domu, o mojih igrah z računalniško miško, ki se tako lepo sveti, ko jo daš v usta in še in še.
Ampak, draga mama Tačka, rada bi ti rekla, najlepša hvala, ker si ob pravem času navižala k Smetki, ki naju je imela od srca rada in nama je namenila prve ljubeznive besede v življenju in božanja in preskrbela dober dom. Pošiljam ti 100  Kiss Tvoja Kuki
Slike bo pa upam pripopala Živc, ko bo tole prebrala. Svrka tega še vedno ne zna.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tačka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines