mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:31:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuki
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuki  (Prebrano 23543 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #75 : sobota, 21.06.2008 : 11:21:28 »

Pa nej še kdo reče, da NO niso naročni psi!!!  Klikni na slikco za povečavo!!!



Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #76 : sobota, 21.06.2008 : 11:23:56 »

Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #77 : sobota, 21.06.2008 : 11:24:24 »

Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #78 : sobota, 21.06.2008 : 11:24:43 »

Prej je šlo neki narobe  sram
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #79 : sobota, 21.06.2008 : 11:47:04 »

Kaj je lepa tale scrkljanka Kukica. In kakšni učki. Cheesy Živc, ne vem, če bosta dve sliki dovolj, mi bi šeee. Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #80 : sobota, 21.06.2008 : 11:57:36 »

Kako je zrastla!  Shocked In zelo je lepa Kiss
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #81 : sobota, 21.06.2008 : 17:23:32 »

Ja, ful je zrastla, sem gledala fotke od prvega dneva, ko jo imamo, pa je res pridobila par centimetrov...to sam pomeni, da mora manj se odrint, ko skače v naročje!!  Wink
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #82 : ponedeljek, 29.09.2008 : 22:12:40 »

No, pa je eno leto naokrog odkar je Kikica pri mami. Ima se super, divja, se dere, obilno papa, skače, je popolna scrkljanka, skratka vse kar paše naročnemu psu, samo, da ona pač ne ve, da ni ravno naročni kaliber.  Tongue
Kika je pridna, redko še kaj ušpiči, nehala je pulit rožice iz maminega ljubega vrta, tudi skoraj ne koplje več lukenj. Res se rada crklja, tako da vsakič, ko se usedem, že pleza v naročje. Pri temu opravilu je sicer še vedno enako štorasta, uspe pa ji vsakič.  Kiss Obožuje Bobija in Bobi njo. Vsakič ko sem pri mami na bledu, me obvezno zbudi ob 8ih, čaka da jo spustim na vrt in potem čaka, da se z Bobijem, obadva še popolnoma zaspana, ukvarjava z njo, se z njo igrava in podiva po vrtu (Bobi je pri temu boljši  Roll Eyes , jaz rabim najmanj eno kavo  Shocked ).  Ubistvu je prava upokojenka, zjutraj in čez dan hiperaktivna, zvečer pa pade dol.  Grin
Pa še ena zanimiva zgodbica. Po bledu se je nekaj časa sprehajal človek, ki je rad hodil po tujih vrtih. In vsak večer sta Kika in Bobi opravljala svojo dolžnost in lajala na nezaželenega obiskovalca. Ko je to nekaj časa trajalo, se je mami zazdelo čudno in je klicala policijo, če slučajno oni hodijo zvečer na obhode. Oni so to potrdili, obenem pa povedali, da ima Kika tak glas, da se nihče ne upa približati hiši. No, Kika vsekakor ni huda, je cuker, ki kvečejmu miri sprt strani, ampak njen glas pa požene strah v kosti.  Tongue
Hja, v enem letu smo jo mi vsi popolnoma vzljubili in ona nas. Še vedno je štorasta, še vedno pride in ti razlaga stvari in te čudno gleda, ker je ne razumeš, še vedno miri Bobija, ko je jezen in nas, ko smo jezni, ne uničuje več stvari, uglavnem, je ena super zlata kužica in res sem vesela, da jo imamo.
Slikice upam, da bodo v kratkem. Več bo pa povedala svrka.
lp vsem
tanja
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #83 : ponedeljek, 29.09.2008 : 22:18:19 »

Kako čas beži  Smiley
Čestitke ob prvi obletnici  Cool
Fino, da se ima fajn, pa vi vsi z njo. Uživajte še naprej v kompletu  Wink Cool

lp vsem
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines