mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 23:19:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Poki
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Poki  (Prebrano 36198 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #30 : ponedeljek, 19.11.2007 : 19:55:52 »

Pa saj to ne more biti res. SE VEDNO ni oddan? Ker ne slisi na eno uho? Saj ima dve usesi, ane. Ker ma skustran gobcek? Pa tak prefrigan smrcek ja vse odtehta. Al sem samo jst cudna, ker so mi vsec taki skustrani ajnstajnovski prefrizheci. Huh
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #31 : torek, 20.11.2007 : 08:43:24 »

No, naj povem, da hodi njegova sestrica TOPLA (TOPLIČKA, LUBICA, TOOOOOPLIČKA in podobno Wink) k meni v pasjo šolo. To je en sam veselje - kadar je skoncentrirana, dela kot urica, kadar pa jih malo "sluh nagaja" Grin, pa kakega sošolca mal nazja. Tongue. Prijazna in skuštrana, imaš občutek, da bo kar odfrfotala. Lupčke tala in z repom maha, tudi sicer je menda pridna.

Poki (POKILIIIIIIII Grin) bi tut rad z enim v pasjo šolo hodil.... če bo Smetka seveda to izrecno dovolila. Roll Eyes. Pa rad bi se s kom sprehajal, pa prijateljčke spoznaval, pa na kavču spal, kdaj pa kdaj pa tut kakega nazjal, he he.

lp, Katarina
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #32 : torek, 20.11.2007 : 08:54:00 »

To si pa res lepo napisala. Tole leglo je bilo še kako dobro  Smiley
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #33 : torek, 20.11.2007 : 22:51:55 »

Tale Poki je mali navihanec, rad se podi za Bučko, vmes na hitro povoha, potala svoje lupčke in nazaj igrat! Pa super mehko dlako ima!!  Cool
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #34 : četrtek, 29.11.2007 : 21:01:46 »

Temi pikecu Pokecu srčno želim ene super fajn lastnike s katerimi bo letos vstopil v novo leto. Pa dajte no, a ne vidite kako perfektno luškano bitje je. To da slabše sliši na eno uho je pa v bistvu prednost, ne bo slišal zvonca in se ne bo začel dret (tako kot to moji ravnokar počnejo na primer).
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : četrtek, 29.11.2007 : 22:55:50 »

To da slabše sliši na eno uho je pa v bistvu prednost, ne bo slišal zvonca in se ne bo začel dret (tako kot to moji ravnokar počnejo na primer).

Hehe, to je v bistvu ena velika pomota. Poki živi od dretja  Grin.
Tako malo zares - odkar Buče ni, se mi ne pusti niti pobožat, pa svojo dekico sesa spet in noče jest. Po domače: kuja se.
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #36 : četrtek, 29.11.2007 : 23:28:56 »

Ja, bošček mali. Res rabi čimprej čisto svojega človeka in kavč in dekico..aja pa jabolka če se prav spomnim, no pa še malo briketov.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 29.11.2007 : 23:39:49 »

Bošček, res. En tak ubogi najbolj razvajen cucek na svetu je. A si predstavljaš - tako se je skujal, da se mi ne pusti pobožat. Jabčko pa vedno vzame  Smiley. Pokili smotko.
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #38 : četrtek, 29.11.2007 : 23:52:49 »

Ah, tudi božanje bo kmalu na vrsti. Počakaj, da preboli. Poznam take razvajence ja, v bistvu je to edino kar znam narediti iz psa pa če se še tako trudim, da bi bila jaz šef.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #39 : petek, 30.11.2007 : 09:45:14 »

Poznam take razvajence ja, v bistvu je to edino kar znam narediti iz psa pa če se še tako trudim, da bi bila jaz šef.

 Grin Sasenka potem bi bil Poki res več kot idealen za vas  Wink
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #40 : petek, 30.11.2007 : 09:57:50 »

Uf, a misliš da ne vem tega? Že takoj ko sem videla slikice in brala Polonine komentarje sem vedela, da bi bil perfect zame. Ampak na žalost ne živim sama, imam dva psa in partnerja ki pravi da sem zmešana in da sta dva psa zaenkrat dovolj. Malo se sicer tolažim s tem "zaenkrat" in vem da ga bom enkrat prepričala ampak ta trenutek žal ne morem. sram
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #41 : petek, 30.11.2007 : 11:14:40 »

Hehe, to je v bistvu ena velika pomota. Poki živi od dretja  Grin.

Jap, to je pa res. In potem se vsi deremo Pokiiii tišinaaaaa! (Sam ne tega Smetki povedat Tongue) In Poki se veselo dere naprej...ker je itak da najbolj razvajen pes (poleg zlate male Tople in še bolj zlatega malega Copatka) na tem svetu in ker ga se itak ne sme vzgajat - ker je pač Pokili in ima poseben staž Smiley Bi bili res zelo veseli, če bi bi bil Pokiliiiii lahko razvajan naprej  nekje drugje, na svojem kavču, pri svojih posvojiteljih. Bi bil že čas! Wink

Lp, Maja
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #42 : petek, 30.11.2007 : 13:06:31 »

Ja mu privoščim tudi jaz en tak kavč kot ga ima gdč.Topla. Razvajanje se nadaljuje Wink Smiley
lp
T.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #43 : torek, 04.12.2007 : 22:41:41 »

Smetka, a lahko še kakšno slikico od Pokija. Prooosim.

Aja, a lahko prosim daš v posvojitveno pogodbo še določbo, da se mora novi lastnik redno (vsaj enkrat na teden ali pa vsaj na dva) javljati sem in poročati kako gre Pokiju ter seveda pošiljati slikice.  Roll Eyes

To kar zbriši, sam slikico pa vseeno objavi.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : ponedeljek, 10.12.2007 : 22:03:39 »





Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Poki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines