mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 07:16:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Copatek
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Copatek  (Prebrano 16516 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #45 : nedelja, 30.09.2007 : 17:26:59 »

Ampak ni Biba kriva. To se mi je zgodilo še prej (kakih 15 let nazaj), ko smo imeli silky terierko, ki je zvlekla perilo iz stroja v predprostoru na dvorišče. Še dobro, da sem dovolj zgodaj opazila ... Roll Eyes Grin
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #46 : nedelja, 30.09.2007 : 19:07:59 »

Na žalost sosedov  Tongue
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #47 : nedelja, 30.09.2007 : 19:57:08 »

Khm, khm ... sram Grin
Logiran
Ajdita
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #48 : sreda, 10.10.2007 : 18:43:06 »

Polona, imam eno vprasanje... A novi lastniki vasih posvojenckov pridejo kdaj se v Horjul pogledat... Pokazat psicka? Al se potem ne vidite nikoli vec?

lp, a
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #49 : sreda, 10.10.2007 : 19:20:55 »

Pridejo, seveda. Ali pa pridemo mi, če dolgo od njih ni glasu  Wink.
Logiran

Ajdita
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #50 : sreda, 10.10.2007 : 20:52:36 »

No mi bi vas cez vikend prisli kaj pogledat, ce ni se prezgodaj... A lahko....?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : sreda, 10.10.2007 : 21:42:07 »

Ne, se mi ne zdi prezgodaj; s Toplo se videvava kar naprej  Cheesy, Pokija pa tudi nekako vidim vsak dan  Tongue. Samo ta vikend ni pravšnji, ker bomo delali. Lahko naslednjega? Ali pa med tednom?
Logiran

Ajdita
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #52 : sreda, 10.10.2007 : 22:38:45 »

Ok... Bom poklicala prej, pa se zmenimo Wink Lahko noc Smiley
Logiran
Ajdita
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #53 : četrtek, 20.12.2007 : 00:43:17 »

Draga Polona!
Ajda ze od oktobra obljublja, da te bova obiskala, da vidis, koliko sem ze zrasel. Vsi mi pravijo da sem velik, meni pa se nit ne zdi... Ne razumem se cisto tocno, zakaj ne morem zlesti Ajdi v narocje. Pravi, da sem tak kot sem bil - razstelan Wink, skustran, storast... Ceprav se ne strinjam z njo, ce nekajkrat padem po stopnicah, ker se mi mudi, se ne pomeni, da sem storast Sad Zelo rad jem vse tisto, kar niso moji briketi. Tudi te pojem, ce ni drugaga, a med nama povedano, Ajda ni ravno trden karakter in priboljski so redno na mojem jedilniku. Sicer obozujem crkljanje in sploh pravijo, da sem najbolj razvajen kuza pod soncem. Zelo rad se kopam in pogosto kar sam zlezem pod tus. Tudi igram se veliko in ponosno lahko povem, da sem vse igrace uspel spraviti kar v dnevno sobo, da sem blizje lastnikom. Zelo rad hodim na sprehode, sploh tiste daljse in se raje se igram s kuzki, sploh ce so manjsi. Pri vecjih raje pocakam za Ajdinimi nogami. S Šano (Marleno) sva skoraj soseda in sva sla ze skupaj na sprehod. Jutra in veceri so moji deli dneva in takrat se se posebej rad igram igrico v kateri velecm vrv ali kaj podobnega. Tudi zogo znam prinesti. Ah, sploh sem tako priden, da me kar naprej cohajo in lupcakjo. Seveda jim vse poljubcke tudi vrnem Smiley
No, vsekakor te bom prisel obiskat takoj ko bo to mogoce... Ceprav hocem za volan mi pa to ne pustijo in tako moram v avtu cepeti v prtljazniku. A vseeno verjamem svoji lastnici, da me bo kmalu pripeljala...

Lep pozdrav Tebi in vsem mojim pasjim, macjim in drugim prijateljem, Šap.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #54 : četrtek, 20.12.2007 : 00:48:29 »

Dragi Copatek/Šap,

najprej, preden pozabim - pozdravi Marlenko.
Oh ja, seveda da si štorast, kaj čmo  Tongue. Da si najbolj razvajen na svetu, pa ne bi rekla. Imaš hudo konkurenco v Topli, Pokilija pa sploh omenjala ne bi  Smiley. Ti kar poskušaj še naprej zlesti Ajdi v naaročje, enkrat bo že uspelo  Tongue. Pa pridi na obisk, ja... te bom ful vesela.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #55 : četrtek, 20.12.2007 : 13:07:03 »

Zlata mamina ritka  Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Copatek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines