mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 08:58:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bareta
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bareta  (Prebrano 11004 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 03.08.2007 : 18:54:40 »

Stara dve leti, cepljena, čipirana, sterilizirana, srednje velika - išče dom.

Ogled in posvojitev možna po predhodnem dogovoru na tlf: 051/30-44-35.

Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1 : sobota, 04.08.2007 : 20:27:52 »

Kaksna uzivacka je tale Bareta:
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : sobota, 04.08.2007 : 23:18:32 »

Pridna in nezahtevna psička je. Ne mara preveč "šundra" okoli nje, raje vidi, da je mir. Ne nori, igra je ne zanima preveč, drugi psi tudi ne, jih sicer tolerira, bi pa raje videla, da jih sploh ne bi bilo. Je dober čuvaj (v tem smislu, da najavi, ko kdo pride), ne laja pa kar brez potrebe. Brez dvoma pa rabi človeka, ki ga bo priznala za vodjo krdela... in potem z njo res ne bo nikakršnih težav.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #3 : nedelja, 05.08.2007 : 18:06:02 »

Dodala bi še, da je tudi zelo nežna...danes mi je kar v naročje zlezla. Res je pravi pasji cuker in glede na njeno "pojavo" sploh ne vem kaj še dela v zavetišču.

Lp, Maja
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #4 : ponedeljek, 06.08.2007 : 06:54:57 »

No tudi jaz moram pohvaliti Baretko. Na povodcu sploh ne vleče. Če jo ogovoriš se ustavi, te poliže po roki in gre zopet naprej. Res je čudovita. Jaz sem mislila, da se bodo kar stepli zanjo, ko je prišla v zavetišče. Res potrebuje nekoga, ki jo bo crkljal.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #5 : torek, 07.08.2007 : 10:02:45 »

Bareta vsekakor sodi med tiste naravno "pametne" pse, ki so sposobni preživeti na cesti. Za kar je poleg inteligence in iznajdljivosti potrebna še ravno pravšnja mera poguma in nezaupljivosti. Če tak pes sreča pravega lastnika, ki zna izkoristiti te njegove odlike, se iz nadloge spremeni v enega od tistih nepozabnih psov, o katerih se pripovedujejo zgodbice še vnukom.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : torek, 07.08.2007 : 10:08:01 »

Res je, prav takšna je Bareta. Problematična do nezavesti ob nepravem človeku in krasna psička ob pravem.
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #7 : torek, 07.08.2007 : 23:09:15 »

Bareta vsekakor sodi med tiste naravno "pametne" pse, ki so sposobni preživeti na cesti. Za kar je poleg inteligence in iznajdljivosti potrebna še ravno pravšnja mera poguma in nezaupljivosti. Če tak pes sreča pravega lastnika, ki zna izkoristiti te njegove odlike, se iz nadloge spremeni v enega od tistih nepozabnih psov, o katerih se pripovedujejo zgodbice še vnukom.
O, tole pa nebi moglo bit bolj res. Nekaj neverjetnega je na teh pasjih klošarjih, nikoli imeli svojega vodje, ko ga najdejo pa se nanj prilepijo kot klop in so mu zvesti bolj kot marsikateri razmazeni pes ki mu je že od začetka nudeno vse, morda še preveč. Veliko je takih psov.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #8 : sreda, 08.08.2007 : 20:14:56 »

O, tole pa nebi moglo bit bolj res. Nekaj neverjetnega je na teh pasjih klošarjih, nikoli imeli svojega vodje, ko ga najdejo pa se nanj prilepijo kot klop in so mu zvesti bolj kot marsikateri razmazeni pes ki mu je že od začetka nudeno vse, morda še preveč. Veliko je takih psov.
Natanko tako - pasji klošarji. Naša Lana je taka, neverjetno mila in klopasta (prilepljena na človeka), pa hkrati preseneča s svojimi "modifikacijami", ko preceni, da je pravi trenutek, da še malo poskrbi zase. Ker je pač mnenja, da se nikoli ne ve. Je še vedno malo nezaupljiva, a obenem neverjetno zvesta.
Bareta je ljubko bitje, ki bo sledilo svojemu vodji tropa, ki ga bo sama priznala kot takega. To bo naveza 1a.
(pri nas smo z nabiranjem babnic nehali, pravi mož)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : sobota, 11.08.2007 : 10:43:20 »

Bareta je na poti v nov dom.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #10 : sobota, 11.08.2007 : 11:03:56 »

Super.Srečno, lepo se imej Kiss Kiss Kiss
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #11 : sobota, 11.08.2007 : 13:03:40 »

O, super. Smiley Cheesy
Logiran
matejči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 124


« Odgovor #12 : sobota, 11.08.2007 : 13:05:35 »

Bareta, srečno! Cheesy
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #13 : sobota, 11.08.2007 : 13:55:11 »

Srecno, pikica mala.  Cheesy  lp
Logiran

zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #14 : sobota, 11.08.2007 : 14:00:55 »

Bareta in posvojitelji srečno.
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bareta
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines