mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:34:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuki
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuki  (Prebrano 23533 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #45 : petek, 21.09.2007 : 21:57:50 »

Kar naj se Bobi poslovi od samskega stanu, zakaj bi bilo pa njemu bolje kot našemu  Grin  Wink .
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #46 : sobota, 22.09.2007 : 04:59:37 »

 Grin Grin
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #47 : sobota, 22.09.2007 : 10:57:42 »

Malo pozno, ampak iz srca - čestitke ob prihodu tele skuštrane kokice v družino. Cheesy
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #48 : nedelja, 23.09.2007 : 19:23:07 »

Torej, prvo porocilo:
Kuki se ima super, z Bobijem sta se veliko podila po vrtu in sta sedaj oba crknjena  Wink
Bobi je sicer malce uzaljen, na splosno pa je obema fajn, Kuki ga je zelo lepo sprejela, se lepse pa je sprejela njegovo hrano  Grin potem, ko je svojo ze pojedla, mogoce ga bo naucila, da se poje, ko hrana pride  Tongue
slikce sledijo takoj, ko bo mogoce
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #49 : nedelja, 23.09.2007 : 20:01:49 »

Super, pameten je vaš Bobi, se je hitro sprijaznil z babnico. Najbrž je razmišljal, da je bolje da sprejme taprijazno, da ne dobi potem kakšne druge tečke  Grin  Cheesy  Wink 
l.p.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #50 : nedelja, 23.09.2007 : 20:05:23 »

  Grin  Grin  Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #51 : ponedeljek, 24.09.2007 : 07:31:32 »

svrkica in vsi tvoji svrkci - iskrene čestitke za Bobijevo "tamlado"!! Grin Grin Grin

lp, Katarina
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #52 : ponedeljek, 24.09.2007 : 10:40:29 »

Hehe, super. Velik veselja še naprej! Smiley
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #53 : ponedeljek, 24.09.2007 : 17:43:44 »

No pa dejmo. V Horjul smo uleteli s 3 avti (vse za novega psa Wink ). In jih v končni fazi tudi nafilali. V enem se je peljal Bobi, v drugem Kiki, v tretjem pa njena kletka. S fantom sva prišla prva in sem imela šanso še Trišo na sprehod pelat. Med tem sta brat in oči peljala na sprehod Bobija in Kiki. Bobi je prišel nazaj z rahlo poklapanimi ušesi - je očitno dojel, kaj ga čaka. Svetovna krivica po njegovem, očitno. Mami in Polona sta urejali formalnosti, Kiki pa je bila deležna zadnje igre v Horjulu. Sledili so poljubi in pozdravi potem pa vožnja v nov dom.

Sledil je samostojni ogled, potem pa je prišel tudi Bobi.
Igra s palčko je zgledala takole: Najprej jo ima Bobi, potem Kiki lepo gleda, Kiki dobi palčko in je ne da več . Po žensko torej.

Sta tudi izvedla en hitrostni rally okoli bazena, kjer je Bobi pokazal svojo terriersko nadmoč. In je med tem ugotovil, da je nova 4nožna pridobitev dobra tudi za igro.

Prvi daj je bil kar OK, sta preživela oba. Naprej bo pa poročal kdo drug.

Ostale slikice pa Kiki album
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #54 : ponedeljek, 24.09.2007 : 18:21:42 »

Ja kot je iz slik v albumu razvidno imate zdaj kralja in kraljico.
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #55 : ponedeljek, 24.09.2007 : 18:29:11 »

Aha, ampak bo kralju malo status padel.
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #56 : ponedeljek, 24.09.2007 : 18:30:41 »

Se mi zdi, da se tudi to iz fotografij vidi. Grin
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #57 : ponedeljek, 24.09.2007 : 19:40:12 »

Kaj je to popolna večerna idila? Ti delaš za računalnikom, na eni nogi ti spi en pes, na drugi pa drug. Vse okrog pa mir in spokojnost.
Kaj je to jutranja groza? En pes ti odnese nogavice pod grmovje, drug pes ti odnese copate pod drug grm, oba ti skrijeta čevlje. Ti pa kot v času velikonočnega zajčka bos letaš po vrtu in iščeš in iščeš. Pa še nihče ti ne pomaga s tistim Toplo, toplo, mrzlo, mrzlo...Prihodnjič bom posvajala pse poleti,  Grin  Grin  Grin
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #58 : ponedeljek, 24.09.2007 : 20:17:18 »

Ooooooo kaj sem zamudila.   Cheesy  Ja čestitam za novo članico.   Kiss Vem, da jo bo Bobi zelo vesel. In kaj jima zavidam, ko se bosta podila po vrtu. Malo me skrbi za tvoje lepe rožice, a upam, da ne bosta preveč divja.  Grin
Lepo se imejte. Mogoče vas pridem kdaj pogledat.  Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #59 : torek, 25.09.2007 : 06:35:36 »

Kaj je to popolna večerna idila? Ti delaš za računalnikom, na eni nogi ti spi en pes, na drugi pa drug. Vse okrog pa mir in spokojnost.
Kaj je to jutranja groza? En pes ti odnese nogavice pod grmovje, drug pes ti odnese copate pod drug grm, oba ti skrijeta čevlje. Ti pa kot v času velikonočnega zajčka bos letaš po vrtu in iščeš in iščeš. Pa še nihče ti ne pomaga s tistim Toplo, toplo, mrzlo, mrzlo...Prihodnjič bom posvajala pse poleti,  Grin  Grin  Grin

svrka, si me nasmejala s tem  Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines