mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:37:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu  (Prebrano 31333 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #105 : sreda, 28.11.2007 : 10:27:00 »

Hehe,

brihtna mala Gluja z velikimi rjavimi učki Smiley Zala_, tudi mi držimo pesti, da odvadite malo Glujo nespodobnosti...čeprav ni nič smešnega v tem, da lovi tuje noge, moram priznati, da me je pošteno nasmejalo  Wink

Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #106 : sobota, 08.12.2007 : 20:46:31 »

Pozdravček na vaš konec Smiley Je Gluja ušpičila/pogruntala že kaj novega?  Tongue

Lp, Maja
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #107 : nedelja, 09.12.2007 : 11:00:45 »

Glujki kot vedno dogaja Cheesy
Haha, ja no, glede obnašanja nas malo dela še čaka, bi pa lahko rekla, da je malenkost boljše. Zadnjič je sicer zaradi poizkusov grizenja mojih sošolcev spet dobila nagobčnik, ko sem ji ga pa čez nekaj časa dala dol, pa je bila pridna. Je pa včeraj spet ugriznila mojega strica (ki je sicer velik ljubitelj živali in jo vedno čoha in ogovarja - ugrizne pa ga ponavadi takrat, ko je že nekaj časa pri nas in če/ko hodi naokrog).  Undecided
Drugače pa je velik lovec, začela je z miškami (dobesedno jih seveda ne lovi, ampak jo na smrt fascinirajo mišji rovi/luknje, tako da jo komaj dobim stran), že drugo jutro zapored pa je videla srne. Včeraj se je zapodila za njimi (zelo optimistično Grin), ampak je bila potem okregana in je mogla nazaj do doma it poleg (strah me je zaradi lovcev); danes pa je tudi že štartala za njimi, pa sem ji samo rekla ''Neeee, čakat,'' pa je šla potem kar sama od sebe ob meni skoraj do doma  Smiley
Sedaj spi tamle na tepihu v svoji značilni rit-na-eno-stran-glava-na-drugo-stran pozi in čaka na lepši jutri  Wink

Bom ti danes zvečer ali jutri poslala še slike za nalepit, če je prav (na tem računalniku jih ne morem snet iz telefona) Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #108 : nedelja, 09.12.2007 : 11:05:52 »

Aja, sem skoraj pozabila.
Ja, še nekaj je ušpičila Grin Zadnjič sem na mizici v dnevni pustila (enkrat in nikoli več Wink) čokoladnega parkeljna v tistem barvastem alu-ovitku, zjutraj pa so na kavču ležali samo še majhni koščki ovitka (ostalo je pospravila skupaj s čokolado). Vsa panična sem klicala k veterinarju, pa so rekli, da naj jo pripeljem le, če bo driskala/bruhala, ampak da bo verjetno šlo skozi. In je res Smiley Tako da je imela naša Glu najbolj fensi drekce daleč naokoli - se je izredno potrudila, da se njeni drekci skladajo s sezono in se praznično rdečkasto-srebrno svetijo Grin [ampak kaj, ko sem jih zlobna jaz pobrala in vrgla v smeti Roll Eyes]
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #109 : nedelja, 09.12.2007 : 11:19:06 »

Fensi drekci...  Grin
Hehe, vama pa ni dolgčas...  Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #110 : nedelja, 09.12.2007 : 11:34:03 »

Hehe, pa se imata res fino  Grin Nisem vedela, da je Gluja takšna sladkosneda Roll Eyes Glede fotk pa veš da ni problema Wink

Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #111 : ponedeljek, 10.12.2007 : 11:44:04 »

Evo, posredujem Glujine fotke in Zaline komentarje Smiley

Blatna Gluja, ki ji je uspelo v mišjo luknjo stlačiti celo glavo. In ko jo je lastnica "dobila" je sledil tale angleski jaz-nič-nisem-naredila-in-ne-bi-nikoli-škodovala-drugemu-živemu-bitju pogled Cool



Mali čuvaj na delu (Zala sporoča, da Glujo-čuvaja intenzivno pripravlja na upokojitev Grin)



In za konec še utrinek izjemno težkega pasjega življenja - z novo košaro in novo mehko blazino (ki je mehkejša kot Zalin jogi Cool)




Gluja uživačka Cheesy

Lp, Maja
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #112 : ponedeljek, 10.12.2007 : 11:52:24 »

Ja, še en bogi, trpeči pes  Tongue Wink
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #113 : ponedeljek, 10.12.2007 : 14:11:16 »

ja, očitni znaki zanemarjanja in zlorabe Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #114 : sreda, 12.12.2007 : 09:09:50 »

Zala, pokliči prosim danes po 16. Katarino na 041/409-840. Me je klicala tvoja mama in se bojim, da je vrag vzel šalo. Tudi nočem, da se zgodba nesrečno konča, zato... prosim, pokliči Katarino. Lp
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #115 : sreda, 12.12.2007 : 09:26:39 »

tole pa ne zveni dobro Sad
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #116 : sreda, 12.12.2007 : 10:13:38 »

Res ne sram

Upam da se bo vse porihtalo...
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #117 : sreda, 12.12.2007 : 13:48:29 »

Ja, prosila sem mami, da pokliče, ker se bolj spozna na pse in se mi je zdelo, da se bosta znali vidve malo boljše pogovorit (ker ve, kaj vprašat pa kako stvari stojijo).
Hvala za nasvete in pomoč, bom poklicala Katarino - upam, da bomo prišli stvari do dna. Ker jo imamo vsi RES radi in tudi mi želimo, da nam uspe stvar razrešit.
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #118 : sreda, 12.12.2007 : 14:03:47 »

Zala, upam da vam ne zmanjka volje.
Tudi sama imam karakterno zelo močna in včasih nepredvidljiva psa, ampak smo jih z doslednostjo in nasveti strokovnjakov dobro poštimali.
S časmom psa tako dobro spoznaš, da lahko predvidiš skoraj vsako njegovo reakcijo in lahko pravočasno in pravilno odreagiraš. Vse to se da naučiti, zato se ne obotavljaj in pojdita z Glujko čim preje v šolo Smiley
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #119 : sreda, 12.12.2007 : 14:20:29 »

Točno tako, Ora.
Tudi moj pesjan je takšen, pa sem ga kar uštimala, ker ga dobro poznam.
Naučila sem se ga opazovati, poznam njegove reakcije, gibe, itd...
Šola nama je pa vsekakor pri vsem tem zelo koristila, zato Zala, čimprej z Glu v šolo.

Pa tudi en namig: nagobčnik ni slaba stvar, moj pesjanko se je zelo hitro naučil, da se je najboljše lepo obnašat, kot pa
naokoli prenašat košarico. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines